Strona 689 z 1132 PierwszyPierwszy ... 189589639679687688689690691699739789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,321 do 10,335 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #10321
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jeśli już się spierać o kolejność miast, to po Nordi jest Azarad, potem Scythe Kurthus Oasis Follhord i (Kontynent Salamandria) Balis, Ozaroth, Obóz Lanceros.
    Liczyłem Nordię i Azarad jako jeden upek.

  2. #10322
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    100
    Czyli w sumie update pewnie większe niż Devos. Liczyłem, że jedno miasto wyjdzie mniejsze, ale szybciej.

    Ej w sumie. Najlepiej dać jakieś małe miasta z jakimś tysiącem zadań. To zajmię graczy na pare miesięcy. Dobry pomysł.
    JESTEM ZA.
    W sumie to nie jest temat do dyskusji. Bez przesady napchać zbyt dużo zadań do małego miasta jest przesadzone.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 03-01-2018 o 15:34

  3. #10323
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Czyli w sumie update pewnie większe niż Devos. Liczyłem, że jedno miasto wyjdzie mniejsze, ale szybciej.
    Ej w sumie. Najlepiej dać jakieś małe miasta z jakimś tysiącem zadań. To zajmię graczy na pare miesięcy. Dobry pomysł.
    JESTEM ZA.

  4. #10324
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Ej w sumie. Najlepiej dać jakieś małe miasta z jakimś tysiącem zadań. To zajmię graczy na pare miesięcy. Dobry pomysł.
    JESTEM ZA.
    Milion zadań i gitara siema.

  5. #10325
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Lepiej żeby kolejne miasta pod względem obszerności były takie jak eliar, a nie jak Devos. Przynajmniej nieco szybciej będzie.

  6. #10326
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał malpaxd Zobacz post
    Lepiej żeby kolejne miasta pod względem obszerności były takie jak eliar, a nie jak Devos. Przynajmniej nieco szybciej będzie.
    Czyli, twoim zdaniem, administracja ma uciąć fabułę (skrócić ją) i zrezygnować z zadań pobocznych (to jest gra MMORPG halo) aby dodać szybciej miasta?

  7. #10327
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    Powiedziałem żeby było jak w eliar, a nie żeby zrezygnować z zadań pobocznych. Oczywiście główny wątek w bez żadnych cięć, a zadania poboczne nieco ograniczone, bo tak czy siak niezależnie od ilości zadań pobocznych będzie istniał etap czekania na upek w czasie posiadania wszystkiego zrobionego, a przynajmniej wątek główny szybciej posunie się do pszodu jęśli zadań pobocznych będzie nieco mniej.

  8. #10328
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Cytat Napisał malpaxd Zobacz post
    Lepiej żeby kolejne miasta pod względem obszerności były takie jak eliar, a nie jak Devos. Przynajmniej nieco szybciej będzie.
    Jeśli chodzi o wielkość miasta to w zupełności się zgadzam, Devos jest o wiele za duże. Jednak zasadniczą wadą Eliar jest to, że nie ma tam zbyt wiele do roboty, a Devos jest pełne questów i bossów. Nie wiem też, czemu w Devos nie można już zmieniać muzyki w mieście (w Dilli i Eliar jest taki grajek przy pianinie w karczmach i można zmieniać)

  9. #10329
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Jeśli chodzi o wielkość miasta to w zupełności się zgadzam, Devos jest o wiele za duże. Jednak zasadniczą wadą Eliar jest to, że nie ma tam zbyt wiele do roboty, a Devos jest pełne questów i bossów. Nie wiem też, czemu w Devos nie można już zmieniać muzyki w mieście (w Dilli i Eliar jest taki grajek przy pianinie w karczmach i można zmieniać)
    W dilli nie da się w mieście zmienić, tylko w gospodzie.

  10. #10330
    tetrax
    Konto usunięte
    Dlaczego zwój klątwy umarlaka ma inny kolor wstążki?

  11. #10331
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Jeśli chodzi o wielkość miasta to w zupełności się zgadzam, Devos jest o wiele za duże. Jednak zasadniczą wadą Eliar jest to, że nie ma tam zbyt wiele do roboty, a Devos jest pełne questów i bossów. Nie wiem też, czemu w Devos nie można już zmieniać muzyki w mieście (w Dilli i Eliar jest taki grajek przy pianinie w karczmach i można zmieniać)
    Ale jednak-zawsze lubie robic fabule w devos, duzo do roboty, bossy, questy, nowe uzbrojenie. Ale reszta mniejsza moze byc

  12. #10332
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    W każdym mieście są bossy, questy i nowe uzbrojenie. Co lepsze, są też nowe lokacje!

  13. #10333
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Jeśli chodzi o wielkość miasta to w zupełności się zgadzam, Devos jest o wiele za duże. Jednak zasadniczą wadą Eliar jest to, że nie ma tam zbyt wiele do roboty, a Devos jest pełne questów i bossów. Nie wiem też, czemu w Devos nie można już zmieniać muzyki w mieście (w Dilli i Eliar jest taki grajek przy pianinie w karczmach i można zmieniać)
    Moim zdaniem te Eliar było robione w pośpiechu. Ale poważnie. Dili już jest bardziej ciekawsze niż te Eliar. Mam nadzieje że w Nordi dodadzą trochę ulepszone zadania z Dili. NP: Upoluj 1000 śnieżnych królików dla Ojca Gustawa.

  14. #10334
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Moim zdaniem te Eliar było robione w pośpiechu. Ale poważnie. Dili już jest bardziej ciekawsze niż te Eliar. Mam nadzieje że w Nordi dodadzą trochę ulepszone zadania z Dili. NP: Upoluj 1000 śnieżnych królików dla Ojca Gustawa.
    Przecież to będzie marnacja energi. Królik daje 1 doświadczenia dla wysokich lvli.

  15. #10335
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Hatson Zobacz post
    Przecież to będzie marnacja energi. Królik daje 1 doświadczenia dla wysokich lvli.
    Pisał o śnieżnych królikach, a nie zwykłych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •