Strona 1047 z 1132 PierwszyPierwszy ... 4754794799710371045104610471048104910571097 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,691 do 15,705 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15691
    Dlaczego w tej grze nikt nie sprzedaje masek udręki?

  2. #15692
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    spytaj beledara

  3. #15693
    Czy omijanie prowizji w depozycie przy pomocy wysyłqnych pojedynków jest zgodne z regulaminem?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #15694
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2016
    Postów
    39

    Uzbrojenie pólnocy

    Czy zalożony kompletny set północy zwiększa również szansę na wydropienie karty?

  5. #15695
    Kininia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jarcor Zobacz post
    Czy zalożony kompletny set północy zwiększa również szansę na wydropienie karty?
    Wydaje mi się, że tak.

  6. #15696
    trener darek
    Konto usunięte
    Należy to do ciebie, ale inni używają tego częściej, niż ty. Co to może być?
    czy miał ktoś z Was takie pytanie od ulfara i chciałby podzielić się odpowiedzią?
    maksymalnie 8 liter
    rozgryzłem, odpowiedź to imię, można zostawić gdyby ktoś nie miał pomysłu
    Ostatnio edytowane przez trener darek ; 16-09-2021 o 17:00

  7. #15697
    Skąd się bierze aktywnych członków drużyny?

  8. #15698
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Skąd się bierze aktywnych członków drużyny?
    No nie wiem... Może po prostu obserwuj graczy którzy regularnie wymieniają minii i zagadaj do nich ?

  9. #15699
    Cytat Napisał Vendetta Zobacz post
    No nie wiem... Może po prostu obserwuj graczy którzy regularnie wymieniają minii i zagadaj do nich ?
    Oni już wszyscy mają drużyny.

  10. #15700
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Oni już wszyscy mają drużyny.
    zbytnia przerwa w grze, kiedy ludzie szukali ekip jest chyba najbardziej racjonalną odpowiedzią :P

  11. #15701
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    mam pytanie, co to znaczy mieć drużynę w tej grze?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  12. #15702
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Poza zakładką i czatem kompletnie nic

  13. #15703
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    mam pytanie, co to znaczy mieć drużynę w tej grze?
    - Jak to jest mieć drużynę, dobrze?
    - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w drużynie najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na naszą drużynę. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję drużynie. Dziękuję jej, drużyna to śpiew, drużyna to taniec, drużyna to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie drużyny, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład expię, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby respić... znaczy... minibossy.

  14. #15704
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Sigfried Zobacz post
    - Jak to jest mieć drużynę, dobrze?
    - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w drużynie najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na naszą drużynę. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję drużynie. Dziękuję jej, drużyna to śpiew, drużyna to taniec, drużyna to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie drużyny, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład expię, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby respić... znaczy... minibossy.
    bardzo mi się podoba twoja odpowiedź lecz wciąż to wszystko można dostać bez drużyny
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #15705
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://prnt.sc/1sp98oj ile to zajmuje?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •