Strona 705 z 1130 PierwszyPierwszy ... 205605655695703704705706707715755805 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,561 do 10,575 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #10561
    Czy cyklosy nagle przestaly rzucac kamieniami na start?

  2. #10562
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Czy cyklosy nagle przestaly rzucac kamieniami na start?
    Tak. Zapewne wykrywało rzucanie głazami kiedy ,,Moja postać ma status Spryt Cyklopa", a teraz zmieniono na Nietykalność. Jest to błąd.

  3. #10563
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Tak. Zapewne wykrywało rzucanie głazami kiedy ,,Moja postać ma status Spryt Cyklopa", a teraz zmieniono na Nietykalność. Jest to błąd.
    Poprawione

  4. #10564
    Czy dostanę nagrodę za wskazanie błędu zamiast czerpać z tego korzyści?

  5. #10565
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Czy dostanę nagrodę za wskazanie błędu zamiast czerpać z tego korzyści?
    Biorąc pod uwagę skalę błędu możesz liczyć na darmową Walentynkę.

  6. #10566
    Oszczędziłbym na tym ok 2000hp na walke (4 * 300hp obr zamiast 4 * 800), czyli na dzień ok 300 walk co daje 300 miksów 4 + prawdopodobnie szansa na bicie ich na zniszczonym eq co przeklada sie na oszczednosc 40.000G + 2 ene za padnięcie i powrót (+ ryzyko zahaczenia w drodze powrotnej o 3x i kolejnego padnięcia i straty 5eny) co ok. tydzień.

  7. #10567
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Oszczędziłbym na tym ok 2000hp na walke (4 * 300hp obr zamiast 4 * 800), czyli na dzień ok 300 walk co daje 300 miksów 4 + prawdopodobnie szansa na bicie ich na zniszczonym eq co przeklada sie na oszczednosc 40.000G + 2 ene za padnięcie i powrót (+ ryzyko zahaczenia w drodze powrotnej o 3x i kolejnego padnięcia i straty 5eny) co ok. tydzień.
    faktycznie, po co być bezinteresownym?


    a w temacie: dlaczego klątwa umarlaka ma żółtą wstążkę zamiast zielonej?

  8. #10568
    Arkelogon
    Konto usunięte

    Kilka pytań nowego gracza

    Czy istnieją walki na mapie jak w mfo2?

    Czy istnieją anty wojowie itp. Jak w mfo2?

    Czy pvp na poziomach do 20 jest kosztowne? Jak zdobyć pieniądze oprócz smsów?

    Jak woj ma szansę z magiem biorąc pod uwage ze mag zawsze trafia i jest szybszy ?

  9. #10569
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Czy istnieją walki na mapie jak w mfo2?
    Tak, ale tylko na niektórych. To znaczy walki istnieją na większości map, ale takie bójki jak w mfo2 tylko na niektórych.
    Czy pvp na poziomach do 20 jest kosztowne? Jak zdobyć pieniądze oprócz smsów?
    Nie. W początkowych fazach gry expienie, targ.
    Jak woj ma szansę z magiem biorąc pod uwage ze mag zawsze trafia i jest szybszy ?
    To zależy od statystyk i umiejętności.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 14-02-2018 o 18:02

  10. #10570
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1. Najbliżej takim walkom są bójki. Specjalne lokacje bójkowe są oznaczone ikonką pięści.
    2. Teoretycznie tak, ale wtedy są bardziej narażeni na ataki runami, specjalnymi broniami i zdolnościami.
    3. Wystarczą miksturki z codziennych minibossów. Poza tym nie jest zbyt kosztownie. Pierwszy droższy przedmiot jaki możesz sprzedać to srebrny pył. Jak masz farta to przy expieniu możesz wydropić jakąś rzadką kartę którą też można sprzedać za porządną sumkę.
    4. Są mniej więcej równe szanse. Mag musi częściej uzupełniać manę i do tego nie ma ciosów krytycznych. Szybkość zależy od rozdania statystyk i uzbrojenia, więc nie zawsze mag jest szybszy.

  11. #10571
    Smoczy
    Konto usunięte

    Ślub

    Witam, wzięłam ślub z Valley na postaci ''Lexana'' niby wszystko okej, ale ja zapłaciłam za ślub a o nie ( 10 mf ) I moje pytanie brzmi czy to jakiś błąd? On zapłaci w godzinie ślubu, czy jak to będzie?

    Biorę pierwszy raz udział w tym evencie i stąd moje pytanie.

  12. #10572
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    zapłaci w momencie gdy zacznie się ślub

  13. #10573
    https://mfo3.pl/view/i/217 6lat już ile może być warte?

  14. #10574
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    https://mfo3.pl/view/i/217 6lat już ile może być warte?
    Tyle, ile gracze są w stanie za to zapłacić.

  15. #10575
    promyczek
    Konto usunięte
    Update zniknięcia bonusów obejmuje również zwykłe bossy? Jeśli tak, to uważam to za zbędne. Już zrozumiałbym minibossy, ale można by chociaż wbić doświadczenie, to raczej nie wyrabia przewagi, która by miała boleć innych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •