Strona 456 z 1132 PierwszyPierwszy ... 356406446454455456457458466506556956 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,826 do 6,840 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #6826
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Smoczy Zobacz post
    Wejdź w targ i tam masz 5 zakładek : Aukcje, Moje Aukcje, Obserwowane, Średnie ceny, Depozyt.
    Kliknij w średnie ceny
    -Rodzaj: Uzbrojenie
    -Nazwa Koralowy Kaptur
    I masz ceny +1, +2, +3
    skorzystam z tego na pewno w przyszłości,dzięki

  2. #6827
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Sprawdził ktoś coś o co chodzi z tym czeladnikiem?

  3. #6828
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Sprawdził ktoś coś o co chodzi z tym czeladnikiem?
    Prawdopodobnie coś z rozszerzeniem Urkaden, które niedługo ma nastąpić. Nie wiadomo jednak, kiedy ono będzie.

  4. #6829
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Akurat Urkaden się przyda rozbudować, jest tam strasznie pusto (i nie chodzi o graczy, NPC też nie ma wiele), z mini tylko Szczurołak, Wampirzyca (do Żółwia bliżej jest z Eliar) i ogólnie najnudniejsze miasto w grze.

  5. #6830
    Vanitas
    Konto usunięte
    Miałbym pytanie, czy używanie przez wojownika jakichś dodatków zwiększających atak magiczny pozwali mu na zadawanie większych obrażeń podczas rzucania zaklęć?
    Jako osoba oszczędzająca energię chciałbym podczas respienia wdowy nabijać sobie jednocześnie atrybut wiatru walcząc z pająkami. Biorąc pod uwagę, że w/w potwory atakują wyłącznie fizycznie jedyną możliwości nabijania w/w atrybutu podczas respienia wdowy jest zmodyfikowanie skryptu i używanie przeze mnie zaklęć wiatru. Niestety zadawane przeze mnie obrażenia wiatrem 2* są na tyle znikome, że praktycznie w ogóle nie nabijam atrybutu w ten sposób. W związku z czym zastanawiam w jaki sposób możnaby efektywnie nabijać atrybut wiatru w walkach z pająkami oraz innymi potworami, które nie atakują wiatrem.

  6. #6831
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Miałbym pytanie, czy używanie przez wojownika jakichś dodatków zwiększających atak magiczny pozwali mu na zadawanie większych obrażeń podczas rzucania zaklęć?
    Jako osoba oszczędzająca energię chciałbym podczas respienia wdowy nabijać sobie jednocześnie atrybut wiatru walcząc z pająkami. Biorąc pod uwagę, że w/w potwory atakują wyłącznie fizycznie jedyną możliwości nabijania w/w atrybutu podczas respienia wdowy jest zmodyfikowanie skryptu i używanie przeze mnie zaklęć wiatru. Niestety zadawane przeze mnie obrażenia wiatrem 2* są na tyle znikome, że praktycznie w ogóle nie nabijam atrybutu w ten sposób. W związku z czym zastanawiam w jaki sposób możnaby efektywnie nabijać atrybut wiatru w walkach z pająkami oraz innymi potworami, które nie atakują wiatrem.
    Nie lepiej po prostu nabić go u Mistrza Areny?

  7. #6832
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Akurat Urkaden się przyda rozbudować, jest tam strasznie pusto (i nie chodzi o graczy, NPC też nie ma wiele), z mini tylko Szczurołak, Wampirzyca (do Żółwia bliżej jest z Eliar) i ogólnie najnudniejsze miasto w grze.
    Ale za to jest sporo questów. Aż dwa.

  8. #6833
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Miałbym pytanie, czy używanie przez wojownika jakichś dodatków zwiększających atak magiczny pozwali mu na zadawanie większych obrażeń podczas rzucania zaklęć?
    Jako osoba oszczędzająca energię chciałbym podczas respienia wdowy nabijać sobie jednocześnie atrybut wiatru walcząc z pająkami. Biorąc pod uwagę, że w/w potwory atakują wyłącznie fizycznie jedyną możliwości nabijania w/w atrybutu podczas respienia wdowy jest zmodyfikowanie skryptu i używanie przeze mnie zaklęć wiatru. Niestety zadawane przeze mnie obrażenia wiatrem 2* są na tyle znikome, że praktycznie w ogóle nie nabijam atrybutu w ten sposób. W związku z czym zastanawiam w jaki sposób możnaby efektywnie nabijać atrybut wiatru w walkach z pająkami oraz innymi potworami, które nie atakują wiatrem.
    Nie jestem pewien, ale chyba cios wiatru by dodawał atrybut

  9. #6834
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Nie jestem pewien, ale chyba cios wiatru by dodawał atrybut
    Ja jestem pewien, że cios wiatru dodawałby atrybut.

  10. #6835
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Mapy pod Nordie tworzy z tego co się orientuje Koridor i jest zrobionych ich już dość sporo, natomiast za Urkaden, Eliar to Mopek się bawi (takie są moje przypuszczenia).
    Nie siej fałszywych informacji mopek też zrobił kilka mapek w Nordi.
    Słabe to twoje źródło.

  11. #6836
    musaraj
    Konto usunięte
    ^W ogóle dziwne macie informacje, ja robię wszystkie mapki...

  12. #6837
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie lepiej po prostu nabić go u Mistrza Areny?
    Nie bardzo mam czym, albowiem szkoda mi energii, a złoto i żetony są mi potrzebne, celem zakupienia/ulepszenia jakiegoś porządnego eq na 65 lvl z koralowego oraz pajęczego setu.

    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Nie jestem pewien, ale chyba cios wiatru by dodawał atrybut
    Dodaje atrybut, ale to jest wielkość znikoma pomiędzy 0,005, a 0,01. W walce z leśnym gnomem, który atakował mnie dzisiaj wiatrem przyrost wyniósł aż 0,4521. Dlatego zastanawiam się nad tym jak osiągnąć taką wielkość w walce z pająkami. Stąd też moje zapytanie o dodatki zwiększające atak magiczne. Czy ich używanie zwiększyłoby przyrost wiatru podczas walk z pająkami?

  13. #6838
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Im wyższy masz atrybut wiatru, tym wolniej się go nabija.
    No i każde użycie ataku o atrybucie wiatru zwiększa % przyrostu tego atrybutu, ale nie wiem jak ma się to do obrażeń, czy im więcej walniesz/dostaniesz tym większy przyrost, czy ma znaczenie tylko ilość ataków.

  14. #6839
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Jaka jest szansa na spotkanie pędraka w walce z 1x mroczny elf, 2x mroczny elf 3x mroczny elf?

  15. #6840
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Jaka jest szansa na spotkanie pędraka w walce z 1x mroczny elf, 2x mroczny elf 3x mroczny elf?
    Szansa natrafienia na pędraka:

    1x Mroczny Elf - 5%
    2x Mroczny Elf - 10% (na poziomie 1) i 15% (na poziomie 2)
    3.x Mroczny Elf - 22,5%

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •