Strona 502 z 1132 PierwszyPierwszy ... 24024524925005015025035045125526021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,516 do 7,530 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #7516
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wraz kolejna gwiazdka wzrasta liczba użyć i koszt MP
    A przeczytałeś w ogóle o co pytam?

  2. #7517
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wraz kolejna gwiazdka wzrasta liczba użyć i koszt MP
    Jeśli można nabić na 3 gwiazdkę, by mieć 3 użycia i bić pierwszą gwiazdką za darmo i używanie wyższej gwiazdki poza większym kosztem nic nie daje, to...

  3. #7518
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post


    Po co wraz z gwiazdką rośnie koszt MP?
    Czym będzie się różniło użycie zdolności na pierwszej gwiazdce (0 MP), a na trzeciej (22 MP)?
    Liczbą użyć

  4. #7519
    musaraj
    Konto usunięte
    Chyba we wzorze się bierze pod uwagę w większym stopniu atak magiczny przeciwnika, ale nie dam sobie ręki uciąć

  5. #7520
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Naishukketsu Zobacz post
    Liczbą użyć
    Aha, nie wiedziałem że jedno użycie zdolności na pierwszej gwiazdce będzie się różniło od jednego użycia na trzeciej gwiazdce liczbą użyć.

  6. #7521
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Jak działają przedmioty o tym samym plusie z czystym bonem w atak i czystym bonem w obrażenia, różnią się, a jeśli tak to czym oraz jakie są ich zalety i wady?

  7. #7522
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    Jak działają przedmioty o tym samym plusie z czystym bonem w atak i czystym bonem w obrażenia, różnią się, a jeśli tak to czym oraz jakie są ich zalety i wady?
    ?

    Chodzi ci o to, który bonus lepszy?
    Cóż, we wzorze jest atak*obrażenia, więc dążysz do tego, by to, co masz mniejsze z tych, jak najbardziej zwiększyć. Dla hitera lepszy będzie bonus w obrażenia, a dla bezhita lepszy bonus w atak.

  8. #7523
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    Jak działają przedmioty o tym samym plusie z czystym bonem w atak i czystym bonem w obrażenia, różnią się, a jeśli tak to czym oraz jakie są ich zalety i wady?
    Bonus obrażeń to dokładny bonus do zadawanych obrażeń, czyli jeżeli masz +x% do obrażeń w broni, to bijesz x% więcej. Dla kierunkowej +3 to max 5,33%
    Bonus do ataku może być znacznie większy - dla np. Astralnego Miecza w +3 może być 12 punktów na 77 bazowo (czyli +15,5%), ale jest to bonus pośredni.
    Czyli jest spłaszczony przez twój atak w statystykach, gemy ataków, inne EQ.
    Powiedzmy, że mamy 160 ataku w bazie, do tego 2 gemy ataku (10%), 77 +12 z broni. W efekcie mamy 265 w stosunku do 253 bez bonusu (trzeba jeszcze doliczyć spłaszczenie +10). Czyli na bonusie w atak zyskujemy 4,5% finalnych obrażeń.

    Im mniej mamy ataku w statystykach i EQ, tym lepszy jest bonus do ataku w broni. Im więcej - lepszy w obrażenia. Oczywiście w celnośc zawsze jest najlepszy.

  9. #7524
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Oczywiście w celnośc zawsze jest najlepszy.
    Nie w każdym przypadku, ale w większości tak

  10. #7525
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Aha, nie wiedziałem że jedno użycie zdolności na pierwszej gwiazdce będzie się różniło od jednego użycia na trzeciej gwiazdce liczbą użyć.
    no to teraz wiesz.

  11. #7526
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Czy można dalej dzwonić na mf? Dzwoniłem z polskiego numeru w niemczech i powiedziala mi auto sekretarka, ze nie istnieje taki numer

  12. #7527
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Naishukketsu Zobacz post
    no to teraz wiesz.
    Jedyne, czego się dowiedziałem z twoich postów to to, że bezkarnie trollujesz i spamujesz.
    Cytat Napisał Queli Zobacz post
    Czy można dalej dzwonić na mf? Dzwoniłem z polskiego numeru w niemczech i powiedziala mi auto sekretarka, ze nie istnieje taki numer
    Można.

  13. #7528
    Dlaczego w dziale solucja gry na forum widnieje wciąż napis Devos *NOWE*

    Nazwa:  hqdefault.jpg
Wyświetleń: 391
Rozmiar:  9.0 KB

    ?

  14. #7529
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dlaczego w dziale solucja gry na forum widnieje wciąż napis Devos *NOWE*

    Nazwa:  hqdefault.jpg
Wyświetleń: 391
Rozmiar:  9.0 KB

    ?
    Bo jest to najnowsze miasto.

  15. #7530
    No ludzie, ale po x latach taki napis jest nie na miejscu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •