Strona 11 z 1132 PierwszyPierwszy ... 91011121321611115111011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #151
    Fighter
    Konto usunięte
    2 szybkie pytania do administracji. Po pierwsze, czy w wersji finalnej raporty z pojedynków będą ogólnie dostępne tak jak w wersji testowej ?

    Czy planowany termin premiery wersji oficjalnej dalej jest na 1 kwietnia ??

  2. #152
    tester
    Konto usunięte
    Tak i Tak

  3. #153
    Coni
    Konto usunięte
    Co do drugiego, mam nadzieję, że to nie będzie primaaprilisowy żart

  4. #154
    Mapiątko
    Konto usunięte
    W związku tematem https://forum.mfo3.pl/showthread.php...jednego-gracza dot. mega leczenia (naraz rege i trucizna):
    czy jeśli mamy status rege i trucizna (będą leczyć/zadawać obrażenia takie same co do 1 pkt. hp) to gdy mamy np. 100HP/MAXHP to najpierw zostaniemy zabici czy uleczeni? Bo jeśli zabici, to leczenie nie powinno się wykonać tak? Będzie na korzyść gracza, czyli najpierw leczenie :P Może w tej kwestii dodać też losowość - odnawiane jest chyba 10% max hp więc można by to zmienić tak: (10%MAXHP) +/- 5% (-5%; +5%). Wtedy wszelkie leczenia/trucia nie byłyby przewidywalne i ogólnie tak byłoby lepiej chyba.

    Czy po zabiciu gracza znikają jego statusy (neg/poz/wszystkie/żadne)? Jeśli żadne, to można by zmienić na wszystkie albo znikają tylko neg ;p Ciekawsze walki teamowe, bo ożywienie gracza i tak nie jest bardzo efektywne - mało hp i dobitka. Może zrobić tak, aby ożywiony gracz miał bezwzględne pierwszeństwo z racji ożywienia?

  5. #155
    Coni
    Konto usunięte
    To zależy chyba od tego co pierwsze zostało nadane. Jeżeli w kolejności trucizna/regeneracja to prawdopodobnie (prawie jestem pewny) zadziała najpierw trucizna a potem rege.

  6. #156
    tester
    Konto usunięte
    Statusy się wykonują w kolejności nałożenia i jeśli pierwszy zabije to drugi się nie wykona (tak to działa po poprawce)
    Działanie statusu to już kwestia tego jak je Tomi ustawi. Mogą być po części losowe.

    Po śmierci znikają te statusy, które mają ustawioną taką flagę. Niezależnie od tego czy są pozytywne czy negatywne.

  7. #157
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Kod bezpieczeństwa umożliwia:natychmiastową zmianę adresu e-mail (bez potrzeby oczekiwania 7 dni)

    jak to zrobić ?

  8. #158
    mtnm
    Konto usunięte
    Pewnie opcje "natychmiastowe" zostaną później dodane.... A konto można skasować?!

    Sprawdzając jak to jest z tym e-mailem "zmieniłem" go, a później anulowałem. Efekt był taki, że niezależnie w co później klikam - moje postacie, forum, wyloguj - jedyna odpowiedź to otwarcie nowego okna przeglądarki. Po restarcie fajerwerki się nie pojawiły.
    Ale trzeba przyznać, że taki sposób ochrony konta jest efektowny...
    Ostatnio edytowane przez mtnm ; 17-03-2011 o 10:06

  9. #159
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    operacje "natychmiastowe" nie są jeszcze zaimplementowane.

  10. #160
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał mnietuniema Zobacz post
    A konto można skasować?!
    Właśnie, nie widzę takiej opcji, a być powinna... Czy aby usunąć konto, trzeba będzie skasować wszystkie postaci wcześniej? Powinno to być dobrze zabezpieczone jakoś, może usunięcie konta tylko kodem bezpieczeństwa lub po miesiącu, gdy na koncie nie będzie utworzonej żadnej postaci?

    Niby "premiera" już za ~2 tygodnie, a nadal nic nie wiadomo o panelu GMa itp.

  11. #161
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał mnietuniema
    Sprawdzając jak to jest z tym e-mailem "zmieniłem" go, a później anulowałem. Efekt był taki, że niezależnie w co później klikam - moje postacie, forum, wyloguj - jedyna odpowiedź to otwarcie nowego okna przeglądarki. Po restarcie fajerwerki się nie pojawiły.
    Ale trzeba przyznać, że taki sposób ochrony konta jest efektowny...
    zmieniałem, anulowałem i błędu nie odnotowałem...


    Cytat Napisał MapY-W1 Zobacz post
    Właśnie, nie widzę takiej opcji, a być powinna... Czy aby usunąć konto, trzeba będzie skasować wszystkie postaci wcześniej? Powinno to być dobrze zabezpieczone jakoś, może usunięcie konta tylko kodem bezpieczeństwa lub po miesiącu, gdy na koncie nie będzie utworzonej żadnej postaci?

    Niby "premiera" już za ~2 tygodnie, a nadal nic nie wiadomo o panelu GMa itp.
    Obecnie nie można usunąć całego konta usera, ale z czasem taka opcja się pojawi.

    Co do panelu GM'a - wdrażamy nowatorski system, który objawia się jego brakiem

  12. #162
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    To dobry system :P
    Czy jakieś wydarzenia w grze będa na specjalne okazje? Takie jak mikołaj w lange na święta w v2? tylko częściej i żeby bardziej qestowo się to objawiało ;]
    Coś w stylu odblokowana lokacja na święta bożego narodzenia gdzie atakowałyby nas kurczaki z których leciały by pisanki za które byłoby eq u jakiegoś NPC, a bossem na lokacji byłby Zajączek wielkanocny z którego by leciały jakies fajne unikaty....to tylko przykład, takich event'ów mogłoby być sporo, w święto zmarłych, w walentynki, na rozpoczecie wakacji itp.

  13. #163
    Fighter
    Konto usunięte
    Czy administracja ma w planie podzielenie gry na światy tak jak dwójki ?

  14. #164
    Chaosek
    Konto usunięte
    @up
    Oby nie.
    Bo to raczej nie najlepszy pomysł.

  15. #165
    Fighter
    Konto usunięte
    Wiadomo, że jak będzie duży ruch w grze to zmniejszy to koszta, ale ucierpi na tym grywalność. Gdyby tak po premierze było chociaż po 1000 osób online to na bank świetnie by się grało I stąd moje pytanie, na jaki ruch administracja jest przygotowana

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •