Strona 1029 z 1130 PierwszyPierwszy ... 29529929979101910271028102910301031103910791129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,421 do 15,435 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #15421
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    Jak zbugować uzdrowicielkę żeby nie używała zakraplania ran? używam ognia już i po 15 i po 16 i po 18 razy, nawet w sekwencjach 3ogień 2 fizyk. A ta się i tak leczy. jakieś pomysły?


    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b151f0b09

    https://mfo3.pl/r/b151f0b09
    > zbugować
    > osiągnąć to, co twórcy przewidzieli i chcieli, by było osiągnięte

    Vivienne do tej pory nie została w pełni rozpracowana.
    Ponoć jeżeli użyje zasklepienia na 5 gwiazdek, to znaczy, że zadałeś jej wystarczającą ilość obrażeń fizycznych i zaklęć ognia, ale ona ma jeszcze swój wewnętrzny limit użyć, który musi zużyć. Chyba 9 czy coś takiego. Jest to info, które nigdy nie zostało potwierdzone, więc nie wiadomo czy to prawda.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  2. #15422
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2021
    Postów
    21
    Czy to w ogóle możliwe?
    https://mfo3.pl/r/bbcc1987a

  3. #15423
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    > zbugować
    > osiągnąć to, co twórcy przewidzieli i chcieli, by było osiągnięte

    Vivienne do tej pory nie została w pełni rozpracowana.
    Ponoć jeżeli użyje zasklepienia na 5 gwiazdek, to znaczy, że zadałeś jej wystarczającą ilość obrażeń fizycznych i zaklęć ognia, ale ona ma jeszcze swój wewnętrzny limit użyć, który musi zużyć. Chyba 9 czy coś takiego. Jest to info, które nigdy nie zostało potwierdzone, więc nie wiadomo czy to prawda.
    Tutaj nie użyła zasklepienia na 5 gwiazdek, a się zużyło. https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=ba9209926

  4. #15424
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Julia Kołosera Zobacz post
    Tutaj nie użyła zasklepienia na 5 gwiazdek, a się zużyło. https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=ba9209926
    Bo limit można zużyć na dowolnej gwiazdce. Jeśli używa piątki, to znaczy, że zadaliśmy wystarczająco obrażeń, ale limit się nie wyczerpał. Jeśli osiągnie limit przed użyciem piątki, to nie użyje już piątki, po uzyskaniu wyatarczającej liczby obrażeń i zaklęć. Wyatrowana użyła kamieni po ostatnim zasklepieniu w celu zadania tych obrażeń.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #15425
    Łukasz
    Konto usunięte
    Tak się zastanawiam czy poniższe polecenie na "samobójstwo" ma sens. Wiecie.. czasami zdarza się podczas expienia wpaść na arimany x3, z którymi walka jest (przynajmniej na uzbrojeniu północy) z góry skazana na porażkę. Więc aby niepotrzebnie nie marnować miksturek życia/many nie lepiej byłoby popełnić seppuku.
    Jeżeli tak to prosiłbym o podpowiedź czy podane warunki są dobre czy jeszcze czegoś w nich nie brakuje.

    Nazwa:  obraz_2021-05-24_205750.png
Wyświetleń: 975
Rozmiar:  44.9 KB
    PS: 3 Linijka warunków: "Przeciwnik.Zadane obrażenia.Średnie > 850

  6. #15426
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    W sumie możesz dać bez zadanych obrażeń wtedy od razu popełni samobójstwo a nie uderzy przeciwnika (w przypadku pierwszej naszej tury)

  7. #15427
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Zamiast robić polecenie seppuku, lepiej zrobić profil na padanie. Ja zrobiłam specjalny profil, w którym w skrypcie mam tylko atak fizyczny, a w eq dodatek z -75% częstotliwości walk. Jak przechodzę obok takich potworków, włączam ten profil i mam ¾ szans na przeżycie bez straty energii i ¼ szans na śmierć bez straty mikstur.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #15428
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jak dać komuś ignora kiedy nie mogę znaleść kółka, a wiadomości itp też nie mogę i nic nie napisał

  9. #15429
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Możesz wysłać do niego wiadomość prywatną i zignorować go zakładce " wysłane wiadomości".
    Wydaje mi się, że nie można dać ignora bez jakiejkolwiek interakcji.
    ***** ***

  10. #15430
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    czy skiny mutantów są wzięte z jakiejś innej gry? jeśli tak, to z jakiej? mam wrażenie, że mocno odstają od art stylu MFO
    ::::​)

  11. #15431
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    czy skiny mutantów są wzięte z jakiejś innej gry? jeśli tak, to z jakiej? mam wrażenie, że mocno odstają od art stylu MFO
    Możliwe że została wzięta z tej strony, lub ręcznie zrobiona.
    Z Bogiem.

  12. #15432
    Zainteresowany byłby ktoś moją całą kolekcją kart?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #15433
    Jeśli mogę przyjąc za darmo, to chętnie.
    Jak nie to nie
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #15434
    Oczywiście, że nie za darmo.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #15435
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Zainteresowany byłby ktoś moją całą kolekcją kart?
    jaka cena?
    i tak Pan Jezus powiedział.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •