Strona 734 z 1130 PierwszyPierwszy ... 234634684724732733734735736744784834 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,996 do 11,010 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #10996
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Czyli jeśli morduję to też jestem zły?
    Jak gwałcę to też jestem zły?
    Czy jeśli robię cokolwiek, co według ogólnie przyjętego systemu moralności jest nieprawidłowe, to też jestem zły?
    Czy to jest forum do dyskusji o złu i problemach egzystencjalnych?

    Tak, multikonta w tej grze są złe i można je nazwać złymi.
    O nie, ściągałeś na jednym egzaminie który nie jest ci do niczego potrzebny, kompletnie nie ma związku z drogą którą chcesz się rozwijać. Jesteś zły, powinieneś pójść się wyspowiadać, przeprosić, a najlepiej to trafić za kratki niczym morderca!!!!!!!

    Komuś się odpalił tryb holy-knighta -_-
    Nie, nie będę nawet próbował wdawać się w twoją czarno-białą ideologię świata, bo to nawet nie wymaga komentarza. Dalej porównuj ...
    ALBO NIE, NIE BĘDĘ TAK MIŁY. Na przejawy głupoty, którą prezentujesz trzeba interweniować.
    Dlaczego gwałty są złe? Bo krzywdzą kogoś innego (to skrót myślowy i tak za mocno się rozpiszę, baranku).
    Dlaczego mordy są złe? Bo krzywdzą kogoś innego.
    Czy jeśli jesteś niepełnointeligentny, to jesteś zły? Niekoniecznie, co najwyżej szkodliwy dla otoczenia.

    Czy to jest forum do chwalenia się swoją ignorancją tetrox? Jeżeli tak to cudnie trafiłeś. A jednak gdyby tak było, to dla nikogo więcej nie byłoby by tu już miejsca, więc może tak na szczęście nie jest :|

    Pytam, dlaczego niby multikonta złe, a nie czy.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem.

    Taka ciekawostka, dla ciebie na koniec:
    Regulamin, punkt 23

    Duża część graczy i testerów łamie ten regulamin i jest na to przyzwolenie. Czy to oznacza, że są oni źli?

    I ja chcę tylko wiedzieć gdzie jest niby to zło multikont? NAWET NIEUCZCIWYMI MOŻNA JE NAZWAĆ TYLKO DLATEGO, ŻE JEST LIMIT ENERGII (i dozwolone jest użycie botów do expienia).
    Gracz chce tylko poświęcić swój czas dla gry, nie krzywdząc przy tym kompletnie nikogo innego. Ba, nawet działając na korzyść gry bo zapełnia brakujące luki na rynku, zwiększa zarówno popyt jak i podaż.
    Przy takiej ilości graczy, multikonta są po prostu dobre dla gry, bo sztucznie (co nie zmienia faktu, że skutecznie) podkręcają aktywność.


    I tak z czystej ciekawości. Jeżeli nagle dojdzie do zmiany regulaminu i multikonta staną się legalne, w jednym momencie wszyscy gracze, których określasz łatką "zły" staną się "dobrzy"?
    Regulamin nie ma możliwości dzielenia ludzi na złych i dobrych, tylko na tych co go przestrzegają oraz takich którzy go nie przestrzegają przez co są wykluczeni z rozgrywki. I nie, tych nazw nie można używać zamiennie bo dotyczą zupełnie różnych wymiarów.

    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Jak dla mnie multikonta nie powinny być banowane, o ile nie ma żadnych powiązań między nimi.
    Hmmm, poszedłbym o krok dalej. Powinno być również możliwe handlowanie i normalne interakcje takie jak handel. Jedyne co powinno być dodane, to informacja w statystykach, że to, tamto i jeszcze inne konto należą do tego gracza.

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    I to z tego, że to daje mu przewagę.

    Można to nazwać złem
    Dokładnie tak, daje mu przewagę. Ale czy naprawdę postępowanie które nie krzywdzi kompletnie nikogo można i powinno nazywać się złym?
    Dobra, więc każdego gracze który boci albo używa macro również nazywasz złym prawda? Nie bądź wybiórczy i odpowiedz szczerze.





    Albo jeszcze lepiej. Dodanie oddzielnych energii dla każdej postaci + możliwości logowania się na oba jednocześnie. Nie sądzisz, że byłoby by to całkiem ciekawe?
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 22-06-2018 o 15:24

  2. #10997
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    plus by był tego ze nie trzeba by było szukac tyle osob do mini bo kazdy jak by miał 2 konta mogł by wymieniac w 4 osoby a nie wiem gdzie tu korzysci jedynie walki na arenie ze jednym bijesz drugie ale zawsze mozna by to było zablokowac

  3. #10998
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    a nie wiem gdzie tu korzysci jedynie walki na arenie ze jednym bijesz drugie ale zawsze mozna by to było zablokowac
    Możliwość posiadania całego eq +8 w tydzień, jeśli masz odpowiedni poziom.

  4. #10999
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Możliwość posiadania całego eq +8 w tydzień, jeśli masz odpowiedni poziom.
    Czyli bez multikonta eq +8 zbiera się w 2 tygodnie?

    Ale fakt, przydałoby się czasem multi jak patrzę na te sieroty z którymi mam czasem "przyjemność" wymieniać.

  5. #11000
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Czyli bez multikonta eq +8 zbiera się w 2 tygodnie?
    A gdzie ja to napisałem?
    Z multikontami jeśli ktoś hipotetycznie posiada 50 kont z 65 lvl to może bić setki Krakenów dziennie więc łatwo o eq +8

  6. #11001
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Problem z multikontami jest na wielu płaszczyznach, ta najbardziej znana mi to "rynek".
    No bo co zrobi takie multikonto? Spali energię tam, gdzie się opłaca to robić pod względem golda (jakieś miejscówki z kartami, jakiekolwiek dobre dropy, questy etc), a jest tam mało expa. A potem zrobi kolejne, zrobi to samo i tak do usrania - aż mu się znudzi albo odnowi się energia na tych pierwszych, wtedy cykl się powtórzy. I będzie tak dropić te wartościowe itemki, aż w końcu będą gówno warte.

    Parę przykładów z dawnych lat:
    - upek lange/urka, coni był 1 w złocie bo... Robił multi, bił galarety, sprzedawał eq kajana ( które było strasznie drogie). Po jakimś czasie chodziło już za bezcen wyłącznie przez jednego nołlajfa, który non stop farmił to eq.

    - Stosunkowo niedawno był jakiś typ, nie pamiętam już nicku, który farmił srebrne pyły. Nie wpadłby, gdyby nie był debilem (skok z 0 do 60-80kk golda był dość durnym ruchem). To się stało w przeciągu jakiegoś ~tygodnia.

    - Sam to robiłem. Farmiłem prezenty od mikołaja, to było z 6 lat temu xD

  7. #11002
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    A gdzie ja to napisałem?
    Z multikontami jeśli ktoś hipotetycznie posiada 50 kont z 65 lvl to może bić setki Krakenów dziennie więc łatwo o eq +8
    Hipotetycznie można znaleźć 400 ludzi i codziennie im pomagać z Krakenem.

  8. #11003
    musaraj
    Konto usunięte
    Jak jest z żetonami dziennymi (za TOP15)
    Ile się ich dostaje za jakie miejsce?
    Czy ich ilość zależy od poziomu?
    Czy zależy od ilości rozegranych walk?
    Czy muszę być atakowany na arenie, czy mogę atakować, żeby je otrzymać?
    Czemu nigdzie nie ma o nich ani słowa, w Aktualnościach, na forum itd.

  9. #11004
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jak jest z żetonami dziennymi (za TOP15)
    Ile się ich dostaje za jakie miejsce?
    Czy ich ilość zależy od poziomu?
    Czy zależy od ilości rozegranych walk?
    Czy muszę być atakowany na arenie, czy mogę atakować, żeby je otrzymać?
    Czemu nigdzie nie ma o nich ani słowa, w Aktualnościach, na forum itd.
    za Top 1-30, Top 2-20 Top 3-10, pozniej 9 i w dol, chociaz nie jestem pewien koncowki, ale wiem, ze nie dostajesz za top 15 tylko top 10,nie, ilosc ich nie zalezy od poziomu, nie, nie zalezy od ilosci rozegranych walk, nie nie musisz byc atakowany na arenie, aby je otrzymac, ani na odwrot, A co do ostatniego pkt-czmu mialo by byc w aktualnosciach

  10. #11005
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czy zależy od ilości rozegranych walk?
    Trzeba rozegrać 1 walkę, by dostać żetony, zatem zależy.

  11. #11006
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jak jest z żetonami dziennymi (za TOP15)
    Są tylko za top 10.
    Ile się ich dostaje za jakie miejsce?
    za 1 miejsce 30, za drugie 20, za trzecie 10, za każde kolejne 9, 8... aż za 10 miejsce - tylko 3.
    Czy ich ilość zależy od poziomu?
    Nie, zależy tylko od rankingu na danym przedziale. (tj. od miejsca w tym rankingu)
    Czy zależy od ilości rozegranych walk?
    Musi być przynajmniej jedna w danym dniu (w pewnym sensie "obrona" miejsca)
    Czy muszę być atakowany na arenie, czy mogę atakować, żeby je otrzymać?
    Obojętnie, byle to było na arenie
    Czemu nigdzie nie ma o nich ani słowa, w Aktualnościach, na forum itd.
    nom
    .

  12. #11007

  13. #11008
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wystarczy wejść w statystyki i kliknąć "rozdaj automatycznie".

  14. #11009
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Wystarczy wejść w statystyki i kliknąć "rozdaj automatycznie".
    A to sie zapisuje? W sensie jezeli rozdamy przed rozdaniem u mistrza solidiusa/ u mistrza solidiusa sie liczy?

  15. #11010
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •