Strona 12 z 1132 PierwszyPierwszy ... 2101112131422621125121012 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #166
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Dopóki będzie możliwe utrzymanie wszystkiego razem (nawet niekoniecznie na jednym serwerze fizycznie) to będzie jeden "świat".
    Ile uda się upchać graczy online na jednym świecie to się dopiero okaże...

  2. #167
    Val Gaav
    Konto usunięte
    od jakiej wartości jest liczony atak mag plus , od bazowych czy zsumowanych
    bo na 20 lv dostaje całe 2 ataku więcej z gemem

  3. #168
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał Amarant-W1 Zobacz post
    od jakiej wartości jest liczony atak mag plus , od bazowych czy zsumowanych
    bo na 20 lv dostaje całe 2 ataku więcej z gemem
    od bazowych

  4. #169
    OttoIII-W2
    Konto usunięte
    Ile będzie docelowo miast? jest to już z góry określona liczba (np. tyle co w v2, czyli.. ee.. 13?;d) czy to jest otwarta liczba, czyli będzie tyle, ile będzie się wam chciało robic;]

  5. #170
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Czy wojownik będzie ulepszany? ;]
    Wpadłem dziś na chwile zawalczyć...trafiłem na maga...
    ja za ok 450, mag za ok 750
    do tego pewny hit...Teraz to mag jest przesadzony
    W sumie walka była za łatwa, 0 możliwości, hity za ponad 50% hp, lepiej było gdy po 30-40% się odejmowało...Był wojownik za silny to lament magów, teraz wojownik słaby do tego w drużynowych nie mamy takiej zabawy jak magowie ;]

  6. #171
    Fighter
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Czy wojownik będzie ulepszany? ;]
    Wpadłem dziś na chwile zawalczyć...trafiłem na maga...
    ja za ok 450, mag za ok 750
    do tego pewny hit...Teraz to mag jest przesadzony
    W sumie walka była za łatwa, 0 możliwości, hity za ponad 50% hp, lepiej było gdy po 30-40% się odejmowało...Był wojownik za silny to lament magów, teraz wojownik słaby do tego w drużynowych nie mamy takiej zabawy jak magowie ;]
    Czar maga zabiera w tej chwili prawie dokładnie tyle samo co broń wojownika, dodatkowo bonus do ataku jest również taki sam. Najprawdopodobniej bił cię z atrybutu który masz na minusie, bądź masz mało obrony magicznej.

  7. #172
    mtnm
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Czy wojownik będzie ulepszany? ;]
    Wpadłem dziś na chwile zawalczyć...trafiłem na maga...
    ja za ok 450, mag za ok 750
    do tego pewny hit...Teraz to mag jest przesadzony
    W sumie walka była za łatwa, 0 możliwości, hity za ponad 50% hp, lepiej było gdy po 30-40% się odejmowało...Był wojownik za silny to lament magów, teraz wojownik słaby do tego w drużynowych nie mamy takiej zabawy jak magowie ;]
    Ile miałeś obrony magicznej? Bazowej?

  8. #173
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Cytat Napisał mnietuniema Zobacz post
    Ile miałeś obrony magicznej? Bazowej?
    tyle co fizycznej, mam ich bardzo mało :P
    ale od wojowników dostaje podobne dmg do zadawanego, nie zmieniam eq i nie zwracałem uwagi na to czy jestem ubrany na wojownika czy maga, patrzyłem głównie na szybkość w eq ;]
    Nie ma innych skarg na to więc albo nie ma wojowników którzy pojedynkują się z magami albo nie ma takiej dużej różnicy tylko trafiłem na maga silnego nie mając obrony :P bo w sumie mag może zamiast szczęścia w atak magiczny i zgarnia nas na 2hity, mając jeszcze sporo speeda nie potrzebuje dużo MP :P
    Zakładam że to był po prostu silny gracz, a ja nie byłem przygotowany, mam nadzieje że o wynikach walk decudyją teraz staty i eq, a nie to czy ktoś jest magiem czy wojownikiem...wycofuje pytanie...
    Jaki max lvl będzie 1 kwietnia?

  9. #174
    Val Gaav
    Konto usunięte
    jak taki mag super to sam nim zagraj

  10. #175
    Coni
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Amarant-W1 Zobacz post
    jak taki mag super to sam nim zagraj
    Jakbyś nie zauważył po tej zmianie:
    - dodano bonus MP do różdżek
    - zwiększono obrażenia zaklęć o 10%
    połowa wojowników tego samego dnia zrobiła resa na maga, to chyba świadczy o czymś.

  11. #176
    mtnm
    Konto usunięte
    Nie dałeś w obrony tylko w szybkość - więc możesz się szybko leczyć
    Twój wybór.
    Niestety, to ty musisz się dostosować do statów przeciwników, a nie oni do twoich.

    Jako tester masz tę szansę, że możesz sobie robić resy kiedy chcesz - testuj też maga. Jeśli nie po to by nim później grać, to po to by go poznać.

  12. #177
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Racja, z resów skorzystałem z 2 razy bo rapsa nie mogłem ubić... Magiem nie mam zamiaru grac na stałe, ale może go sprawdze ;]
    Wtedy speed był dobry bo walki dłużej trwały :P za bardzo sie przyzwyczaiłem do wygranych, potem przerwa i każdy ma super staty :P

  13. #178
    Fighter
    Konto usunięte
    A ja któryś raz już pozwolę sobie zapytać, czy w pierwszej wersji beta będzie od razu dostępny kowal do ulepszania itemów ??

  14. #179
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał mag2-W1 Zobacz post
    A ja któryś raz już pozwolę sobie zapytać, czy w pierwszej wersji beta będzie od razu dostępny kowal do ulepszania itemów ??
    Nie, nie będzie. W okolicach 5 miasta należy się go spodziewać.

  15. #180
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    czy jest jakiś plan update'ów? Czy macie zamiar dodawać po 1 miasto co miesiąc/2miesiące czy kiedy uda wam się zrobić?
    czy może machniecie gdzieś po 3 miesiącach pakiet 5 miast?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •