Strona 838 z 1130 PierwszyPierwszy ... 338738788828836837838839840848888938 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,556 do 12,570 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #12556
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Jest reguła. Zależy od tego, który przedmiot sobie "zaznaczysz" (klikniesz i jest ciemniejszym kolorem). Wtedy tego przedmiotu trzyma się suwak.

    - - - - - - - - - -

    Ale jak zrobisz jakąś akcję z zaznaczonym przedmiotem to lista wróci do początku.

  2. #12557
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post

    Ale jak zrobisz jakąś akcję z zaznaczonym przedmiotem to lista wróci do początku.
    *Zostanie w miejscu, gdzie jest zaznaczenie, ale przedmiot zostanie zastąpiony kolejnym w kolejce.
    Reszta wszystko się zgadza i faktycznie - banalne. Dzięki

  3. #12558
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Czy Mięsożer i Goblin królewski używają szczęśliwej siódemki gdy są bossami?

  4. #12559
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Czy Mięsożer i Goblin królewski używają szczęśliwej siódemki gdy są bossami?
    DOSŁOWNIE jedyne, czym różnią się one jak są bossami, to tym, że nie możesz wezwać pomocy. NICZYM INNYM.

  5. #12560
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    DOSŁOWNIE jedyne, czym różnią się one jak są bossami, to tym, że nie możesz wezwać pomocy. NICZYM INNYM.
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?

  6. #12561
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Nej

  7. #12562
    Vamino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Goblin Królewski

  8. #12563
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    AFAIK odblokowują różne osiągnięcia i zastanawia mnie, czy nie są przypadkiem odrębnymi potworami wg gry. Czy ktoś kiedyś zebrał z bossa kartę?
    Tak, to pytanie było zadawane tu wielokrotnie, praktycznie za każdym razem w odpowiedzi był raport na to.

  9. #12564
    Czemu jeżeli chcemy kogoś wyszukać w grze, to możemy to zrobić tylko po pierwszym członie? (np. Jan Cze Kowal i Czesiek) po wpisaniu w wyszukiwarkę "cze" wyszuka nam samego cześka. Jest to strasznie nieintuicyjne, wie ktoś dlaczego tak to działa i czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić? Głupio tym bardziej jeżeli gra umożliwia tworzenie nazw składających się z więcej niż jednego członu

  10. #12565
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Czemu jeżeli chcemy kogoś wyszukać w grze, to możemy to zrobić tylko po pierwszym członie? (np. Jan Cze Kowal i Czesiek) po wpisaniu w wyszukiwarkę "cze" wyszuka nam samego cześka. Jest to strasznie nieintuicyjne, wie ktoś dlaczego tak to działa i czy twórcy mają zamiar coś z tym zrobić? Głupio tym bardziej jeżeli gra umożliwia tworzenie nazw składających się z więcej niż jednego członu
    mnie tam się to podoba, ale faktycznie możnaby dodać jakiś checkbox obok szukajki żeby uwzględniać litery w środku, wielkość liter itd.

  11. #12566
    musaraj
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b589cd391

    Dlaczego ta zielona pokraka nie chciała dać Klątwy Tonberrego przez 100 tur?

  12. #12567
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b589cd391

    Dlaczego ta zielona pokraka nie chciała dać Klątwy Tonberrego przez 100 tur?
    Nie wiem, ale czemu waliłeś go magią, jak jej nie używał? Strata many.

    Słyszałem, że ponoć jak nałożą się efekty klątwy i pchnięcia, to to drugie jest używane, ale kto to wie. Pewnie jeszcze nikt nie rozszyfrował, kiedy ton używa klątwy.

  13. #12568
    Ikaar
    Konto usunięte
    Moje pytanie brzmi tak: Jeżeli dwie osoby chcą grać w mfo3 na jednym PC to co powinienem zrobić ,aby nie wyrwać bana?

  14. #12569
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie wchodzić sobie na konta

  15. #12570
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Nie robić interakcji pomiędzy kontami. (np. handlować między nimi)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •