Strona 828 z 1132 PierwszyPierwszy ... 328728778818826827828829830838878928 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,406 do 12,420 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12406
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    nigdy nie było takiej możliwości
    Kiedyś była. Teoretycznie ponoć była nawet możliwość sklecenia +10, ale to przy naprawdę szczęśliwych zaokrągleniach.

  2. #12407
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Kiedyś była. Teoretycznie ponoć była nawet możliwość sklecenia +10, ale to przy naprawdę szczęśliwych zaokrągleniach.
    jestem prawie pewien, że nie było, a wszystkie aktualne +9 w grze powstały sztucznie, przez zmiany w procentach plusów

  3. #12408
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    jestem prawie pewien, że nie było, a wszystkie aktualne +9 w grze powstały sztucznie, przez zmiany w procentach plusów
    Nie, powstały uczciwie, pierwszy powstał nawet w ramach konkursu administracji, sic go stworzyła. Niestety nie wiem, kto stworzył drugi.
    Btw. gdyby zmiany w procentach plusów generowały silniejsze itemki, to część z dawnych +8 zmieniłaby się w +10.

  4. #12409
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Czy bonusy które dotajemy za globalne wyzwanie na eventach mają termin ważności?

  5. #12410
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Czy bonusy które dotajemy za globalne wyzwanie na eventach mają termin ważności?
    Tak, przecież możesz to sprawdzić w zakładce przedmioty.

  6. #12411
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Jeśli chodzi o wartość +0 i czystej +3 to więcej warte są Buty Anielskiej Protekcji, czy Pierścień Boskiej Chwały?

  7. #12412
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Jeśli chodzi o wartość +0 i czystej +3 to więcej warte są Buty Anielskiej Protekcji, czy Pierścień Boskiej Chwały?
    +0 oba warte są grosze, koło 40-60k w zależności ile akurat wleciało na rynek, co do +3 to to czyste zależy od bonusu, pierścień w luck jest warty niewiele, wówczas gdy w speed jest warty chyba najwięcej ze wszystkich kombinacji tych dwóch przedmiotów. Z tym że ustalenie ceny takich itemów jest raczej trudne, mocno zależą od kupca, podejrzewam że pierek w speed, kapcie w speed i kapcie w uniki jesteś w stanie spokojnie sprzedać za 3kk, kapcie w luck pewnie niewiele mniej, a pierek w luck koło 1kk. Z tym że jak mówię, te liczby są bardzo ruchome zależnie od tego ile osób aktualnie próbuje te itemy zrobić, a ile ich poszukuje.

  8. #12413
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    +0 oba warte są grosze, koło 40-60k w zależności ile akurat wleciało na rynek, co do +3 to to czyste zależy od bonusu, pierścień w luck jest warty niewiele, wówczas gdy w speed jest warty chyba najwięcej ze wszystkich kombinacji tych dwóch przedmiotów. Z tym że ustalenie ceny takich itemów jest raczej trudne, mocno zależą od kupca, podejrzewam że pierek w speed, kapcie w speed i kapcie w uniki jesteś w stanie spokojnie sprzedać za 3kk, kapcie w luck pewnie niewiele mniej, a pierek w luck koło 1kk. Z tym że jak mówię, te liczby są bardzo ruchome zależnie od tego ile osób aktualnie próbuje te itemy zrobić, a ile ich poszukuje.
    3kk? 10kk+, mamy aktywnych kolekcjonerów za czasów

  9. #12414
    Użytkownik Avatar Rafauuek
    Dołączył
    18-05-2013
    Postów
    13
    Na każdym jest napisana data.. powinna

  10. #12415
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,334
    Cytat Napisał Rafauuek Zobacz post
    Na każdym jest napisana data.. powinna
    Co

  11. #12416
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2018
    Postów
    1
    Witam. Gram wojownikiem, mam 30lvl. I teraz tak, cofnąłem skille więc poda ktoś jak je rozłożyć na tym lvl? Oraz z jakiego typu broni najlepiej korzystać na pve/pvboss?

  12. #12417
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ivy Zobacz post
    Witam. Gram wojownikiem, mam 30lvl. I teraz tak, cofnąłem skille więc poda ktoś jak je rozłożyć na tym lvl? Oraz z jakiego typu broni najlepiej korzystać na pve/pvboss?
    Nie słuchaj tego przede mną, jego jedynie interesuje własny zysk. Na pve na woja najlepiej weź statystyki automatyczne. Są najbardziej optymalne pod fabułę.

  13. #12418
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ivy Zobacz post
    Witam. Gram wojownikiem, mam 30lvl. I teraz tak, cofnąłem skille więc poda ktoś jak je rozłożyć na tym lvl? Oraz z jakiego typu broni najlepiej korzystać na pve/pvboss?
    Statystyki tak jak napisał Miseris, a broń najlepiej topór albo miecz

  14. #12419
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Z kolega mamy zagwozdke jak liczysz dmg maga

    obrazenia zaklecia + obrazenia rozdzki * atak magiczny / przez obrone przeciwnika
    Czy
    obrazenia zaklecia * atak magiczny / obrona przeciwnika
    Ostatnio edytowane przez proof ; 20-01-2020 o 16:33 Powód: o wilkach bym zapomnial

  15. #12420
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Pod uwagę bierze się tylko obrażenia zaklęć; obrażenia w różdżkach wpływają tylko na atak fizyczny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •