Strona 943 z 1132 PierwszyPierwszy ... 4438438939339419429439449459539931043 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,131 do 14,145 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #14131
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    To jest normalny sklepik z miksturkami, tylko za pierwszym razem przez chwilę była pewna przecena

  2. #14132
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czytając opis Eventu Bożego Narodzenia w aktualnościach natrafiłem na takie zdanie:

    I chciałbym wiedzieć co to za mikstura wspomagająca w walce z Gremlińskim Upominkiem? Co ona robi? W czym pomaga? Ile kosztuje?
    https://mfo3.pl/view/i/928 - nie pamiętam kosztu, ale trzeba za to zapłacić punktami MF.
    ***** ***

  3. #14133
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czytając opis Eventu Bożego Narodzenia w aktualnościach natrafiłem na takie zdanie:

    I chciałbym wiedzieć co to za mikstura wspomagająca w walce z Gremlińskim Upominkiem? Co ona robi? W czym pomaga? Ile kosztuje?
    W walce nie pomaga nijak, pomaga polować na Gremlińskiego Upominka i ogólnie na prezenty przez cały event, kosztuje 40 MF. Pokazuje koordynaty które prezenty nie zostały jeszcze otwarte jak i pokazuje który prezent to Gremliński Upominek.

  4. #14134
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    372
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Chodziło mi pod tym względem, że była blokada używania broni przeciwnych profesji i nie widziałem czy też, i zdolności to dotyczyło.
    A nie ma dla mnie sensu wydawać 100k na zdolność której jak nie nauczę się na głównej postaci to w najbliższych miesiącach nie wykorzystam nigdzie, bo nie lubię wojów na high lv.
    Akurat woj na hl jest bardzo OP - szczególnie połączenie Klątwa Krwi + Wilcze Rękawice przed nerfem

  5. #14135
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Czy droga do zamku Arktosa, przez dolinę zamieci jest taka sama za każdym razem ?
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie. Jest kilkadziesiąt różnych kombinacji
    Może nie kilkadziesiąt kombinacji, po prostu droga jest każdorazowo losowana przez grę.
    ***** ***

  6. #14136
    Użytkownik Avatar Refsgaard
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    70
    Czy istnieje jakiś aktualny spis całego ekwipunku ? Albo jakaś cześć na mniejsze lvl? Jeśli tak to prosiłbym o linka bo sam nie mogę znaleźć.

  7. #14137
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Refsgaard Zobacz post
    Czy istnieje jakiś aktualny spis całego ekwipunku ? Albo jakaś cześć na mniejsze lvl? Jeśli tak to prosiłbym o linka bo sam nie mogę znaleźć.
    Na ten moment spisu nie ma, gdyż wszystkie poprzednie musiały zostać wyłączone z powodu prac administracyjnych i problemów z nimi.
    Jest w planach ich naprawa / utworzenie, ale to wymaga stworzenia całego skryptu (kodu? nie wiem jak się to nazywa, nie znam się xd) od zera.
    ***** ***

  8. #14138
    Nie lepiej byłoby zrobić pewniejszy spis w postaci tabelki ?

  9. #14139
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Nie lepiej byłoby zrobić pewniejszy spis w postaci tabelki ?
    Forum tego nie udźwignie.
    Stworzenie tabeli na wzór spisu, który był wcześniej (z ikonami, odnośnikami, wypisanymi statystykami (z odpowiednim kolorem), opisem, autostatusami etc.) miałby za dużo kodu, odnośników, ikonek.
    Już teraz niektóre spisy w poradnikach potrafią się psuć (m. in. dlatego spis aktualności poradników musiał być rozbity na 6 postów), nie da się ich edytować a w najgorszym przypadku temat się psuje i jedynie administracja może go naprawić "od wewnątrz" usuwając całą treść postu. Forumowy edytor postów jest słaby (chociaż tragiczny bardziej tu pasuje) i ma mnóstwo bugów takich jak dodawanie w kij niepotrzebnego kodu (np. cały czas dodaje się kod na zmianę czcionki na domyślną, przy tabelce na 200+ wierszy ), brak możliwości usunięcia zbędnego kodu (który cały czas powraca po zapisaniu posta) jak i błędy w stylu niepoprawnego liczenia użytych znaków w poście (sprawdziłem na innej stronie, która liczy znaki - post potrafił mieć 80k znaków, dla użytkowników limit jest 100k a dla redaktorów 300k) i mimo to forum uznaje, że limit został przekroczony.

    Poza tym, stworzenie czegoś takiego (nawet jak byłoby możliwe) zajęło zdecydowanie za dużo czasu oraz wymagałoby aktualizacji przy każdej, nawet najdrobniejszej zmianie.
    ***** ***

  10. #14140
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Jakie potwory w Nordii+Azarad występują w grupie x3?
    Jastrzębie, arimany, bałwany, kryształowe golemy, coś jeszcze?

  11. #14141
    mutanty, wargi, szlamy, galarety, makaki, smocze gnomy,

  12. #14142
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    czy istnieje jakiś poradnik do Yeti?
    Jakie są koordy respu Yeti?

  13. #14143
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://mfo3.pl/view/i/409 Ej mam tutaj brozowy mineral. Znaczy, że w scythe będą gemy atrybutowe v2 Jak buława plus 2?

  14. #14144
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    https://mfo3.pl/view/i/409 Ej mam tutaj brozowy mineral. Znaczy, że w scythe będą gemy atrybutowe v2 Jak buława plus 2?
    Brązowy Minerał był w plikach gry od wejścia update Devos.
    ***** ***

  15. #14145
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    czy istnieje jakiś poradnik do Yeti?
    Jakie są koordy respu Yeti?
    https://my-fantasy-online.fandom.com/pl/wiki/Yeti
    Tylko na wiki. Na forum będzie jak komuś sie zachce zrobić.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...e-Wzg%C3%B3rza
    Respi się wyskakujac z dziur na chyba losowe pola

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •