Strona 690 z 1130 PierwszyPierwszy ... 190590640680688689690691692700740790 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,336 do 10,350 z 16945

Temat: [ Pytania ]

  1. #10336
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Hatson Zobacz post
    Przecież to będzie marnacja energi. Królik daje 1 doświadczenia dla wysokich lvli.
    Czytanie ze zrozumieniem? MichałKRZVS pisał o 1000 królikach Śnieżnych, które według niego mogą wystąpic w Nordi/Azarad. Nie musze też chyba mówić, że 1 expa dostaje się ze względu na blokadę poziomu.

  2. #10337
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    no niech wam bedzie

  3. #10338
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Moim zdaniem te Eliar było robione w pośpiechu. Ale poważnie. Dili już jest bardziej ciekawsze niż te Eliar. Mam nadzieje że w Nordi dodadzą trochę ulepszone zadania z Dili. NP: Upoluj 1000 śnieżnych królików dla Ojca Gustawa.
    Ale to nie jest ciekawe zadanie.

  4. #10339
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jeśli już się spierać o kolejność miast, to po Nordi jest Azarad, potem Scythe Kurthus Oasis Follhord i (Kontynent Salamandria) Balis, Ozaroth, Obóz Lanceros.
    o jeez. więc skoro każdy update trwa po 2 lata mniej więcej, to wykończonej gry mamy się spodziewać w 2034? Przesadzam, ale naprawdę nie wiem po co robić jeszcze tą Salamandrię, skoro już teraz widać, że gra powoli, ale sukcesywnie umiera?

    poza tym:

    jest juz gdzies podana data nastepnego update'a? i czy dadzą jeszcze jakieś zmiany, np. wybalansowanie: expa/dropu z potworów, uzbrojenia, zdolności...?
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 05-01-2018 o 21:43

  5. #10340
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    o jeez. więc skoro każdy update trwa po 2 lata mniej więcej, to wykończonej gry mamy się spodziewać w 2034? Przesadzam, ale naprawdę nie wiem po co robić jeszcze tą Salamandrię, skoro już teraz widać, że gra powoli, ale sukcesywnie umiera?

    poza tym:

    jest juz gdzies podana data nastepnego update'a? i czy dadzą jeszcze jakieś zmiany, np. wybalansowanie: expa/dropu z potworów, uzbrojenia, zdolności...?
    Być może prace przyspieszą. Nigdzie nie było podawanej daty uptade'ów. Nie było też informacji o dodatkowym balansie uzbrojenia, zdolności czy expu i dropu z potworów - te dziedziny raczej dobrze się do teraz sprawdzają. Więc prawdopodobnie takich zmian nie będzie.

  6. #10341
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    jest juz gdzies podana data nastepnego update'a? i czy dadzą jeszcze jakieś zmiany, np. wybalansowanie: expa/dropu z potworów, uzbrojenia, zdolności...?
    Rekrutacja testerów (takich od testowania nieprzetestowanych rzeczy wymagających przetestowania) wskazuje, że trwają/w niedalekiej przyszłości będą trwały testy.

  7. #10342
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ale to nie jest ciekawe zadanie.
    No nie jest. Ale jest łątwiejsze do zrobienie. Gdyby admini mieli robić każde zadanie w grze żeby było ciekawe to by im to dużo czasu zajmowało. NP: Czeladnik Mariusz. Zadanie mało ciekawe.
    A żeby te moje zadanie było bardziej ciekawe to NP: czasami po ubiciu 50-100 Śnieżnych Królików by było 50% na znaleźenie losowego EQ, 25% na uderzenie piorunem któy odejmie nam 75% HP. Albo pod koniec zadania by przed ekranem pojawił się napis: "Nie wierzymy że ci się chciało te zadanie robić ale GRATULUJEMY".

    - - - - - - - - - -

    A właśnie. Tak ostatnio się zastanawiałem..... Gdyby nie było tej całej blokady expa na maksymalnym poziomie to jaki największy poziom mógł by zostać osiągnięty aż do końca roku 2017. (Nie licząc używania wspomagaczy expa na 100 lub 200%)

  8. #10343
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Prawdopodobnie byłby już całkowity max lvl (w tej grze jest to 201 lvl).

  9. #10344
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    No nie jest. Ale jest łątwiejsze do zrobienie. Gdyby admini mieli robić każde zadanie w grze żeby było ciekawe to by im to dużo czasu zajmowało. NP: Czeladnik Mariusz. Zadanie mało ciekawe.
    - - - - - - - - - -

    A właśnie. Tak ostatnio się zastanawiałem..... Gdyby nie było tej całej blokady expa na maksymalnym poziomie to jaki największy poziom mógł by zostać osiągnięty aż do końca roku 2017. (Nie licząc używania wspomagaczy expa na 100 lub 200%)
    Gdyby admini mieli robić każde zadanie nieciekawe to gra byłaby nieciekawa. Dzięki ciekawym zadaniom gra jest ciekawa.

    A żeby te moje zadanie było bardziej ciekawe
    To nie jest temat od proponowania zadań, możesz proponować questy w tym temacie: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...owych-Questów

    czasami po ubiciu 50-100 Śnieżnych Królików by było 50% na znaleźenie losowego EQ, 25% na uderzenie piorunem któy odejmie nam 75% HP.
    Nie wiem do końca o co chodzi. Co 50-100 królików unikatowe eq, zwykłe to nie żadne urozmaicenie. Chodzi o to, że po każdym znalezionym eq wali w nas piorun, który zabiera nam 75% MAXHP? Wyobraź sobie taką sytuację: Zabiłeś tego królika, straciłeś 26% HP lub więcej, padasz, bo od tak walnął cię piorun.

    Albo pod koniec zadania by przed ekranem pojawił się napis: "Nie wierzymy że ci się chciało te zadanie robić ale GRATULUJEMY".
    Za takie urozmaicenie to ja dziękuję.

    Prawdopodobnie byłby już całkowity max lvl (w tej grze jest to 201 lvl).
    Myślę, że nie musiałoby tak być, jednak wbicie coraz to wyższego poziomu wymaga więcej xp, którego zysk nie rośnie. Mało istotne.

  10. #10345
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    o jeez. więc skoro każdy update trwa po 2 lata mniej więcej, to wykończonej gry mamy się spodziewać w 2034? Przesadzam, ale naprawdę nie wiem po co robić jeszcze tą Salamandrię, skoro już teraz widać, że gra powoli, ale sukcesywnie umiera?

    poza tym:

    jest juz gdzies podana data nastepnego update'a? i czy dadzą jeszcze jakieś zmiany, np. wybalansowanie: expa/dropu z potworów, uzbrojenia, zdolności...?
    Umierała powoli jak czekało się na Devos
    Rekord online 282, dnia: 01.03.2015 19:57:14. 282 osoby kilka dni po upie Devos także po Nordi może będzie z 300 osób.

  11. #10346
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    także po Nordi może będzie z 300 osób.
    Nikt nie powiedział, że po Nordii będzie więcej osób. Gdy wprowadzono Devos krótko potem był pierwszy event Wielkanocny, więc nałożenie się na siebie tych dwóch czynników dało taki efekt.
    @edit
    Event wielkanocny był chwilę po rekordzie, nie ważne.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 07-01-2018 o 13:54

  12. #10347
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    tak kompletnie abstrahując, bo nie mam zbytnio ochoty czytać tych wypocin.

    Ty porównujesz wpływ upka Devos na aktywność do jakiegoś upka wielkanocnego?
    To niezły tester.
    Zastanawia mnie jakie inne zgłoszenia wpłynęły, że przyjęli akurat ciebie (pewnie Mapy się zgłosił xDD)
    Chyba że tutaj zaszło coś podobnego :3
    jak to kamillo kiedyś po znajomości z rumplem dostał sędziego. Stare dobre czasy

  13. #10348
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Nikt nie powiedział, że po Nordii będzie więcej osób. Gdy wprowadzono Devos krótko potem był pierwszy event Wielkanocny, więc nałożenie się na siebie tych dwóch czynników dało taki efekt.
    Sam update Devos miał wpływ na większa liczbę graczy a nie jakiś event wielkanocny. Z każdym eventem fabularnym parę osób wraca do gry by go przejść, gdy już to zrobią odchodzą z gry na kolejne 3 lata czyli do czasu kolejnego update.

  14. #10349
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Sam update Devos miał wpływ na większa liczbę graczy a nie jakiś event wielkanocny. Z każdym eventem fabularnym parę osób wraca do gry by go przejść, gdy już to zrobią odchodzą z gry na kolejne 3 lata czyli do czasu kolejnego update.
    Kilkadziesiąt osób.
    Powiedziałbym nawet, że spokojnie ponad setkę (około 2 nawet) wróci żeby przejść upka (wliczam tych którzy przestaną wchodzić raz na miesiąc taki na przykład ja)
    Co z tego skoro ponownie sobie pójdą.

  15. #10350
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Kilkadziesiąt osób.
    Powiedziałbym nawet, że spokojnie ponad setkę (około 2 nawet) wróci żeby przejść upka (wliczam tych którzy przestaną wchodzić raz na miesiąc taki na przykład ja)
    Co z tego skoro ponownie sobie pójdą.
    Tak ale zostaną na chwilę dłużej ponieważ fabułe devos nie robiło sie w 1 dzień.
    A w Nordi napewno będzie większa fabuła

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •