Strona 4 z 1130 PierwszyPierwszy ... 2345614541045041004 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #46
    Ashiro
    Konto usunięte
    Potrzebna jest energia.

  2. #47
    VaanDee
    Konto usunięte
    Co oznacza Zdolność "Kuracja", do czego można to wykorzystać?

  3. #48
    Ashiro
    Konto usunięte
    Leczy wszystkie statusy.

  4. #49
    FeNoMeN-W2
    Konto usunięte
    Czy bedzie cos takiego jak ochrona 60min via mf2, po byciu zaatakowanym i przegranej walce?

  5. #50
    mchmrz-W2
    Konto usunięte
    czym mozna odblokowac skamielenie z ptakiem werwena bo biore zmiekczacz i nie dziala (

  6. #51
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał mchmrz-W2 Zobacz post
    czym mozna odblokowac skamielenie z ptakiem werwena bo biore zmiekczacz i nie dziala (
    powinien działać - daj raport

  7. #52
    mchmrz-W2
    Konto usunięte
    czy jezeli jestesmy z teamem i jedna postac ma energie 2 nie ma to laduje sie exp i ap tej co ma a tej co nie ma nie nabija a dodaje moje tej postaci potworki ????chodzi mi o to czy w jaskini goblinow tej postaci co nie mam energi dochodza potworki do czy nie bo trzeba ich ubic 100 .....

  8. #53
    FeNoMeN-W2
    Konto usunięte
    Ciekawi mnie, dlaczego znow postanowiliscie wrocic do 8 statystyk bazowych?

  9. #54
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał FeNoMeN-W2 Zobacz post
    Ciekawi mnie, dlaczego znow postanowiliscie wrocic do 8 statystyk bazowych?
    Jeśli chodzi o oddzielne MP, to było to już omawiane na tym forum, więc rozpisywał się nie będę - w skrócie: powodem jest uniezależnienie ilości MP od ataku magicznego oraz możliwość zwiększania MP przez woja, bez potrzeby dawania w atak magiczny.

  10. #55
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Dzięki temu będzie możliwe zrobienie swego rodzaju paladyna =]

    Nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie, więc je ponawiam: Czy we wszystkich lokacjach występują potwory "unikatowe", takie jak Energetyczna Plazma?

  11. #56
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał Shentsu-W1 Zobacz post
    W mroźnej grocie raz na jakiś czas można spotkać Energetyczną Plazmę. Czy takie "unikatowe" potwory występują w każdej lokacji?
    Występują tylko w niektórych lokacjach, w testach jest tylko jedna taka.

  12. #57
    Ashiro
    Konto usunięte
    Cytat Napisał mchmrz-W2 Zobacz post
    czy jezeli jestesmy z teamem i jedna postac ma energie 2 nie ma to laduje sie exp i ap tej co ma a tej co nie ma nie nabija a dodaje moje tej postaci potworki ????chodzi mi o to czy w jaskini goblinow tej postaci co nie mam energi dochodza potworki do czy nie bo trzeba ich ubic 100 .....
    Weź człowieku ogarnij pisownie, bo jedną wielką kupę napisałeś. Co pytanie to trzeba rozszyfrowywać o co Ci chodzi.

  13. #58
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Mag zawsze trafia zaklęciami. Burza błyskawic to zdolność (atak magiczny na wszystkich).
    no i jest to bez sensu. nie dosc ze ma wieksze dmg, to jeszcze trafia za kazdym razem. Ja majac 100% celnosci z magiem ktory ma 14% unikow nie trafiam co 4-5 cios... do tego 50 szczescia a cryt to rzadkosc.

  14. #59
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ashiro Zobacz post
    Weź człowieku ogarnij pisownie, bo jedną wielką kupę napisałeś. Co pytanie to trzeba rozszyfrowywać o co Ci chodzi.
    hahah chyba przetlumacze chodzi o to czy kiedy chodzi sie druzynowo go jaskini goblinow, te 100 potrzebnych goblinow do wskrzeszenia bossa, licza sie jesli nie mamy energii? z tego co zauwazylem expiac tam, to nie. ogolnie jak chodzisz druzynowo tam to nie nabija ich

  15. #60
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Cytat Napisał RoLLeR-W1 Zobacz post
    no i jest to bez sensu. nie dosc ze ma wieksze dmg, to jeszcze trafia za kazdym razem. Ja majac 100% celnosci z magiem ktory ma 14% unikow nie trafiam co 4-5 cios... do tego 50 szczescia a cryt to rzadkosc.
    mag musi leczyć MP, dawać więcej w manę i nie ma krytyków - coś za coś.
    Co na to magowie? Rzeczywiście łatwiej się Wam gra niż wojem?

    PS. Krytyk to cios "nadzwyczajny" a nie każdy, czy nawet co drugi.
    Poza tym to są ciągle jeszcze niskie poziomy i specjalny wzór ogranicza uzyskanie olbrzymiego mnożnika do krytyków czy obrażeń.
    Ogólnie na niskim poziomie np 40 lucka a 10 lucka, nie równa się 4-krotna przewaga. Natomiast w późniejszych etapach 100 lucka a 200 lucka z grubsza równa się 2-krotnej przewadze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •