Strona 680 z 1130 PierwszyPierwszy ... 180580630670678679680681682690730780 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,186 do 10,200 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #10186
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Bo paralizator jest na 1 potwora, a trzesienie ziemi na grupe. Więc jeśli działa, to znowu faworyzowanie magów...
    >Mfo
    >Faworyzowanie Maga
    Choose one


    Wojownik ma masę zdolności, które świetnie eliminują przeciwników lub wyłączają ich z walki. Podobną ilość co Mag (lub nawet więcej)

  2. #10187
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na wojowniku jest jedna skuteczna obszarówka. Bardzo podobna ilość.

  3. #10188
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Bo paralizator jest na 1 potwora, a trzesienie ziemi na grupe. Więc jeśli działa, to znowu faworyzowanie magów...
    ?!
    I niby w jaki sposób w takiej sytuacji magowie są faworyzowani?

    A wojownik ma milion zdolności wzmacniających atak niskim kosztem, np. Czysty Cios zabierający 8 MP wzmacniający obrażenia z rękawic o ponad 20%. Albo HP Atak wzmacniający obrażenia o 20% kosztem 0 HP, gdy mamy Regenerację.
    Porównując to do Trzęsienia Ziemi, które zabiera 68 MP i ma około 30% szans na nałożenie paraliżu Cyklopsom, to faktycznie magowie są faworyzowani.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 19-11-2017 o 16:14

  4. #10189
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    będą jakieś nowe skiny po update ?

  5. #10190
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Stalker Zobacz post
    będą jakieś nowe skiny po update ?
    Przy każdej większej aktualizacji fabularnej zawsze były, więc teraz raczej też będą.

  6. #10191
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    czemu nie widać mojego avatara?

  7. #10192
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Bo sobie go nie ustawiłeś. To, co ustawiłeś, to zdjęcie i jest widoczne tylko na twoim profilu.

  8. #10193
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    ?!
    I niby w jaki sposób w takiej sytuacji magowie są faworyzowani?

    A wojownik ma milion zdolności wzmacniających atak niskim kosztem, np. Czysty Cios zabierający 8 MP wzmacniający obrażenia z rękawic o ponad 20%. Albo HP Atak wzmacniający obrażenia o 20% kosztem 0 HP, gdy mamy Regenerację.
    Porównując to do Trzęsienia Ziemi, które zabiera 68 MP i ma około 30% szans na nałożenie paraliżu Cyklopsom, to faktycznie magowie są faworyzowani.
    Nie 30%, a 60%. Co mi po czystym ciosie. Ja potrzebuje jakiegoś specjala, co unieruchomi ich choć na chwilę. Mgła nie, ślepa furia nie.. słabo naprawde.

  9. #10194
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Nie 30%, a 60%. Co mi po czystym ciosie. Ja potrzebuje jakiegoś specjala, co unieruchomi ich choć na chwilę. Mgła nie, ślepa furia nie.. słabo naprawde.
    Choć uwielbiam woja i kocham korzystać z jego zdolności, to jednak woj nie może mieć wszystkiego. Chcesz multum statusów? Bierzesz maga. Chcesz multum zdolek zwiększających dmg? Bierzesz woja. Co magowi po obszarowym Trzęsieniu Ziemii, skoro ma mniejszą szansę na paraliż, niż paralizator, jest droższe, a mag ma tyle lucka, że jak wejdą 2/3 to jest sukces. Poza tym jako woj też możesz korzystać z Trzęsienia. Zada większe obrażenia, niż mgła.

  10. #10195
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Nie 30%, a 60%. Co mi po czystym ciosie. Ja potrzebuje jakiegoś specjala, co unieruchomi ich choć na chwilę. Mgła nie, ślepa furia nie.. słabo naprawde.
    Używaj Przeczekania.

  11. #10196
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Który profil będzie lepszy na Amaterasu?
    Screen 1
    , czy
    Screen 2

  12. #10197
    musaraj
    Konto usunięte
    Ten z krzyżem zwycięzcy.

  13. #10198
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Który profil będzie lepszy na Amaterasu?
    Screen 1
    , czy
    Screen 2
    Nawet mi nie przychodz na materaca bez pasa rybaka/pajęczej zbroi. Zero szacunku dla takich ludzi.

  14. #10199
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Nawet mi nie przychodz na materaca bez pasa rybaka/pajęczej zbroi. Zero szacunku dla takich ludzi.
    A to niby czemu . Według mnie oba te itemy są średnie tym bardziej, że zamierzam tankować.

  15. #10200
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    A to niby czemu . Według mnie oba te itemy są średnie tym bardziej, że zamierzam tankować.
    Taki komplet:
    Diadem Oswieconych/Koralowy Kaptur (jak bez diademu wyciągasz 75 pomylenia, a z tego co widzę to tak jest - chyba że masz 25% na pomyłkę dodane w tym Wyklętym Diademie to wtedy jak ma on w miarę duży bon w defa mag, to możesz go założyć)
    Koralowa Zbroja
    Koralowe Buty
    Pas Rybaka

    No ez dajesz radę tankować mimo pasu rybaka. A on ułatwia i możesz robić co chcesz po decymie, a nie tylko zmieniać manę za wszelką cenę. Lepszy niż perłowe spinki na pewno - tylko 100hp mniej, a dodaje mp i rege na start w spinkach może utrudnić liczenie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •