Strona 837 z 1130 PierwszyPierwszy ... 337737787827835836837838839847887937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,541 do 12,555 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #12541
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Gravtis Zobacz post
    Dlaczego po pokonaniu banitów Kupiec Marek jedzie w stronę Langeburga i wchodząc od razu po tym do Urkaden widzimy go stojącego po lewej stronie wraz z końmi?

    To proste, użył miejskiego portalu.
    Ostatnio edytowane przez Oma Ghostrick ; 22-02-2020 o 19:23 Powód: pomyłka

  2. #12542
    Cytat Napisał Gravtis Zobacz post
    Dlaczego po pokonaniu banitów Kupiec Marek jedzie w stronę Langeburga i wchodząc od razu po tym do Urkaden widzimy go stojącego po lewej stronie wraz z końmi?
    To takie założenie, że przejście pieszo przez Aleję Olbrzymich Dębów zajmuje postaci dłużej, niż Markowi dojazd do Lange i przyjazd do Urkaden na swoim powozie.
    Po prostu tak zostało to zrobione, tyle.

  3. #12543
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Jeśli kupowałem miejsce na 4 postać i teraz ją usunę, to muszę zapłacić znowu za stworzenie jej?

  4. #12544
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Jeśli kupowałem miejsce na 4 postać i teraz ją usunę, to muszę zapłacić znowu za stworzenie jej?
    Nie

  5. #12545
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Jeśli kupowałem miejsce na 4 postać i teraz ją usunę, to muszę zapłacić znowu za stworzenie jej?
    usuwasz postać, a nie miejsce.

  6. #12546
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Nie no to jest jakiś dramat, że pytałem o postać a tu jakaś dyskusja trwa (?)

  7. #12547
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Armani Zobacz post
    nie no to jest jakis dramat gracz Radzio zadal pytanie o 17:18 o godzinie 17:20 dostal juz odpowiedz od gracza "xani"
    to po jakiego kija jeszcze Ty musisz mu odpowiedziec ? i to nie jest jedyny przypadek Ty codziennie nabijasz tak posty kilka razy dziennie powinien ktos wytlumaczyc temu graczowi zeby sie ogarnal i nie nabijal sztucznie postow ale kto by to mial zrobic skoro kazdy moderator to twoj ziomek smieszne w cuj

    zeby moj post pod spam sie nie zaliczyl to napisze do Radzia
    Nie bedziesz musial zaplacic kolejny raz
    Nie napisałem tego samego, co xani (w przeciwieństwie do ciebie, ale co tam), rozwinąłem jego odpowiedź o kolejny szczegół, który może być ważny dla zadającego pytanie.

  8. #12548
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Nie no to jest jakiś dramat, że pytałem o postać a tu jakaś dyskusja trwa (?)
    To dołożę swoje, xd xd xd xd śmieszne nabijanie postów kiedy nordia elo benc
    --------
    Czy w tym roku planowane jest dodanie eventu wakacyjnego? Jakby nie patrzeć to wtedy większość osób ma dużo czasu.

  9. #12549
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    To dołożę swoje, xd xd xd xd śmieszne nabijanie postów kiedy nordia elo benc
    --------
    Czy w tym roku planowane jest dodanie eventu wakacyjnego? Jakby nie patrzeć to wtedy większość osób ma dużo czasu.
    Nordia standardowo w sierpniu 2017. Odnośnie eventu odpowiedź brzmi, cytując wielkiego polaka "nie wiem".

  10. #12550
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Jak odblokować Hyde Park?

  11. #12551
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    Jak odblokować Hyde Park?
    Twoje konto musi miec bodajże miesiac.

  12. #12552
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Czemu Animacja: Taniec jest handlowa, a Animacja: Taniec 5x jest niehandlowa? Mam kilka sztuk i pociara nie przyjmuje ;/

  13. #12553
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czemu Animacja: Taniec jest handlowa, a Animacja: Taniec 5x jest niehandlowa? Mam kilka sztuk i pociara nie przyjmuje ;/
    Bo taniec 5x jest za mfy, więc pewnie chciano ograniczyć handel tym między graczami. Praktycznie wszystkie gadżety za mfy są niehandlowe. Chyba tylko pyłki i kolekcjonerki stanowią wyjątek.

  14. #12554
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Bo taniec 5x jest za mfy, więc pewnie chciano ograniczyć handel tym między graczami. Praktycznie wszystkie gadżety za mfy są niehandlowe. Chyba tylko pyłki i kolekcjonerki stanowią wyjątek.
    To moze jakas opcja spieniezenia tego? Bo uzywac nie chce, a juz jutro wychodzi na date. Btw, mozna by przedluzyc zywotnosc chowancow z evenctu walentynkowego ? 2 tygodnie tylko mozna ich uzyc, a jak ma sie 3 to slabo troche.

  15. #12555
    Burmester
    Konto usunięte
    Problem:
    1. Przekładam stackowane przedmioty z depozytu do ekwipunku.
    2. Klikam zielony przycisk "wyjmij" (1).
    3. Wpisuję liczbę przedmiotów, które chcę przerzucić i akceptuję.
    4.
    - W części przypadków suwak (2) pozostaje na miejscu, pozwalając od razu wyjąć kolejny przedmiot (jak w przypadku przedmiotów z ID)
    - Innym razem suwak przesuwa się na początek depozytu wymuszając scrollowanie na dół, celem wyjęcia kolejnego przedmiotu.

    Ktoś wie co jest tego przyczyną i co zrobić żeby suwak zawsze pozostawał na miejscu? Dziwnym trafem nie widzę tutaj żadnej reguły.

    __________________________________________________ __

    Nazwa:  pogladowy.png
Wyświetleń: 845
Rozmiar:  98.2 KB
    Ostatnio edytowane przez Burmester ; 29-02-2020 o 13:28 Powód: literówki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •