Strona 827 z 1132 PierwszyPierwszy ... 327727777817825826827828829837877927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,391 do 12,405 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12391
    Cytat Napisał LeGenDar Zobacz post
    Proponuję ustawić podwójny drenaż jako 1 polecenie (jeżeli ma max HP) i dodać polecenie na leczenie 3 (jeżeli masz mniej niż 900 HP) - ustawić go od razu pod podwójnym drenażem i powinno śmigać
    Nie zupełnie.
    Problemem jest to, że tygrys na przyspieszeniu mnie dubluje, a dubel gdzie ja nie mam barierek - nawet na full hp - jest dla mnie śmiercią.

    Na chwilę obecną mam taki mały skrypcik:



    problem w tym, że jeśli moja postać z jakiegoś powodu zada mniej niż 700 obrażeń na zaklęcie(a rzuca je 4 razy) to nie zdążę zabić tygrysa zanim ten zabije mnie.
    Próbuję jeszcze tricku z normalizacją(która ma chyba 100% celności), żeby zdejmowała zarówno osłonki jak i pomyślność/przyspieszenie tygrysowi(a on zawsze używa kociego zamachu, kiedy nie ma tych statusów, i zabijanie go na Podwójny + 2 zaklęcia. Ale nadal nie wiem, czy w którymś momencie to nie zawali.
    Tutaj przykład, jak to działa: https://mfo3.pl/r/b10157424

    Tak to wygląda, na razie działa:
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 12-01-2020 o 02:24

  2. #12392
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,718
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czemu eternia ma nadal wystrój świąteczny?
    Skoro nie odpowiada ci odpowiedź Reigna, to ja ci odpowiadam – bo nie został zmieniony. To że ci nie odpowiada odpowiedź nie znaczy, że masz raportować post. Najwidoczniej Tomi zapomniał i tyle.

  3. #12393
    Bardziej opłaca się respić rendelsa czy skrzynkę fortuny?

  4. #12394
    Skuzz
    Konto usunięte
    hide wysłałem Ci link do skryptu w grze na x1 nigdy nie zawiódł a i dawał rade na x2

  5. #12395
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Też o tym pomyślałem.
    Problem z tym, że typowe expienie pod Podwójny drenaż jest komplikejted.
    Bo zdarza się, że moje obrażenia czasami nie stykają: https://mfo3.pl/r/b4d1c3cc6
    A zazwyczaj jest dobrze: https://mfo3.pl/r/bd3756713
    Ale zdarza się i tak: https://mfo3.pl/r/bde756b2e - to i tak spory niefart bo dość często krytnął

    Mogę grać na zwłokę teoretycznie, ale nie wiem w sumie w jakim kierunku iść - czy marnować miksy many 3 czy być skąpcem. Mówiąc "na zwłokę" mam na myśli Podwójny żeby odnowić życie/manę, bryzę żeby ustać.
    Nie wiem, może masz jakiś ciekawszy pomysł.

    Eq to: Koralowa, Szczurołaka, Wyklęty, Olbrzyma, Specjalisty, gemy nie wpływają na moje statystyki.
    Aha rozumiem, skrypt na skąpca... Szanuję, aczkolwiek to wszystko zmienia. Możesz np na start nałożyć tygrysowi przeczekanie, żeby zeszły mu osłonki, potem podwójny dren i dobijasz szybko. Możesz użyć w trakcie walki leczenia, ale oddajesz w ten sposób inicjatywę. Ew. możesz jak ja siedzieć nad skryptem na skąpca przez całe swoje życie i po trochu go poprawiać, tak, żeby był dosłownie na styk. Jak nie chcesz marnować miksów w walce, to polecam dodatki dające dużo mp. Dzięki temu możesz spokojnie opracować całą taktykę, nie zużywając ani jednego miksa many. Pierwszy sposób (czek na tygrysa) wydaje mi się najlepszym wyjściem dla ciebie. w międzyczasie, jak on jest czeknięty, możesz albo marnować tury, albo w ostatniej nałożyć sobie bryzę. Ofc. medytacja też się przyda, ale już po podwójnym.

    Ewentualnie, na skąpca można iść na 2 pająki, zamiast 1 tygrysa.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Bardziej opłaca się respić rendelsa czy skrzynkę fortuny?
    Średnio są tak samo opłacalne. Z tym, że każde z nich generuje inny rodzaj ruletki.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 12-01-2020 o 13:44

  6. #12396
    hide wysłałem Ci link do skryptu w grze na x1 nigdy nie zawiódł a i dawał rade na x2
    Póki co korzystam ze skryptu z pomocą Kim Chi, przy następnym razie jak będę je bić i mi się zginie to spróbuję. Dzięki mimo wszystko.

    Aha rozumiem, skrypt na skąpca... Szanuję, aczkolwiek to wszystko zmienia. Możesz np na start nałożyć tygrysowi przeczekanie, żeby zeszły mu osłonki, potem podwójny dren i dobijasz szybko. Możesz użyć w trakcie walki leczenia, ale oddajesz w ten sposób inicjatywę. Ew. możesz jak ja siedzieć nad skryptem na skąpca przez całe swoje życie i po trochu go poprawiać, tak, żeby był dosłownie na styk. Jak nie chcesz marnować miksów w walce, to polecam dodatki dające dużo mp. Dzięki temu możesz spokojnie opracować całą taktykę, nie zużywając ani jednego miksa many. Pierwszy sposób (czek na tygrysa) wydaje mi się najlepszym wyjściem dla ciebie. w międzyczasie, jak on jest czeknięty, możesz albo marnować tury, albo w ostatniej nałożyć sobie bryzę. Ofc. medytacja też się przyda, ale już po podwójnym.

    Ewentualnie, na skąpca można iść na 2 pająki, zamiast 1 tygrysa.
    Pająki by mnie ukatrupily raczej.
    Z pierwszego sposobu korzystam teraz, podsunął mi go czimki, i przed edycją raz mi się zginęło bo niespodziewany dubel jego po moim. Medytacja jest niepotrzebna, bo i tak zabijam na dwa.
    Jestem leniem, dlatego mi się nie chce nigdy z tym kombinować.

    Ale dziękuję wszystkim za pomoc.

  7. #12397
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Póki co korzystam ze skryptu z pomocą Kim Chi, przy następnym razie jak będę je bić i mi się zginie to spróbuję. Dzięki mimo wszystko.


    Pająki by mnie ukatrupily raczej.
    Z pierwszego sposobu korzystam teraz, podsunął mi go czimki, i przed edycją raz mi się zginęło bo niespodziewany dubel jego po moim. Medytacja jest niepotrzebna, bo i tak zabijam na dwa.
    Jestem leniem, dlatego mi się nie chce nigdy z tym kombinować.

    Ale dziękuję wszystkim za pomoc.
    Spoko, jestem specjalistą w skąpym expieniu, polecam się na przyszłość

  8. #12398
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Ma ktos przynajmniej link do Gryfiej peleryny 16obrony mag ? czy takie cos jest w ogole w grze? XD


    i ktos tam pytal skad trujaca rozdzka to pamietam ze z rapsa leciala
    Ostatnio edytowane przez LejsoN ; 13-01-2020 o 11:18

  9. #12399
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał LejsoN Zobacz post
    i ktos tam pytal skad trujaca rozdzka to pamietam ze z rapsa leciala
    Trójąca rózga z wywerny leciała

  10. #12400
    Jest planowane przywrócenie możliwości wykucia eq+9?

  11. #12401
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Jest planowane przywrócenie możliwości wykucia eq+9?
    Nie.

  12. #12402
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Jest planowane przywrócenie możliwości wykucia eq+9?
    nigdy nie było takiej możliwości

  13. #12403
    "Istnieje legenda, że są przedmioty +9". To zdanie mówi samo za się

  14. #12404
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    "Istnieje legenda, że są przedmioty +9". To zdanie mówi samo za się
    no że są, a nie że można je zrobić

  15. #12405
    To po co byłaby ta informacja w książce do nauki kowalstwa?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •