Strona 488 z 1132 PierwszyPierwszy ... 388438478486487488489490498538588988 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,306 do 7,320 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #7306
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Czy w te bonusy za mfy są liczone do tych statystyk dodatkowych? Bo jeżeli tak, to jest błąd, bo maksymalna wartość wyświetla się 200%, a z bonusami można mieć 400%.
    Nie.

  2. #7307
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Za ile postów jest dostęp do SB?
    Za ile postów avatar?
    Czy mogę z siostrą grać na tym samym IP?
    Na Harutotte dostałem bana za wyzwiska na PW, to jest karane banem serio?
    Czy za wyzwiska na głównym są bany? (W grze)
    Ile mniej więcej zajełoby mi dojście do Devos bez kupowania ani 1 MFa?
    Za spam i pisanie z błędami są bany? (W grze)
    Mogę grając w mfo korzystać z sieci prywatnej?
    Mogę grać w mfo z miejsc gdzie jest darmowe wifi (mam na myśli miejsca takie jak np KFC, MCdonald, jakieś kawiarenki itp), lub z różnych miejsc ogółem?
    Ostatnio edytowane przez MaCiEkXPompaJP ; 16-09-2016 o 15:00

  3. #7308
    Łukasz
    Konto usunięte
    Co to jest zdolność ,,Happy Hour "
    I jak ją zdobyć

  4. #7309
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Co to jest zdolność ,,Happy Hour "
    I jak ją zdobyć
    Nie chciałbyś jej zdobyć. Zresztą jest nie dla graczy - jest jedynie dla części bossów, zwiększa drop z bossa po pokonaniu go

  5. #7310
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Co to jest zdolność ,,Happy Hour "
    I jak ją zdobyć
    Zdolność specjalna, tylko dla mini-bossów (wszystkie do Ogra o ile sie nie myle). Zwiększa drop Exp, Golda, AP x2 i zwiększa szanse na dobry item

  6. #7311
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    A czy Happy Hour zostanie kiedyś wprowadzona do bossów np. z Urkaden, gdy wyjdzie dalsza część fabuły czy to tajemnica?

  7. #7312
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bingo Bango Zobacz post
    Zdolność specjalna, tylko dla mini-bossów (wszystkie do Ogra o ile sie nie myle). Zwiększa drop Exp, Golda, AP x2 i zwiększa szanse na dobry item

    Aha ale.jeszcze, od kiedy to jest wprowadzone ?

  8. #7313
    Cytat Napisał Harutotte powrut Zobacz post
    Za ile postów jest dostęp do SB? 50
    Za ile postów avatar? n/d
    Czy mogę z siostrą grać na tym samym IP? Tak, pod warunkiem, że żadne z Waszych przedmiotów nie znajdą się w cudowny sposób na koncie drugiej osoby, ani nie będzie żadnych innych podejrzanych powiązań między kontami.
    Na Harutotte dostałem bana za wyzwiska na PW, to jest karane banem serio? Zależnie od przypadku, ale tak.
    Czy za wyzwiska na głównym są bany? (W grze) Zależnie od konkretnego przypadku, zdarzają się.
    Ile mniej więcej zajełoby mi dojście do Devos bez kupowania ani 1 MFa? Za dużo kalkulacji. Obstawiam ~3 miechy.
    Za spam i pisanie z błędami są bany? (W grze) Za pisanie z błędami nie, za spam zależnie od przypadku.
    Mogę grając w mfo korzystać z sieci prywatnej? Oczywiście, korzystając z sieci publicznej łatwiej stracić konto
    Mogę grać w mfo z miejsc gdzie jest darmowe wifi (mam na myśli miejsca takie jak np KFC, MCdonald, jakieś kawiarenki itp), lub z różnych miejsc ogółem? Tak.
    #

  9. #7314
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Dlaczego Soad i kilka innych osób zostały tak szybko odbanowane po tak dużym przekręcie,
    Dla przykładu dam swoją sytuacje,gdy to ja wykorzystywałem jakiś błąd/dziurę w grze i dostałem bana na zawsze,
    w takim razie dlaczego soad nadal gra?

  10. #7315
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Bo soad przyczynił się do rozwoju mfo w przeciwieństwie do ciebie. Nie wiem czy nazwać to jeszcze hipokryzją czy już cebulą.

  11. #7316
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Dlaczego Soad i kilka innych osób zostały tak szybko odbanowane po tak dużym przekręcie,
    Dla przykładu dam swoją sytuacje,gdy to ja wykorzystywałem jakiś błąd/dziurę w grze i dostałem bana na zawsze,
    w takim razie dlaczego soad nadal gra?
    Też uważam, że zostali odbanowani zbyt szybko.

  12. #7317
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Bo soad przyczynił się do rozwoju mfo w przeciwieństwie do ciebie. Nie wiem czy nazwać to jeszcze hipokryzją czy już cebulą.
    To nadal nie usprawiedliwia go do tak szybkiego odbanowania.
    RBQ został "oskarżony" o multi-konto/współdzielnie konta z Dizarem ,okazało się że pare razy rzeczywiście byli na swoich kontach z
    różnych przyczyn i RBQ został odbanowany pod warunkiem że Tomi zabierze mu cały majątek (EQ).

    A co soadowi w zamian za odbanowanie zostało odebrane?

  13. #7318
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    A co soadowi w zamian za odbanowanie zostało odebrane?
    Nieno, chyba też soadom pozabierali część zysków. Ale to dawno było i może się mylę.

  14. #7319
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Nieno, chyba też soadom pozabierali część zysków. Ale to dawno było i może się mylę.
    Mylisz się.

  15. #7320
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Mylisz się.
    Faktycznie, myli się ponieważ odebrano im cały zysk z procentem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •