Strona 1073 z 1132 PierwszyPierwszy ... 73573973102310631071107210731074107510831123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,081 do 16,095 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #16081
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    A ta liczba jest podzielna przez 111 ?
    No bo skoro tak to logiczne że działa

  2. #16082
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Czyli 111 też działa??
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  3. #16083
    Ile jeszcze te jajca będą stały?
    Nazwa:  KICFlcP.png
Wyświetleń: 1418
Rozmiar:  71.4 KB

  4. #16084
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał krogwik Zobacz post
    ej mam pytanie po co mi są żetony
    Głównie do tzw. Kowalenia czyli ulepszania uzbrojenia za pomocą żetonów. Można też żetony wymieniać na mikstury na twój przedział poziomowy oraz za żetony nabić atrybuty.

  5. #16085
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    a jest podzielne

  6. #16086
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Atrybut magiczny zastępuje fizyczny, a nie sumuje się z nim.
    Na pewno? Opis i animacja wskazują na to że działają obydwa.
    ::::​)

  7. #16087
    S tonek
    Konto usunięte

    Czy ta gra żyje?

    Wzięło mnie coś ostatnio na mmorpg które kojarzę z dzieciństwa, i jak sprawdzałem Margonem to widziałem że o ile gra żyje, to mają tam problem z botami i brakiem wsparcia developerów. W drugiej kolejności chciałem zobaczyć tutaj, i o ile nie widać bezpośrednio takich tematów poruszanych na forum chciałem się jednak zapytać.

  8. #16088
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Cytat Napisał krogwik Zobacz post
    ej mam pytanie po co mi są żetony
    Żetony są potrzebne do: Głównie kowalenia itemków, kupowania miksów specjalnych, i tyle. Oprócz tego mozna za zetki kupowac itemki i naprawiac eq ale jest to kompletnie nieopłacalne więc nie zalecam tego robić. Najlepiej zostawic sobie zetki i ich nie zużywać do momentu gdy bedzie ci to naprawde potrzebne

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał S tonek Zobacz post
    Wzięło mnie coś ostatnio na mmorpg które kojarzę z dzieciństwa, i jak sprawdzałem Margonem to widziałem że o ile gra żyje, to mają tam problem z botami i brakiem wsparcia developerów. W drugiej kolejności chciałem zobaczyć tutaj, i o ile nie widać bezpośrednio takich tematów poruszanych na forum chciałem się jednak zapytać.
    Mfo3 żyje i nie zakłada się że nie będzie żyło tak samo jak Mfo2. Wiadomo że poziom osób online jest znikomy w porównaniu z grą Margonem gdzie praktycznie caly czas jest jakiś event, a tu kilka razy na rok cos jest. Oczywiście są jeszcze inne czynniki dlaczego ta gra jest tak mało popularna. Jedne z nich to baaardzo rzadkie aktualizacje które i tak większość doświadczonych graczy przechodzi w tydzień Ale nie będę mówił o wszystkich problemach tej gry bo to nie temat na ten post. W skrócie MFO3 i MFO2 żyje i będzie a nic sie nie zapowiada że nie, ale nie przeżywają te gry swoich najlepszych dni a nawet lat zależy ile liczyć do czasu aż coś zmieni tą grę.

  9. #16089
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2022
    Postów
    1

    Pytanie Aktualizacja

    Mam pytanie dziś przed 21:45 były wyłączone serwery bo była aktualizacja
    Czy ktoś powie mi co się zmieniło po aktualizacji
    I jeszcze jedno jak wejść do gildii bo mam 35 poziom i ciągle mam żeby czekać na rekrutacje

  10. #16090
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2022
    Postów
    1

    Konto

    Witam mam pytanie, kiedys gralem w mfo3 i mialem wysoki lvl i pare skinów, ale po jakimś czasie bez gry konto chyba zostało dezaktywowane.
    Mam pytanie czy da sie jakos je odzyskać? Pozdrawiam

  11. #16091
    Konta są kasowane automatycznie po dłuższym czasie nieaktywności (2 tygodnie+ tydzień* najwyższy poziom na koncie)
    Możesz napisać priv do admina Tomi w sprawie przywrócenia, ale raczej się nie będzie dało.
    Chociaż- spróbować zawsze można.

    - - - - - - - - - -

    https://forum.mfo3.pl/private.php?do=newpm&u=2
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #16092
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2021
    Postów
    4

    Cool Jak zdobyć drenaż ?

    Chcę mieć w zdolność drenaż, ale nie wiem gdzie mogę go zdobyć.

  13. #16093
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał król mroku Zobacz post
    Mam pytanie dziś przed 21:45 były wyłączone serwery bo była aktualizacja
    Czy ktoś powie mi co się zmieniło po aktualizacji
    I jeszcze jedno jak wejść do gildii bo mam 35 poziom i ciągle mam żeby czekać na rekrutacje
    W Eterni rozpoczął się event Walentynkowy. Możesz ożenić się z wybranką swojego serca i zmierzyć się z amorami, które chcą skraść Twoje serce!

    Żeby wejść do Gildii musisz porozmawiać z Solifem w Karczmie w Langeburgu. Jeżeli w krótkiej rozmowie zdobędziesz jego zaufanie, dostaniesz zadanie pt. "Chorobliwe spóźnienie". Potem przypadnie ci udowodnienie swojej biegłości we władaniu magią i mieczem a wrota Gildii staną dla ciebie otworem.

  14. #16094
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Jezus Zobacz post
    Chcę mieć w zdolność drenaż, ale nie wiem gdzie mogę go zdobyć.
    Na twoim lvl tylko ze Smoka Mroku lub z handlu (technicznie też z gacków leci, ale skoro nie trafiłeś to nie trafiłeś). Polecam to 2 ;p

  15. #16095
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Na twoim lvl tylko ze Smoka Mroku lub z handlu (technicznie też z gacków leci, ale skoro nie trafiłeś to nie trafiłeś). Polecam to 2 ;p
    Może też stworzyć 2/3 postać i próbować szczęścia z gacków.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •