Strona 717 z 1132 PierwszyPierwszy ... 217617667707715716717718719727767817 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,741 do 10,755 z 16969

Temat: [ Pytania ]

  1. #10741
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Kiedy będzie można normalnie kupić punkty MF?

  2. #10742
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Umrax Zobacz post
    chciałbym zapytać do czego są - smoczy emblemat , piórko garudy , jajo garudy ,
    Smoczy Emblemat - musisz znaleźć drugą sztukę, zanieść kowalowi w Eliar, podać po kolei propozycje cen: 250000, później 200000, później 150000. Po 150000 wyskoczy ci opcja, dzięki której dostaniesz losową zdolność z tych rzadszych (np. Podwójny Drenaż, Klątwa Umarlaka).
    Więcej na ten temat masz w solucji Eliar.

    Piórko Garudy - do wymiany u Mardufa

    Jajo Garudy - do oddania Kucharzowi w Gospodzie Eliar

  3. #10743
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Czy ktoś dropnął cały set z danego minia bossa/bossa przy 1 walce? Jak tak poprosił bym o link do walki.

  4. #10744
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Czy ktoś dropnął cały set z danego minia bossa/bossa przy 1 walce?
    Tak, to nie jest niemożliwe.

  5. #10745
    promyczek
    Konto usunięte
    Stara walka, sprzed update Eternii:
    SET NIMFY

  6. #10746
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Czy Was też wywala z mfo jeśli parę minut jest w nieaktywnej karcie? Strasznie irytujące to.

  7. #10747
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Czy Was też wywala z mfo jeśli parę minut jest w nieaktywnej karcie? Strasznie irytujące to.
    Być może u mnie tak jest... czasami... Ja właśnie czasami ustawiam kartę MFO w osobnym oknie bo mnie mdli jak czasami widzę postacie wirujące po mapie.

  8. #10748
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Jeśli mam 3kk zapisze się na arene i przegram to ile strace ? 1% ?

  9. #10749
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Czy Was też wywala z mfo jeśli parę minut jest w nieaktywnej karcie? Strasznie irytujące to.
    Jak korzysta się z mobilnych urządzeń to jest to bardzo upierdliwe.

  10. #10750
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Czy coś jest planowane przez tą długą 5 miesiączną przerwe w której nie ma eventów? (Oprócz zawodów PvP lub Poprawek KG)
    Czy pod koniec gry (Czyli pewnie w 23 wieku) będzię można wbijać lv w nieskończoność? (Jak w tibi xD)
    Jaki jest rekord przejścia całej gry z zadaniami pobocznymi (Łowienie ryb, Kopanie w kopalniach się nie liczy)? Lub przynajmniej jak szybko można ją przejść!?
    Czy kiedykolwiek pojawi się "Pupil" na evencie ale którego będzie można kupic za kase?
    Czy przejście do nowej lokacji w event walentynkowy będzie kosztowałe mniej?
    Czy dodadzą co kolwiek na event noworoczno-świąteczny? Bitwa na śnieżki, Lepienie bałwana. Lub nowy unikatowy potwór, Mega Bałwa; jeżeli zbierze się razem 10,000 śnierzek w jednym miejscu (Jakis podest) to by mega bałwan się pojawił :/
    I jak zwykle nie pozdrawiam :3

  11. #10751
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Czy coś jest planowane przez tą długą 5 miesiączną przerwe w której nie ma eventów? (Oprócz zawodów PvP lub Poprawek KG)
    Czy pod koniec gry (Czyli pewnie w 23 wieku) będzię można wbijać lv w nieskończoność? (Jak w tibi xD)
    Czy kiedykolwiek pojawi się "Pupil" na evencie ale którego będzie można kupic za kase?
    Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania, ale na te których nie usunąłem odpowiem

    1. Bardzo prawdopodobnym jest że będzie Nordia w tym okresie. Tak samo możliwy jest event Wakacyjny, który w zeszłym roku pojawił się w MFO2.
    2. Limit nad limitami tej gry wynosi na chwilę obecną 200 lvl i taki on prawdopodobnie będzie.
    3. Już jest, nazywa sie to chowaniec.

  12. #10752
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania, ale na te których nie usunąłem odpowiem

    1. Bardzo prawdopodobnym jest że będzie Nordia w tym okresie. Tak samo możliwy jest event Wakacyjny, który w zeszłym roku pojawił się w MFO2.
    2. Limit nad limitami tej gry wynosi na chwilę obecną 200 lvl i taki on prawdopodobnie będzie.
    3. Już jest, nazywa sie to chowaniec.
    Jemu chodziło o chowańca za golda. Limit może się zmienić. Nordia w 2054.

  13. #10753
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,332
    Ma ktos skrypt TvT dac ?

  14. #10754
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    966
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Ma ktos skrypt TvT dac ?
    ja coś takiego komuś ukradłem z prezentacji, ale nie mam pojęcia czy jest dobre

  15. #10755
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Jaki jest rekord przejścia całej gry z zadaniami pobocznymi (Łowienie ryb, Kopanie w kopalniach się nie liczy)? Lub przynajmniej jak szybko można ją przejść!?
    Potrzebne jest co najmniej 7 dni na ukończenie wszystkich zadań w grze.

    A bez zadań pobocznych można przejść nawet w godzinę.

    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Czy przejście do nowej lokacji w event walentynkowy będzie kosztowałe mniej?
    Znajdź drugą osobę i weźcie ślub, to jest tańsza opcja od tej z wejściem bez pary.

    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Czy dodadzą co kolwiek na event noworoczno-świąteczny? Bitwa na śnieżki, Lepienie bałwana. Lub nowy unikatowy potwór, Mega Bałwa; jeżeli zbierze się razem 10,000 śnierzek w jednym miejscu (Jakis podest) to by mega bałwan się pojawił :/
    Może.
    Pisze się śnieżek.

    Kolejne pytania zadawane przez michalkrzvs: Kiedy Nordia? Co będzie trzeba zrobić w Nordii przez pierwsze 48h po jej wejściu? Pokażecie spoiler jak wyglądają mini bossy w Nordii?
    Ogarnij się.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •