Strona 1050 z 1132 PierwszyPierwszy ... 50550950100010401048104910501051105210601100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,736 do 15,750 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15736
    Użytkownik Avatar Hanhaki
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    29
    Czy polarne rękawice bedą nakładać status paraliż na dyniogłowe?

  2. #15737
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    235
    Cytat Napisał Kita Zobacz post
    Czy polarne rękawice bedą nakładać status paraliż na dyniogłowe?
    Jeżeli masz na myśli zwykłe potwory, to rękawice powinny nakładać status
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #15738
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    1
    Czy jest możliwość że więcej traci się na zbieranie przedmiotów do robienia uzbrojenia u czeladnika Czeladnika Mariusz i czekanie do 10 poziomu czy lepiej jest po prostu zapłacić 50 000G na 5 poziomie i się mniej traci?

  4. #15739
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał CptNemo Zobacz post
    Czy jest możliwość że więcej traci się na zbieranie przedmiotów do robienia uzbrojenia u czeladnika Czeladnika Mariusz i czekanie do 10 poziomu czy lepiej jest po prostu zapłacić 50 000G na 5 poziomie i się mniej traci?
    Jeśli nie robisz żadnego pvp na 40 ani nic nawet nie kolekcjonujesz eq i nie będzie potrzebne te z czeladnika co przez ten czas mógłbyś za darmo wykorzystał potrzeby w dwie strony to opłaca się zapłacić.

  5. #15740
    Użytkownik Avatar Hanhaki
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    29
    Czy można mieć Dyniogłowego Herszta odnowionego jednoczesnie na słoncznej polanie i słonecznej polanie wschód??

  6. #15741
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Kita Zobacz post
    Czy można mieć Dyniogłowego Herszta odnowionego jednoczesnie na słoncznej polanie i słonecznej polanie wschód??
    tak
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  7. #15742
    Cytat Napisał Kita Zobacz post
    Czy polarne rękawice bedą nakładać status paraliż na dyniogłowe?
    Ta

  8. #15743
    Nie.
    Sprawdzałem na testowym.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #15744
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Na co łowić jak lecę po karty ryb? Gałki, owady czy makrele? Z tego co wiem Homary tylko na makrele, czy wystarczą makrele wyławiane na inne przynęty czy trzeba dokupić?
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #15745
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Na co łowić jak lecę po karty ryb? Gałki, owady czy makrele? Z tego co wiem Homary tylko na makrele, czy wystarczą makrele wyławiane na inne przynęty czy trzeba dokupić?
    Wyłowisz 1,2 homara na jedną wyłowioną makrele, jeżeli zamieniasz wszystkie makrele w papke

  11. #15746
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Na co najlepiej wydać jakiś 1k żetów na postaci z 51 lvlem? Mam zamiar ją usunąć, więc chcę jakoś pożytecznie zużyć żety, tak żeby na tym jak najlepiej zarobić, co proponujecie?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  12. #15747
    Na potki specjalne o najwyższej średniej targowej? Ewentualnie poczekaj do halloween i przepij na loterii żetonowej.

  13. #15748
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Na co najlepiej wydać jakiś 1k żetów na postaci z 51 lvlem? Mam zamiar ją usunąć, więc chcę jakoś pożytecznie zużyć żety, tak żeby na tym jak najlepiej zarobić, co proponujecie?
    Jeśli zależy Ci na usunięciu na już to poty specjalne(wydaje mi się, że skupy, mobilki, osłony, czy regenki byłby najlepsze), a Jeśli postać z usunięciem może poczekać, to taką najlepszą opcją byłoby wydanie na halloween na loterie żetonową(szansa na MF, złoty pył, eq na 80 lub doładowanie)
    Możesz też po prostu wykuć za to jakieś eq.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  14. #15749
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Jakie ryby łowi się na sfermentowane owady?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  15. #15750
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Na co najlepiej wydać jakiś 1k żetów na postaci z 51 lvlem? Mam zamiar ją usunąć, więc chcę jakoś pożytecznie zużyć żety, tak żeby na tym jak najlepiej zarobić, co proponujecie?
    Odnówki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •