Strona 16 z 1130 PierwszyPierwszy ... 6141516171826661165161016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #226
    Casey
    Konto usunięte
    Tez już o tym myślałem, ale mam nadzieje ze nam tego nie zrobią :P

    aha, i wolałbym aby było z piątku na sobotę, co za tym idzie? grał bym do rana, a z czwartku nie mogę w piątek mam pracę jeszcze ;/

  2. #227
    Kubaz
    Konto usunięte
    Uważam, że podzielenie świata nie jest dobrym pomysłem. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Ludzi na danym świecie byłoby mniej więcej x razy mniej (x - ilość światów) niż gdyby świat był jeden. A jak wiemy, mniejsza ilość graczy - mniejsza zabawa. Tak więc wydaje mi się, że powinniśmy dążyć do znalezienia złotego środka między ilością gamerów, a ewentualnymi przeciążeniami serwera spowodowanymi zbyt dużą ilością ludzi online.

  3. #228
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Tomi albo Jacek gdzies pisali że nie bedzie raczej innych światów :P

  4. #229
    Casey
    Konto usunięte
    A czy tu wogóle sa jakiekolwiek światy? Jest gra, opcja "świat" została wycofana.

  5. #230
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Casey Zobacz post
    A czy tu wogóle sa jakiekolwiek światy? Jest gra, opcja "świat" została wycofana.
    na razie nie ma, ale z biegiem czasu mogą stać się koniecznością.

  6. #231
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    jeśli już by były to fajnie by było żeby na 1 koncie dało się grać na wszystkich światach, tylko postacie by były przypisane do światów na których były robione

  7. #232
    tester
    Konto usunięte
    Jeśli już będą światy, to na pewno z jednego konta się będzie grać

  8. #233
    Chaosek
    Konto usunięte
    Ale jak to będzie, punkty akcji będą wspólne na różnych światach, czy osobne?
    Bo jeśli wspólne, to zapewne większość osób porobi sobie multi konta, które chyba będą bardzo trudne do wykrycia.

  9. #234
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaosek Zobacz post
    Ale jak to będzie, punkty akcji będą wspólne na różnych światach, czy osobne?
    Bo jeśli wspólne, to zapewne większość osób porobi sobie multi konta, które chyba będą bardzo trudne do wykrycia.
    Nie punkty akcji, tylko energii. Będą wspólne, tak jak jest teraz.

  10. #235
    Chaosek
    Konto usunięte
    Dobra punkty energi heh pomyliłem się.
    Co do tych kont to na mf2 specjalnie robiło się kilka kont żeby grać różnymi charami np. Na gdy na s1 skończą się ruchy, to się szło na s2.
    Jeśli tutaj pkty będą wspólne na różnych światach to zapewne wiele osób porobi sobie multi z innymi nickami.

  11. #236
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaosek Zobacz post
    wiele osób porobi sobie multi z innymi nickami.
    Myślę, że nie będzie tego problemu. Zobacz ile roboty GM-om odpadło, zwłaszcza dzięki uwolnieniu handlu. Przelewy ranku też już są raczej nie możliwe, więc będą mogli poświęcić czas głównie na wyłapywanie multikont. Już w dwójce mechanizm był z pewnością dobry, bo dużo banów za multi się sypało - tutaj mając jako główny obowiązek łapanie multikont powinno nie być nie być wcale tak źle.

  12. #237
    Casey
    Konto usunięte
    To jeszcze jedno pytanie, czy na stronie głównej będzie opcja
    "Zapamiętaj mnie" ??

    Wkurza mnie ze co chwile muszę otwierać nową sesję. I po każdym wyjściu od nowa się logować.

  13. #238
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Casey Zobacz post
    To jeszcze jedno pytanie, czy na stronie głównej będzie opcja
    "Zapamiętaj mnie" ??

    Wkurza mnie ze co chwile muszę otwierać nową sesję. I po każdym wyjściu od nowa się logować.
    nie będzie.
    Zapamiętywanie/autowypełnianie loginu/hasła przez przegladarki wystarczy.

  14. #239
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    jesli juz powstana swiaty kiedys w dalekiej przyszlosci, to jesli energia bedzie wspolna to stworzenie swiatow mija sie z celem. Kazdy bedzie wolal wykorzystac cala, lub chociaz czesc energii na swoim pierwszym koncie niz na nowym na zupelnie innym swiecie, gdzie musi rozpaczac od nowa, bo nawet kasy z innego konta nie przeleje. Nieliczni pojda na nowy swiat, chyba ze ktos wbije oczywiscie maksymalny lvl. Ale do czasu powstania roznych swiatow, podejrzewam, ze maksymalny lvl bedzie juz dosyc duzy ;p Energia miedzy swiatami powinna byc osobno.

  15. #240
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    na nowy świat pójda osoby którym nie wyszło na starym, będą chcieli wbić w rankingi :P
    do tego jak stary będzie przepełniony to pewnie wprowadzony zostanie zakaz tworzenia nowych postaci więc nowi gracze nie beda mieli wyboru

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •