Strona 820 z 1132 PierwszyPierwszy ... 320720770810818819820821822830870920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,286 do 12,300 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12286
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Zakładając oczywiście że pominął tylko jeden dzień. Jeśli pominął tydzień, lub więcej to jest pewnie kwota rzędu parudziesięciu złotych.
    A wtedy może sobie odpuścić, bo jest to nie warte. Chyba proste.

  2. #12287
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Czyli możesz zapłacić w ciemno 5 mf, aby odzyskać możliwość zdobycia jakiejś tajemniczej nagrody, o którą nie postarałeś się nie otwierając drzwi codziennie. Dokładnie tak
    Sęk w tym, że dawanie samej możliwości zapłaty walutą kupioną za realne pieniądze otwiera drogę do scamu na mniej rozgarniętych osobach. Jakiś gracz z ilorazem inteligencji nieprzekraczającym swojej wagi, ubzdura sobie, że wypadnie mu nie wiadomo co i nakupi kluczyków, żeby nie być stratnym. Finalnie otrzyma unikat na jego przedział z paczką mikstur do kompletu i skończy się na płaczu i zgrzytaniu zębów. Dlatego jestem zdania, że skoro istnieje możliwość zapłaty za coś, to wypadałoby chociaż zdradzić co to konkretnie jest.
    Ostatnio edytowane przez Nyan Cat ; 22-12-2019 o 17:16

  3. #12288
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    A wtedy może sobie odpuścić, bo jest to nie warte. Chyba proste.
    Niezupełnie "Proste"
    1. Nigdzie nie jest napisane o ile rośnie cena kolejnych kluczy co nie daje możliwości oszacowania ile konkretnie należy wydać na otworzenie kolejnych drzwi (domyślam się że jest to +5MF za każdy kolejny klucz - tyle że to moje domysły)
    2. Jeżeli opłacalność zakupu takiego klucza kończy się na drugim (w sumie 15mf), to czemu służy opcja zakupu kolejnych? Szczerze zdziwiłoby mnie gdyby okazało się że chociaż jeden gracz doszedł do zakupu czwartego klucza. Gdyby zamiast tego dać możliwość zakupu wszystkich brakujących kluczy za te powiedzmy 40 MF, to chętnych na coś takiego byłoby więcej.
    __
    Reasumując: O ile jestem w stanie zrozumieć zakup tych 2 pierwszych kluczy, to reszta (z perspektywy otrzymania kuponu na Nordię, jakiegoś unikatu, karty, czy kolekcjonerki) jest pozbawiona sensu.

  4. #12289
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Sęk w tym, że dawanie samej możliwości zapłaty walutą kupioną za realne pieniądze otwiera drogę do scamu na mniej rozgarniętych osobach. Jakiś gracz z ilorazem inteligencji nieprzekraczającym swojej wagi, ubzdura sobie, że wypadnie mu nie wiadomo co i nakupi kluczyków, żeby nie być stratnym. Finalnie otrzyma unikat na jego przedział z paczką mikstur do kompletu i skończy się na płaczu i zgrzytaniu zębów. Dlatego jestem zdania, że skoro istnieje możliwość zapłaty za coś, to wypadałoby chociaż zdradzić co to konkretnie jest.
    Chyba o to w tym chodzi xD
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post309007

  5. #12290
    Cytat Napisał Fallschirmjager Zobacz post
    Loteria różni się tym, że w niej znasz pulę możliwych do zdobycia nagród

  6. #12291
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał Fallschirmjager Zobacz post
    Myślałem, że jest 50% na te MFy, oscamowi mnie

  7. #12292
    Decimus
    Konto usunięte
    Jest jakaś solucja jak uwolnić Panią Mikołajową? Bo nie mogę znaleźć

  8. #12293
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Decimus Zobacz post
    Jest jakaś solucja jak uwolnić Panią Mikołajową? Bo nie mogę znaleźć
    24 grudnia 00:00

    Na początek idź do Wrednego Gremlina i wejdź z nim w dialog. Potem idź do rezydencji i pogadaj z duchami jak jeszcze tego nie zrobiłeś. Idź do windy w rezydencji i kliknij ,,Poddasze". Potem weź repylent (dół mapy), a także poszukaj drabinki (nie pamiętam czy możesz ją wziąć od razu czy musisz poczekać, ale chyba od razu). Idź z repylentem z powrotem do fabryki i użyj go tam. Potem zejdź do piwnicy. Gdzieś w tym momencie Mikołajowa i Elfy wybiegną z niej. Ty jednak idź do piwnicy i możesz wybrać jedną z dwóch opcji. Oszczędzić Gremlina albo go zabić. Jak oszczędzić to dasz mu Antidotum. Jak nie, to masz z nim ostatnią walkę. Mało to zmienia, raczej wybór moralny. Potem idź do dziury która jest w piwnicy. Jeśli mogłeś wziąć drabinkę z poddasza wcześniej to ją tam zamontuj, jak nie, to wróć po nią potem. W końcu idź do rezydencji. Otwórz ostatnie drzwi kalendarza, zbierz nagrodę główną i pogadaj z Mikołajową. Przeszukaj też tam w rezydencji w pokoju Mikołaja, pamiętam że jakieś osłonki były poukrywane.

    24 grudnia 19:00

    Pójdź do Mikołaja, który pojawia się w Rezydencji, a także do Mikołajowej i dostaniesz prezenty. Mikołaj wyjaśni ci zasady oddawania prezentów za eq.

  9. #12294
    Dlaczego używam normalizacji 2 zamiast zwykłej normalizacji tak, jak nie mam dostepu do leczenia na wyższym poziomie?

  10. #12295
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dlaczego używam normalizacji 2 zamiast zwykłej normalizacji tak, jak nie mam dostepu do leczenia na wyższym poziomie?
    Z powodu twojego poziomu?

  11. #12296
    Otóż to, używam normalizacji 2, zabierającej 30mp więcej i innych zdolności 2 więcej a nie mam leczenia na 5*? Gdzie tu sprawiedliwość?

  12. #12297
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To raczej wynika z mechaniki gry, a nie próby ukarania cię

  13. #12298
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Z mechaniki gry powinna też wynikać możliwość użycia leczenia na wyższej gwiazdce. Taka wybiórczość jest chamska i nijak sprawiedliwa.

  14. #12299
    Skoro nie mam leczenia, to też chcę używać normalizacji, czeka i Bóg wie czego jeszcze na niższy poziom, kropka

  15. #12300
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zgłoś w błędach

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •