Strona 708 z 1130 PierwszyPierwszy ... 208608658698706707708709710718758808 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,606 do 10,620 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #10606
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    nie ważne
    Ostatnio edytowane przez NieZgodna ; 28-02-2018 o 00:35 Powód: BŁĄD Z MOJEJ STRONY

  2. #10607
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał TRoCHoN Zobacz post
    Witam

    Wy wyszukiwarce forum wpisałem "multikonta" i pokazało ten oto post, naprawcie to jak możecie, by wyszukiwanie działało sprawniej.

    Dość rzadko wchodzę na forum i z niego korzystam i niestety ciężko się odnaleźć, jeżeli nie wiadomo w jakim poście ma się zamieszczać posty ...

    Głównym tematem jakim chcę poruszyć jest to, że postacie takie jak:
    -Oskar Oskarowski
    -Gowther
    -damianxp

    Myślę, że tymi kontami, dysponuje jedna osoba...
    Co regulamin gry jasno i na temat objaśnia w punktach: 13,14,15 .

    co więcej
    Zakładam tak ponieważ, rozmowa na czacie z tymi osobami sugerowała celową zemstę na mojej osobie, po przez inną walkę
    "złapanie mnie na mapie i nagle po walce postać jest offline" i wówczas uważam, że walka została nagrana, przez tą samą jedną osobę dyspunującą więcej niż jednym kontem w grze, co łamie Regulamin Gry.

    Dziękuje
    Napisz w tym temacie:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ghlight=Oszust

  3. #10608
    Jest gdzieś dokładny spis co wylatuje ze skorup( w sensie jakie eq daje ten koleś w namocie)

  4. #10609
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Jest gdzieś dokładny spis co wylatuje ze skorup( w sensie jakie eq daje ten koleś w namocie)
    "U Hidrona wymienisz każde 10 Żółwich skorup na jeden z losowych unikatów (Bastard, Czekan, Pika, Wekiera, Kościana Różdżka, Hełm Mnicha, Kaptur Kostuchy, Pierścień Specjalisty, Zbroja Mnicha, Żółwie Buty, Zwinne Buty, Amulet Zwinności)."

    14 strona https://docs.google.com/document/d/1...czoX6U/preview

  5. #10610
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Bastard, Czekan, Pika, Wekiera, Kościana Różdżka, Hełm Mnicha, Kaptur Kostuchy, Pierścień Specjalisty, Zbroja Mnicha, Żółwie Buty, Zwinne Buty, Amulet Zwinności
    Na każdy z podanych itemów, jest ten sam % szans?

  6. #10611
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Na każdy z podanych itemów, jest ten sam % szans?
    Tak

  7. #10612
    Chyba cały set żółwi leci nie tylko zółwie buty

  8. #10613
    Na wielkanoc lepiej wymieniać 10 pisanek czy 100 żeby mieć pewny item?

  9. #10614
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Na wielkanoc lepiej wymieniać 10 pisanek czy 100 żeby mieć pewny item?
    Zależy.
    Może ci się opłacać, a może nie. Możesz trqfić 10 itemków, możesz 0.

  10. #10615
    Ktorego wchodzi event Wielkanocny?

  11. #10616
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    28 marca

  12. #10617
    Doggy
    Konto usunięte
    Jest tych stron 716. Nie mam czasu ich czytać. Czy ktoś mi odpowie na te pytania:
    - Jak dodać avatar (w forum) jeżeli ma się jedną szarą kreskę?
    - Jak dodać zdjęcie w prezentacji jeżeli na Microsoft Edge i Google Chrome pokazuje że nie wczytano obrazu?
    Dołączam screena do drugiego pytania:
    Nazwa:  Bez tytułu3.png
Wyświetleń: 313
Rozmiar:  166.9 KB
    Proszę o odpowiedź.

  13. #10618
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1. Panel użytkownika -> edytuj swój avatar
    2. Musisz najpierw wrzucić na jakiś hosting ten obrazek.
    - potem kopiujesz adres tego obrazka, link musi kończyć się na .png albo .jpg inaczej będzie to samo
    - tło się dodaje w innym miejscu (właściwości dokumentu)

  14. #10619
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Witam, mam pewien problem, otóż nigdy nie logowałem się na forum bezpośrednio, zawsze wchodziłem z mfo3, byłem już zalogowany, natomiast gdy postanowiłem wejść za pomocą wyszukiwarki google chrome wyskoczył mi komunikat, że muszę się zalogować. Po wpisaniu loginu i hasła do konta napisano mi, że dane są błędne. Za drugim razem upewniłem się, że na pewno wpisałem dane poprawnie i to samo. Potem zalogowałem się do gry na ten sam login i to samo hasło i wszystko pięknie działało. Może wie ktoś dlaczego tak się dzieje/ma ten sam problem?

  15. #10620
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    Witam, mam pewien problem, otóż nigdy nie logowałem się na forum bezpośrednio, zawsze wchodziłem z mfo3, byłem już zalogowany, natomiast gdy postanowiłem wejść za pomocą wyszukiwarki google chrome wyskoczył mi komunikat, że muszę się zalogować. Po wpisaniu loginu i hasła do konta napisano mi, że dane są błędne. Za drugim razem upewniłem się, że na pewno wpisałem dane poprawnie i to samo. Potem zalogowałem się do gry na ten sam login i to samo hasło i wszystko pięknie działało. Może wie ktoś dlaczego tak się dzieje/ma ten sam problem?
    Do forum można sie logować tylko z poziomu gry.

    @Down
    Naprawdę jesteś jakiś niepoważny. Dobrze wiesz o co chodziło w pytaniu, a ja nie chciałem mu mieszać tylko prosto odpowiedzieć. Uspokój się w końcu, bo zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy.

    Zresztą, testuję to ja grę, a nie forum, nie wiem co ma do tego moja funkcja. No i pisze się "nieprawda".

    @Down2

    Czyli Julek nie może logować się z poziomu forum. A ja odpowiedziałem w ten sposób, bo dobrze wiesz o co chodziło w pytaniu. Ty natomiast piszesz tylko po to, żeby mi jakkolwiek dogryźć i czepiasz się sformułowań, których używam. Tutaj ośmiesza się tylko jeden z nas, a nie jestem to ja, więc powtórzę - przestań się zachowywać jak dziecko w piaskownicy.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 13-03-2018 o 20:17

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •