Strona 830 z 1132 PierwszyPierwszy ... 330730780820828829830831832840880930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,436 do 12,450 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12436
    Piotrek Orłowski
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    +8 max
    Sorry mój błąd chodziło mi o statystyki

  2. #12437
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2019
    Postów
    1
    Cytat Napisał Piotrek Orłowski Zobacz post
    Mam pytanie na temat ilości bonusów w uzbrojeniach 50 lvl

    Np.: Bransoleta Garudy +3 mając czysty bonus, ile może mieć max. Bonus w szczęście i w szybkość, a +6 ile może posiadać bonusy. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale ogólnie chce wiedzieć ile bonusów może być w eq 50 lvl, bo ta wiedza by mi się przydała.
    To tak, Największy Bonus jest to +8 A największy Bonus w statystykę Jest to 13/14/15 Pkt (Nie jestem do końca pewien). :3

  3. #12438
    Piotrek Orłowski
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hannibal Zobacz post
    To tak, Największy Bonus jest to +8 A największy Bonus w statystykę Jest to 13/14/15 Pkt (Nie jestem do końca pewien). :3
    No, a 50 lvl +3 ile może mieć statystyk jeśli chodzi o czysty bonus?

  4. #12439
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    559
    Cytat Napisał Piotrek Orłowski Zobacz post
    No, a 50 lvl +3 ile może mieć statystyk jeśli chodzi o czysty bonus?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...y-przedmiotów

  5. #12440
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Piotrek Orłowski Zobacz post
    No, a 50 lvl +3 ile może mieć statystyk jeśli chodzi o czysty bonus?
    9pkt.
    Nazwa:  uhAtSSx.png
Wyświetleń: 510
Rozmiar:  7.5 KB

  6. #12441
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    31
    https://gyazo.com/570adf05da6155eccacca142495c29ae jak to jest, ze zostalem zaatakowany i walczylismy o nic na arenie auto ?

  7. #12442
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jin Zobacz post
    https://gyazo.com/570adf05da6155eccacca142495c29ae jak to jest, ze zostalem zaatakowany i walczylismy o nic na arenie auto ?
    Powiedziałbym, że to kwestia tego multikonta, które już się usunęło
    Prawdopodobnie w trakcie odliczania do walki postać/konto zostało usunięte, bo raczej wątpię, by w trakcie odliczania wyzerował ranking, a potem się usunął ten ktoś.
    Takie coś się dzieje, jak w trakcie odliczania zdarzy się sytuacja, że nie będziecie mogli stoczyć pojedynku o punkty pvp.

  8. #12443
    Kiedyś Tomi rzekł : "każda walka na arenie o nic jest błędem". Skoro zawalczył i potracił miksy to nie powinna to być walka o nic.

  9. #12444
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Kiedyś Tomi rzekł : "każda walka na arenie o nic jest błędem". Skoro zawalczył i potracił miksy to nie powinna to być walka o nic.
    Nie wyraziłem się chyba wystarczająco jasno, oczywiście, że jest to błąd, tłumaczyłem tylko, co mogło go spowodować.

  10. #12445
    Vamino
    Konto usunięte
    Jaka będzie wartość statystyki uniki przy użyciu zdolności Refleks (zwiększa uniki o 20%) podczas posiadania 40% uników w setupie? Czy jest możliwe przekroczyć tę barierę 40%?

    PS czy istnieje broń na 1 poziom z plusem? W tym temacie ktoś już wzmiankował o różdżce +2, natomiast nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem. Ktoś mógłby podrzucić linka do takiej broni (jeżeli takowa istnieje)?
    Ostatnio edytowane przez Vamino ; 28-01-2020 o 12:06

  11. #12446
    Cytat Napisał Fastidious Zobacz post
    Jaka będzie wartość statystyki uniki przy użyciu zdolności Refleks (zwiększa uniki o 20%) podczas posiadania 40% uników w setupie? Czy jest możliwe przekroczyć tę barierę 40%?

    PS czy istnieje broń na 1 poziom z plusem? W tym temacie ktoś już wzmiankował o różdżce +2, natomiast nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem. Ktoś mógłby podrzucić linka do takiej broni (jeżeli takowa istnieje)?
    Bariera 40% jest dla uzbrojenia/gemów. Poza tym ograniczeń nie ma, więc przy 40% i ze statusem refleks masz normalnie 60%. To działa tak samo jak wszystkie inne statystyki, do ataku czy szybkości też możesz mieć maksymalnie bonus 50% z gemów, dodatkowo jest ograniczenie w statystykach (max 4x najniższa statystyka bez hp i mp jak pamiętam), a przy tym status mobilizacji wciąż zwiększa Ci wartość ataku o 33%. Te bariery istnieją tylko tam gdzie jest to napisane.

    Każda broń wojownika niezależnie od poziomu może mieć od +0 do +3, rózga na pierwszym poziomie ma akurat tyle pkt statystyk, że tam odpada jej +2 czy +3, ale pozostałe plusy mogą normalnie być.

    @down
    a bo chyba nie ma źródła broni na 1lvl innego niż sklep i srolidus (od niego też się chyba nie dostaje nic z plusem). jak nie ma źródła to nie istnieje, ale istnieć może jak najbardziej
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 28-01-2020 o 16:50

  12. #12447
    PS czy istnieje broń na 1 poziom z plusem? W tym temacie ktoś już wzmiankował o różdżce +2, natomiast nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem. Ktoś mógłby podrzucić linka do takiej broni (jeżeli takowa istnieje)?
    nie ważne, już nawet nie pamiętam swoich słów:
    Z brońmi na 1lvl tak samo - wszystkie prócz Różdżki mogą być +3. To wynika prawdopodobnie z bonusu w Obrażenia.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 28-01-2020 o 12:57

  13. #12448
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    jak dodać ikonkę myszy na prezentacji w grze chodzi mi o obrazek zamiast myszki na ekranie

  14. #12449
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Bariera 40% jest dla uzbrojenia/gemów. Poza tym ograniczeń nie ma, więc przy 40% i ze statusem refleks masz normalnie 60%. To działa tak samo jak wszystkie inne statystyki, do ataku czy szybkości też możesz mieć maksymalnie bonus 40% z gemów, dodatkowo jest ograniczenie w statystykach (max 4x najniższa statystyka bez hp i mp jak pamiętam), a przy tym status mobilizacji wciąż zwiększa Ci wartość ataku o 33%. Te bariery istnieją tylko tam gdzie jest to napisane.
    50% z gemów
    celność i uniki 25% z gemów, 40% max przed walką

    Ogółem to z unikami jest taka sytuacja, że w walce można osiągnąć 40% uników ze statystyk + 20% z refleksu + bonus z przewagi szczęścia.
    Wzór na przewagę szczęścia pokazuje, że stosunkowo łatwo jest osiągnąć jeszcze 20% uników, ale nigdy nie przekroczymy sumy 40% uników ze szczęścia, które by to wyszły przy nieskończonej przewadze.

  15. #12450
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    jak dodać ikonkę myszy na prezentacji w grze chodzi mi o obrazek zamiast myszki na ekranie
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-w-prezentacji

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •