Strona 1 z 1130 12311511015011001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #1
    Mapiątko
    Konto usunięte

    Pytanie [ Pytania ]

    Aby za każdym pojedynczym pytaniem nie zakładać tematu, proszę aby pytanie/niejasności były przedstawiane tutaj.
    UWAGA! Zadajemy pytania, nie komentujemy, a później zakładamy konkretny temat błąd/propozycja/sugestia z dokładnym opisem. NIE SPAMOWAĆ bez potrzeby. Można przykleić. Później będzie można zrobić FAQ/Pomoc z tego.
    Adminów prosimy o odpowiedzi w miarę możliwości.

    Pytanie.
    Czy złoto w depozycie jest wliczane do złota ogólnego, na podstawie którego jest tworzony ranking?
    Ostatnio edytowane przez proof ; 01-06-2018 o 16:32

  2. #2
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Pytania:
    Czy są dla wojownika inne bronie na 20lvl niż ta buława?
    Czy jest eq na 20lvl (zbroje, czapki itp.)?
    Czy jeśli nie ma to czy będzie dodane dziś/jutro/pojutrze?
    Czy w testach będzie dodana dalsza fabuła (lange, urkaden) czy to będzie dopiero dodane na otwarcie gry dla wszystkich?
    Jeśli będzie dodawana dalsza fabuła to mniej/więcej kiedy (w przeciągu tygdnia, 10dni, 14dni)?
    Chciałem sobie darować pytanie o fabułę ale co mi tam :P

    EDIT:
    Czy na moście (tym na którym walczyliśmy z rapsem) można atakować graczy?
    jeśli nie to dobrze by było to zmienić, myślę że to dobre miejsce na walki :P
    Ostatnio edytowane przez Gargamel1-W2 ; 24-02-2011 o 05:32

  3. #3
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    1. Nie moge rozkminic, skad wziasc raport do walki? replay siek nie otwiera w nowej karcie zeby wziasc raport... naprawde nie wiem jak ;p czyli, skad wziasc raport do walki?
    2. Czy beda swiatynie w miastach, czy tylko w walkach bedzie mozna wbic atry?

  4. #4
    Interferion-W1
    Konto usunięte
    Czy zbiorniki w lokacjach będą działać jak fontanna uzdrowienia?
    Ostatnio edytowane przez Interferion-W1 ; 24-02-2011 o 12:31

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Są rzeczy na 20 lv, nie ma wyższych, nie wiem kiedy będą dodane i kiedy będzie dodana dalsza fabuła.

    Graczy można atakować tam gdzie można ;-) - ogólnie nie będzie można w lokacjach niezbędnych dla głównej fabuły.

    Link do raportu można zdobyć na 2 sposoby:
    - na liście raportów (ikonka kartki papieru to link)
    - w oknie wyników (guzik pokaż replay to link)

    Atrybuty będą zdobywane tylko w walkach.

  6. #6
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    Czyli śmiem twierdzić , że to co jest to jest fabuła którą jak na razie zrobiliście?:d
    btw postarajcię się udostępnić lange na testach, bo wtedy będziemy mogli wykryć błędy .
    Dodacie sklepik z eq na 20 lvl tak jak z miksami2 ?:d

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Jeśli temat ma funkcjonować to niech dotyczy pytań o to co jest, a nie o to co będzie/może być i kiedy.

  8. #8
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Pytanie:
    Czemu jak zaatakowałem już któregoś gracza z kolei mając energie nie zyskałem ranku? Po walce w otrzymanych był więc nie rozumiem, raczej nie miał za mało ranku bo tylko 10 mniej ode mnie...
    gdzie sprawdziłem rank?- sprawdzięłm wchodząc w profil i w statystyki, tam jest "wartość". Może źle patrze?

    i ponawiam pytanie bo dość nie jasno Tomi odpowiedział... Czy sa dla wojownika inne bronie na 20lvl niż buława?
    Ostatnio edytowane przez Gargamel1-W2 ; 24-02-2011 o 16:38

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Pytanie:
    Czemu jak zaatakowałem już któregoś gracza z kolei mając energie nie zyskałem ranku? Po walce w otrzymanych był więc nie rozumiem, raczej nie miał za mało ranku bo tylko 10 mniej ode mnie...
    gdzie sprawdziłem rank?- sprawdzięłm wchodząc w profil i w statystyki, tam jest "wartość". Może źle patrze?

    i ponawiam pytanie bo dość nie jasno Tomi odpowiedział... Czy sa dla wojownika inne bronie na 20lvl niż buława?
    Jest 5 różnych broni na 20 lv, jedna różdżka i 4 dla wojownika (każdy atrybut)
    Jeśli w wynikach walki był podany zdobyty rank to powinno mieć to odzwierciedlenie w zakładce profil->rankingi->pvp (wartość)

  10. #10
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Tam jest stare PvP, pewnie dopiero po aktualizacji rankingów sie pokaże :P
    na razie moge sprawdzać wysyłając komuś pojedynek.
    Nie lepiej żeby podliczenie rankingów było z 3/4 razy dziennie? np. 6-14-22/6-12-18-24

  11. #11
    rekin_122-W1
    Konto usunięte
    po co jest ożywienie i jak ono działa ?

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał rekin_122-W1 Zobacz post
    po co jest ożywienie i jak ono działa ?
    przywraca do życia - przydaje się wyłącznie w walkach drużynowych

  13. #13
    VaanDee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    przywraca do życia - przydaje się wyłącznie w walkach drużynowych
    Warto dodać że samemu nie można się ożywić, musi to zrobić inny gracz.
    Wybiera przedmiot i wskazuje ikonę gracza który poległ.
    Minus tego jest taki, że ilość HP jest dość niska, więc należy szybko się wyleczyć.

    Ile razy podczas walki można skorzystać z ożywienia?

  14. #14
    VaanDee
    Konto usunięte
    Runa Magii i Kamień, na jakiej podstawie obliczyć siłę ataku przy ich użyciu?

    Przy ekwipunku na targu zobaczyć można "+2" lub "+1", co to oznacza?

  15. #15
    A mnie zastanawia w jaki sposób są liczone obrażenia, np. ognistego ataku? Zakładałem, że obrażenia będą większe od tych, jakie zadaję normalnie atakując fizycznie (w końcu jest napisane "atrybut ognia do ataku fizycznego"), jednak jest zauważalnie słabszy, przez co moim zdaniem zupełnie nieatrakcyjny (wole zachować manę na leczenie).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •