Strona 699 z 1132 PierwszyPierwszy ... 199599649689697698699700701709749799 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,471 do 10,485 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #10471
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    A kiedy są dokładnie te urodziny Mfo3? Bo zapomniałem xD

  2. #10472
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    A kiedy są dokładnie te urodziny Mfo3? Bo zapomniałem xD
    30 marca zwykle jest wpis w aktualnościach.

  3. #10473
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    A kiedy są dokładnie te urodziny Mfo3? Bo zapomniałem xD
    31 marca.

  4. #10474
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Jeśli robię questa o Zakapturzonym, i mam do ubicia Tonberrego, to czy jeśli się zgrupuję i ktoś trafi Tonberrego to czy dostanę ten kawałek Cintamani, czy musi to być mój Tonberry?

  5. #10475
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Musi być Twój.

  6. #10476
    Czy opłaca sie/warto łowić ryby?

  7. #10477
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Czy opłaca sie/warto łowić ryby?
    Tak.

  8. #10478
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Tak.
    Dlaczego uzasadnij?

  9. #10479
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Codziennie 400 energii, czyli 200 złowionych ryb (lub eq z jeziora). Koszt tych kulek to 100G za sztukę czyli 20000G dziennie.
    200 ryb to 20 paczek, które można wymienić na:
    Mikstury Życia 4 (5 szt.)
    Mikstury Many 4 (5 szt.)
    Żetony (3-5 szt.)
    Blaszki Wędkarskie
    Pędraki
    Mikstury Skupienia
    Mikstury Mobilizacji
    Przedmioty zdejmujące negatywne statusy
    Gemy
    Złoto (1.000 - 100.000 G)
    Ekwipunek
    Przy okazji co 300 (1,5 dnia) złowionych ryb dostaje się uzbrojenie rybaka (np. pas z tego setu ma wartość kilkuset tysięcy G). I można wyłowić eq z jeziora, które za kilka tysięcy też zejdzie (u pociary).

  10. #10480
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Codziennie 400 energii, czyli 200 złowionych ryb (lub eq z jeziora). Koszt tych kulek to 100G za sztukę czyli 20000G dziennie.
    200 ryb to 20 paczek, które można wymienić na:

    Przy okazji co 300 (1,5 dnia) złowionych ryb dostaje się uzbrojenie rybaka (np. pas z tego setu ma wartość kilkuset tysięcy G). I można wyłowić eq z jeziora, które za kilka tysięcy też zejdzie (u pociary).
    W sumię

  11. #10481
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Już lepiej bić czaszkę. W sumie to chyba najbardziej opłacalna opcja w grze. Co chwilę jakaś pechowa, albo norma dropi, a jeszcze jest szansa na kartę. Na te wszystkie rzeczy ciągle jest popyt.

  12. #10482
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Codziennie 400 energii, czyli 200 złowionych ryb (lub eq z jeziora). Koszt tych kulek to 100G za sztukę czyli 20000G dziennie.
    200 ryb to 20 paczek, które można wymienić na:

    Przy okazji co 300 (1,5 dnia) złowionych ryb dostaje się uzbrojenie rybaka (np. pas z tego setu ma wartość kilkuset tysięcy G). I można wyłowić eq z jeziora, które za kilka tysięcy też zejdzie (u pociary).
    Zapomniałeś wspomnieć o tym, że na początku jest drastycznie słabo z łowieniem i wymianą.
    Jeżeli nie zamierzasz inwestować w to ponad 10k energii to nie ma sensu - czaszka będzie faktycznie znacznie lepsza.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 25-01-2018 o 15:23 Powód: chyba jednak 10k

  13. #10483
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Zapomniałeś wspomnieć o tym, że na początku jest drastycznie słabo z łowieniem i wymianą.
    Jeżeli nie zamierzasz inwestować w to ponad 10k energii to nie ma sensu - czaszka będzie faktycznie znacznie lepsza.
    Łowienie:
    każdorazowe zarzucenie wędki kosztuje nas 2 punkty energii
    im więcej ryb złowiliśmy tym większą szansę mamy na złowienie lepszych ryb i uzbrojenia
    Szczupaka złapiemy tylko na Blaszkę Wędkarską
    czasem możemy wyłowić zamiast ryby uzbrojenie (Korona z jeziora, Płaszcz z jeziora, Buty z jeziora)
    rano i wieczorem łatwiej złapać lepszą rybę
    w pochmurną pogodę ryby częściej się zrywają

    Pewnie dlatego jest słabo bi łowi się po południu albo w złą pogode.

  14. #10484
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    pogoda i czas łowienia nie ma zbyt dużego wpływu (Szczególnie gdy już nałowisz kilka tysięcy ryb) - po prostu delikatnie rosną szanse na coś lepszego. Najważniejsze jest doświadczenie (tzn ilość wyłowionych ryb)
    Ryba i tak na początku będzie ci się często zrywać i będziesz wyciągać praktycznie same płocie, za które będziesz w 90% przypadków dostawał syf u kucharza.
    Także zanim nie wyłowisz tego tysiąca ryb to ja bym nawet nie używał blaszek i pędraków.

  15. #10485
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    pogoda i czas łowienia nie ma zbyt dużego wpływu (Szczególnie gdy już nałowisz kilka tysięcy ryb) - po prostu delikatnie rosną szanse na coś lepszego. Najważniejsze jest doświadczenie (tzn ilość wyłowionych ryb)
    Ryba i tak na początku będzie ci się często zrywać i będziesz wyciągać praktycznie same płocie, za które będziesz w 90% przypadków dostawał syf u kucharza.
    Także zanim nie wyłowisz tego tysiąca ryb to ja bym nawet nie używał blaszek i pędraków.
    za wyłowienie 90 płoci chyba dostałem 2x unikat i jakieś smieci;v

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •