Strona 2 z 1129 PierwszyPierwszy 123412521025021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 16932

Temat: [ Pytania ]

  1. #16
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post

    Ile razy podczas walki można skorzystać z ożywienia?
    3 razy z tego co widzialem...


    Ile moze wynosic maksymalne atry lub umiejetnosc bronia?

    edit. juz wiem co chcialem... Czy mozna zmienic eq PODCZAS walki? mialem sytuacje w walce goblinem ze w momencie ataku zmenilem dodatek i po walce juz byl a czy podczas... wyglada na to ze tak ;p
    Ostatnio edytowane przez RoLLeR-W1 ; 24-02-2011 o 21:40

  2. #17
    Coni
    Konto usunięte
    Chyba 25%.

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,701
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    A mnie zastanawia w jaki sposób są liczone obrażenia, np. ognistego ataku? Zakładałem, że obrażenia będą większe od tych, jakie zadaję normalnie atakując fizycznie (w końcu jest napisane "atrybut ognia do ataku fizycznego"), jednak jest zauważalnie słabszy, przez co moim zdaniem zupełnie nieatrakcyjny (wole zachować manę na leczenie).
    To robi dokładnie to co w opisie czyli standardowy atak fizyczny, który posiada element ognia, czyli jeśli masz swój atrybut fizyczny lepszy niż "ogień" to więcej zadasz swoim atrybutem. To się przydaje na gracz/stwory wrażliwe na ogień lub do ćwiczenia tego atrybutu.

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,701
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Runa Magii i Kamień, na jakiej podstawie obliczyć siłę ataku przy ich użyciu?

    Przy ekwipunku na targu zobaczyć można "+2" lub "+1", co to oznacza?
    Runa magii i kamień zadają obrażenia "średnie" na dany poziom rzucającego.
    +1 + 2 oznacza uzbrojenie które jest nieco lepsze (kilka pkt statystyk więcej) niż standardowe o tej nazwie.

  5. #20
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Czy będzie mozliwość ulepszania broni na +1 i +2, a może nawet +3 czy jedną opcją zdobycia tego jest wylosowanie z potwora/bossa lub kupno u innego gracza któremu się poszczęściło w walce z bossem?

  6. #21
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,701
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Czy będzie mozliwość ulepszania broni na +1 i +2, a może nawet +3 czy jedną opcją zdobycia tego jest wylosowanie z potwora/bossa lub kupno u innego gracza któremu się poszczęściło w walce z bossem?
    w planach na dalszy etap gry jest kowal, który będzie ulepszał uzbrojenie nawet więcej niż do +3

  7. #22
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Ok, jeszcze mam pytanko odnośnie bossów...Co ile czasu się odradzają?
    Gdy gra już będzie otwarta dla wszystkich to czy będzie możliwe do kupienia np. 2x szybsze respienie się bossów na 7dni albo cos podobnego (mówie tu o zwykłym itemie za złoto lub opcji premium za pkt. mf)?

  8. #23
    minek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Ok, jeszcze mam pytanko odnośnie bossów...Co ile czasu się odradzają?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...=1478#post1478

    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Gdy gra już będzie otwarta dla wszystkich to czy będzie możliwe do kupienia np. 2x szybsze respienie się bossów na 7dni albo cos podobnego (mówie tu o zwykłym itemie za złoto lub opcji premium za pkt. mf)?
    Przeszukaj forum a znajdziesz odpowiedź.

  9. #24
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLLeR-W1 Zobacz post


    Ile moze wynosic maksymalne atry lub umiejetnosc bronia?

    edit. juz wiem co chcialem... Czy mozna zmienic eq PODCZAS walki? mialem sytuacje w walce goblinem ze w momencie ataku zmenilem dodatek i po walce juz byl a czy podczas... wyglada na to ze tak ;p
    pominales moje pytania ;p

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,701
    podczas walki nie można zmieniac eq - tzn. jeśli zmienisz go w menu "uzbrojenie" to i tak nie ma to odzwierciedlenia w bieżącej walce - walka tak jakby zapamiętuje stan eq/zdolnosci/gemów itp. z początku walki

  11. #26
    Lenyy-W2
    Konto usunięte
    Czy w mfo3 dalej potępiana będzie pomoc w czymkolwiek za MF'y ? Nie chodzi tu o same statystyki, a różne przelewy, walki, przedmioty itp.

  12. #27
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Do tego jeszcze pytanie:
    Czy można zmienić staty podczas walki PvP? Miałem sytuacje że walcząc PvP nagle zacząłem dostawać hity po 800 (to nie był krytyk) a wcześniej były one po 200 z kawałkiem :P.
    Czy zostały wprowadzone jakieś zmiany? Pytam bo coś mnie wylogowało i strona nie działała a zazwyczaj wtedy wprowadzacie jakieś zmiany. :P
    Wiem że jest temat w informacjach ale nie chciałem ci tam śmiecić bo cały temat twój był.

  13. #28
    Bidzia
    Konto usunięte
    Czy jest możliwość sprawdzenia tego, kim jest potencjalna ofiara ataku? (woj/mag, żeby się ubrać)

  14. #29
    To robi dokładnie to co w opisie czyli standardowy atak fizyczny, który posiada element ognia, czyli jeśli masz swój atrybut fizyczny lepszy niż "ogień" to więcej zadasz swoim atrybutem. To się przydaje na gracz/stwory wrażliwe na ogień lub do ćwiczenia tego atrybutu.
    No tak, nie wziąłem pod uwagę, że mój cios fizyczny był wzmocniony o atrybut broni, stąd jego "moc". Czyli wszystko się zgadza.
    Czy można zmienić staty podczas walki PvP? Miałem sytuacje że walcząc PvP nagle zacząłem dostawać hity po 800 (to nie był krytyk) a wcześniej były one po 200 z kawałkiem :P.
    Nie i Tomi już o tym wspominał w tym temacie. Wszystkie dane niezbędne do obliczeń są pobierane przed rozpoczęciem walki i jakiekolwiek zmiany ekwipunku czy statystyk nie mają wpływu na już toczącą się walkę.
    Czy jest możliwość sprawdzenia tego, kim jest potencjalna ofiara ataku? (woj/mag, żeby się ubrać)
    Możesz zajrzeć do profilu gracza i przejrzeć jego raporty.

  15. #30
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,701
    Cytat Napisał Lenyy-W2 Zobacz post
    Czy w mfo3 dalej potępiana będzie pomoc w czymkolwiek za MF'y ? Nie chodzi tu o same statystyki, a różne przelewy, walki, przedmioty itp.
    Tak, bo to niestety prowadzi do nadużyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •