Strona 816 z 1130 PierwszyPierwszy ... 316716766806814815816817818826866916 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,226 do 12,240 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #12226
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Okej, czyli to ogarnęli i da się teraz dokupić klucz.
    Nie, ten klucz będzie po prostu zalegał ci w eq do końca eventu, nic wielkiego.

    Eq/zdolki nie dropią tylko na obecny lvl, a na lvle dookoła twojego również. Raczej byś nie chciał, żebyś na 29 nie mógł dropnąć normy.
    Czyli...najpierw musze odniesc klucz do rezydencji, nastepnie pokonac Wrednego Gremlina i klucz, ktory z niego wypadnie oddac w rezydencji nastepnego dnia?

  2. #12227
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czyli...najpierw musze odniesc klucz do rezydencji, nastepnie pokonac Wrednego Gremlina i klucz, ktory z niego wypadnie oddac w rezydencji nastepnego dnia?
    ?
    Nie wiem o co teraz pytasz, zawsze będziesz miał nadmiarowy klucz, o ile któregoś dnia nie pominiesz.

  3. #12228
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    4
    Moje konto zostało zablokowane , czy jest jakaś możliwość odwołania się bądź rozmowy z administracją?

  4. #12229
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ushiro Zobacz post
    Moje konto zostało zablokowane , czy jest jakaś możliwość odwołania się bądź rozmowy z administracją?
    Wiadomość prywatna do Tomiego

  5. #12230
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Co znerfili Wrednemu?

  6. #12231
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Co znerfili Wrednemu?
    Statystyki, nie powiem o ile, bo będzie ban za wycieki i moi informatorzy też stracą

    - - - - - - - - - -

    Jestem w stanie potwierdzić, iż jest znacznie słabszy, wcześniej bił mnie mocniej, niż ja jego, obecnie jest na odwrót.

    - - - - - - - - - -

    Nigdy nie miałem bana w grze, jak to wygląda po zalogowaniu? Jak logujecie się na forum? (Najlepiej screena poproszę)

  7. #12232
    Falafel
    Konto usunięte
    Nigdy nie miałem bana w grze, jak to wygląda po zalogowaniu? Jak logujecie się na forum? (Najlepiej screena poproszę)
    Ja też nigdy nie mailem bana w grze, ale z tego co mi wiadomo to można się normalnie zalogować do panelu i dopiero po kilknięciu "wejdź do gry" dostajemy biały ekran z "Twoje konto zostało zablokowane...."

  8. #12233
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2011
    Postów
    4
    Dzięki za pomoc i link

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Statystyki, nie powiem o ile, bo będzie ban za wycieki i moi informatorzy też stracą

    - - - - - - - - - -

    Jestem w stanie potwierdzić, iż jest znacznie słabszy, wcześniej bił mnie mocniej, niż ja jego, obecnie jest na odwrót.

    - - - - - - - - - -

    Nigdy nie miałem bana w grze, jak to wygląda po zalogowaniu? Jak logujecie się na forum? (Najlepiej screena poproszę)
    Wygląda to w ten sposób ( sory nie mam czasu za bardzo bawić się w screeny dlatego opisze )
    Logujesz się do gry i przenosi Cię normalnie do Panelu Gracza. Stąd możliwość wejścia na forum. Gdy jednak wciśniesz Wejdź do gry przekierowuje Cie na stronę, gdzie masz całe białe tło i na górze jest napisane:
    Twoje konto zostało zablokowane do dnia dzień.miesiąc.rok godz:min:sek z powodu "..."
    Ostatnio edytowane przez ushiro ; 06-12-2019 o 16:53

  9. #12234
    Użytkownik Avatar Krios
    Dołączył
    11-10-2019
    Postów
    18
    Czy zwiększona częstotliwość walk wpływa na tempo odnawiania się potworów eventowych?

  10. #12235
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Krios Zobacz post
    Czy zwiększona częstotliwość walk wpływa na tempo odnawiania się potworów eventowych?
    Nie.

    --------

    Gdzieś mi się obiło o uszy, że kupony na uzbrojenie w Nordii można wykopać w Starej Kopalni, czy to prawda?

  11. #12236
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Statystyki, nie powiem o ile, bo będzie ban za wycieki i moi informatorzy też stracą

    - - - - - - - - - -

    Jestem w stanie potwierdzić, iż jest znacznie słabszy, wcześniej bił mnie mocniej, niż ja jego, obecnie jest na odwrót.

    - - - - - - - - - -

    Nigdy nie miałem bana w grze, jak to wygląda po zalogowaniu? Jak logujecie się na forum? (Najlepiej screena poproszę)
    na forum możesz normalnie bo masz dostęp do panelu, po wejściu na jakąkolwiek postać pokazuje się ekran że konto zbanowane do x dnia

  12. #12237
    Ile osób aktualnie ma dostęp do serwera testowego?

  13. #12238
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    więcej niz 2

  14. #12239
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Nie.

    --------

    Gdzieś mi się obiło o uszy, że kupony na uzbrojenie w Nordii można wykopać w Starej Kopalni, czy to prawda?
    Nie

  15. #12240
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ktoś głupot nagadał. Wykopać można, ale w kopalni Devos.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •