Strona 1007 z 1132 PierwszyPierwszy ... 750790795799710051006100710081009101710571107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,091 do 15,105 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15091
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    bo nie dałeś sobie bryzy, lub mu przeczekania
    Nie chce banaa

  2. #15092
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    bo nie dałeś sobie bryzy, lub mu przeczekania
    widać na 9 turze, że użyłem bryzy, ale nwm co zrobiłem nie tak, że najpierw bił mnie normalnie a potem wybuch przy nie standartowym liczbie tur.

  3. #15093
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    widać na 9 turze, że użyłem bryzy, ale nwm co zrobiłem nie tak, że najpierw bił mnie normalnie a potem wybuch przy nie standartowym liczbie tur.
    bomb wybucha w 10, 11 lub 12 swojej turze, jeśli w którejkolwiek z nich nie masz bryzy/czeka. Bryza ponoć ma tylko 80% skuteczności w ochronie przed wybuchem, więc w 20% przypadków wybucha tak czy siak. Poza tym bomb wybucha w 30 turze, albo gdy oberwie minimum 2k dmga od ostatniego ataku.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #15094
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    bomb wybucha w 10, 11 lub 12 swojej turze, jeśli w którejkolwiek z nich nie masz bryzy/czeka. Bryza ponoć ma tylko 80% skuteczności w ochronie przed wybuchem, więc w 20% przypadków wybucha tak czy siak. Poza tym bomb wybucha w 30 turze, albo gdy oberwie minimum 2k dmga od ostatniego ataku.
    Nie wolno mu zadawać zbyt dużych obrażeń (ok. 1000?), inaczej wybuchnie.

    Wzięte z poradnika --> https://forum.mfo3.pl/showthread.php...highlight=Bomb

    Jesteś pewny że 2k ?

    I co do Bryzy :

    Dać sobie Bryzę przed jego 10 turą. Działa w 90% przypadków, proponowane dla osób bez dobrego uzbrojenia.

    Mogę się mylić ale zawsze około 1k dmg wybuchał,no i bryza nie działa w 10% przypadków,chyba że coś zostało zmienione.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 22-03-2021 o 02:21
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  5. #15095
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Raczej przy 2k, bo biłem wczoraj 8 bombów i dostawały nawet po 1,6k z kryta, a żaden nie wybuchł

  6. #15096
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Nie wolno mu zadawać zbyt dużych obrażeń (ok. 1000?), inaczej wybuchnie.

    Wzięte z poradnika --> https://forum.mfo3.pl/showthread.php...highlight=Bomb

    Jesteś pewny że 2k ?

    I co do Bryzy :

    Dać sobie Bryzę przed jego 10 turą. Działa w 90% przypadków, proponowane dla osób bez dobrego uzbrojenia.

    Mogę się mylić ale zawsze około 1k dmg wybuchał,no i bryza nie działa w 10% przypadków,chyba że coś zostało zmienione.
    Na pewno 2k, bo jak rapier wczoraj zepsuł, to biliśmy poniżej 2k (na cios) ledwo co i nie wybuchł.

    Może 90%, nie pamiętam dokładnych danych, ja tam z głowy odpowiadałam.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  7. #15097
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    jaki jest max bonus w lasce eskimosa do defa?
    Nie chce banaa

  8. #15098
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    jaki jest max bonus w lasce eskimosa do defa?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post330652

    12pkt dla +3

  9. #15099
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    proszę o skrypty na 33 - 35 lvl

    mam 33 lvl
    potrzebuję skrypty do walk z potworami PvE

    jestem wojownikiem możesz wysłać prywatną wiadomość w grze mój nick: remano 33 lvl

    mogę zapłacić od 0k do max 20k

  10. #15100
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2014
    Postów
    3
    Na ten poziom nawet skryptu nie potrzebujesz, ustaw sobie tryp bezobsługowy i bez problemu powinieneś robić trolle, a jak nie to sprawdź czy masz eq pod defa i po problemie

  11. #15101
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Natasha Zobacz post
    Na ten poziom nawet skryptu nie potrzebujesz, ustaw sobie tryp bezobsługowy i bez problemu powinieneś robić trolle, a jak nie to sprawdź czy masz eq pod defa i po problemie
    Na każdy poziom skrypt jest ważny. Nawet ze względu na oszczędność mikstur, czy możliwość lania silniejszych potworów.
    Po za tym na 35 wchodzi podwójny drenaż, czy podstawa każdego normalnego skryptu do expa.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  12. #15102
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    wiem co to za pytanie, ale bedzie mozliwość zrobienia unikatowych setow: Szybkości, Szczęścia, Obrony, Obrony Magicznej między 2 rankingowymi poziomami, że po prostu w scythe beda sety unikatowe na 90 lvl tak samo co 80 lvl
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 23-03-2021 o 22:56

  13. #15103
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Żetonów możesz mieć zawsze max. 100x Lv postaci niezależnie od źródła pochodzenia. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...tko-o-Zetonach
    No właśnie nie jest to prawda, bo w obecnej chwili posiadam 8006(zdobyte ponad limit za ubicie Viviego i pogromcę mutantów)
    Chciałbym wiedzieć za jakie czynności mogę dostać żetony ponad limit? Czy robiąc Quest "To już Przeszłość..." i "Tajemnica portalu w Komnacie Przeniesienia" dostanę żetony za jego ukończenie?
    Nazwa:  żeton.png
Wyświetleń: 539
Rozmiar:  3.1 KB

    Czy szukanie ukrytych run wymaga energii?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  14. #15104
    Czy szukanie ukrytych run wymaga energii?
    Tak. Choć nie wiem jak jest przy zerze energii, ale podejrzewam, że i o tym pomyśleli
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #15105
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    No właśnie nie jest to prawda, bo w obecnej chwili posiadam 8006(zdobyte ponad limit za ubicie Viviego i pogromcę mutantów)
    Chciałbym wiedzieć za jakie czynności mogę dostać żetony ponad limit? Czy robiąc Quest "To już Przeszłość..." i "Tajemnica portalu w Komnacie Przeniesienia" dostanę żetony za jego ukończenie?
    Nazwa:  żeton.png
Wyświetleń: 539
Rozmiar:  3.1 KB

    Czy szukanie ukrytych run wymaga energii?
    Tak dostaniesz ,wartość max na lv ( 8000) jest odnośnie zdobytych żetonów w walkach PvP , więc za wszystkie nie ukończone questy oraz niepokonane bossy dostaniesz normalnie żetony.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •