Strona 907 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4078078578979059069079089099179571007 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,591 do 13,605 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #13591
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71
    Mam pytania odnośnie skryptów do walk automatycznych
    1. Czy była już kiedyś propozycja rozszerzenia możliwości skryptów o sprawdzenie większej liczby 'następnych ruchów'? Na przykład:
    Następne 4 ruchy ma dowolny przeciwnik -> akcja

    2. Na ile inteligentny jest 'automatyczny' wybór celu? Czy krople do oczu pójdą najpierw na wojownika? Czy rumianek pójdzie najpierw na maga? Czy miks życia pójdzie najpierw na postać mającą najmniej HP%? Czy antidotum pójdzie najpierw na naszą postać, a dopiero później na postać sprzymierzeńca?

    3. Czy było kiedyś proponowane rozszerzenie możliwości wyboru przeciwnika (np. pierwszym warunkiem w poleceniu)?

    4. Podobne do #3, ale dużo więcej zmian byłoby potrzebne do tego - wybór sprzymierzeńca pierwszym warunkiem.

  2. #13592
    blondyn
    Konto usunięte
    pomocyyyy!!!
    Ja i Kowal Beledar mamy razem 343 lata.

    Ile lat mam ja, a ile on, jeśli Beledar ma teraz dwa razy tyle lat, ile ja miałem wtedy, kiedy Beledar miał tyle, ile ja mam teraz.

  3. #13593
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533

  4. #13594
    Czy bonus z setu północy wpływa na drop kart?

  5. #13595
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Czy bonus z setu północy wpływa na drop kart?
    Tak

  6. #13596
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Evo Zobacz post
    Mam pytania odnośnie skryptów do walk automatycznych
    1. Czy była już kiedyś propozycja rozszerzenia możliwości skryptów o sprawdzenie większej liczby 'następnych ruchów'? Na przykład:
    Następne 4 ruchy ma dowolny przeciwnik -> akcja

    2. Na ile inteligentny jest 'automatyczny' wybór celu? Czy krople do oczu pójdą najpierw na wojownika? Czy rumianek pójdzie najpierw na maga? Czy miks życia pójdzie najpierw na postać mającą najmniej HP%? Czy antidotum pójdzie najpierw na naszą postać, a dopiero później na postać sprzymierzeńca?

    3. Czy było kiedyś proponowane rozszerzenie możliwości wyboru przeciwnika (np. pierwszym warunkiem w poleceniu)?

    4. Podobne do #3, ale dużo więcej zmian byłoby potrzebne do tego - wybór sprzymierzeńca pierwszym warunkiem.
    1. Niemożliwe jest osiągnięcie takiej liczby ruchów za jednym razem w kontekście pvp/pve na równych poziomach, więc raczej nie było, ale polecam poszukać w propozycjach.
    2. Tu nie wiem, nie sprawdzałem tego.
    3. Polecam sprawdzić w propozycjach.
    4. To co w 3.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 28-08-2020 o 22:47

  7. #13597
    Jak tam wam idzie dodawanie nowych skinów do gry? Bo specjalnie mf doładowałem...

  8. #13598
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Evo Zobacz post
    Mam pytania odnośnie skryptów do walk automatycznych
    1. Czy była już kiedyś propozycja rozszerzenia możliwości skryptów o sprawdzenie większej liczby 'następnych ruchów'? Na przykład:
    Następne 4 ruchy ma dowolny przeciwnik -> akcja

    2. Na ile inteligentny jest 'automatyczny' wybór celu? Czy krople do oczu pójdą najpierw na wojownika? Czy rumianek pójdzie najpierw na maga? Czy miks życia pójdzie najpierw na postać mającą najmniej HP%? Czy antidotum pójdzie najpierw na naszą postać, a dopiero później na postać sprzymierzeńca?

    3. Czy było kiedyś proponowane rozszerzenie możliwości wyboru przeciwnika (np. pierwszym warunkiem w poleceniu)?

    4. Podobne do #3, ale dużo więcej zmian byłoby potrzebne do tego - wybór sprzymierzeńca pierwszym warunkiem.
    2. Skrypt wybiera graczy od góry. Osoba, która jest najwyżej jako pierwsza dostanie antidotum (o ile jest zatruta).

  9. #13599
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    1. Niemożliwe jest osiągnięcie takiej liczby ruchów za jednym razem w kontekście pvp/pve na równych poziomach, więc raczej nie było, ale polecam poszukać w propozycjach.
    Niemożliwe? A walki z 3 przeciwnikami? Jak nadają spowolnienie to teoretycznie 6 ruchów mogą mieć. To taki problem dodać taką opcję? Przynajmniej powinno móc się sprawdzić 5 kolejnych ruchów, bo w walce manualnej tyle mamy w podglądzie.

  10. #13600
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Jaki jest % pojawienia się tanatosa po przegranej z nim walce ? Jest taki sam jak wcześniej ?

  11. #13601
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Niemożliwe? A walki z 3 przeciwnikami? Jak nadają spowolnienie to teoretycznie 6 ruchów mogą mieć. To taki problem dodać taką opcję? Przynajmniej powinno móc się sprawdzić 5 kolejnych ruchów, bo w walce manualnej tyle mamy w podglądzie.
    Dlatego expisz na potworach, które nie mają 6 ruchów
    Na nie jeśli chodzi o kwestie propozycji, komuś z 34 speeda by się pewnie przydało. Na nie bo to nieprzydatna opcja i doszukiwanie się na siłę urozmaiceń które by pomogły
    Jeśli chodzi o kwestie ilości warunków to powinna być podwyższona

  12. #13602
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Dlatego expisz na potworach, które nie mają 6 ruchów
    Na nie jeśli chodzi o kwestie propozycji, komuś z 34 speeda by się pewnie przydało. Na nie bo to nieprzydatna opcja i doszukiwanie się na siłę urozmaiceń które by pomogły
    Jeśli chodzi o kwestie ilości warunków to powinna być podwyższona
    Czyli mam nie bić potworów, z którymi manualnie radzę, bo to zbyt duże ułatwienie? xD To w ogóle wywalić zaawansowane skrypty. Nie radzisz - exp na królikach

  13. #13603
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Czyli mam nie bić potworów, z którymi manualnie radzę, bo to zbyt duże ułatwienie? xD To w ogóle wywalić zaawansowane skrypty. Nie radzisz - exp na królikach
    Można sprawdzać tury na jednego przeciwnika. W sensie jak masz A i B to możesz sprawdzić czy jeden z nich nie ma dubla.

  14. #13604
    Są jakieś osiągnięcia za grę w kasynie?

  15. #13605
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Są jakieś osiągnięcia za grę w kasynie?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...estandardowych
    Dobra dusza - Przyniósł staruszce z Nordii porcję ciepłej zupy.
    Szczęśliwy przegrany - Podczas gry w Oczko przegrał uzyskując furę z wynikiem 30.

    Wyśmienity skoczek - Ukończył trudną wersję zagadki w Batuciej Grocie.
    Hojny dobroczyńca -Obdarował mnichów z Wielkiej Katedry łączną kwotą 500.000 G.
    Amator pełnego stołu -Podczas gry w Oczko zapełnił stół 8 kartami.
    Smakosz z południa - skosztował każdej z 3 potraw z gospody w Azarad.
    Koneser labiryntów - ukończył Salę Zamieci w Mroźnej Plątaninie przy mniej niż 3 próbach.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •