Strona 1042 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4254294299210321040104110421043104410521092 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,616 do 15,630 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #15616
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    wiecej 2-3k

  2. #15617
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    wiecej 2-3k
    no jest to bardzo możliwe, ja dałem na to właśnie ponad 2k ale chyba miałem pecha w życiodajnych źródłach
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #15618
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    1000-2000, teraz może mniej bo są poradniki gdzie kopać, każde kopanie zabiera od 1 do 5 punktów energii
    Ja tam wykonałem tego questa za coś około 350 eny, terror z tego co mi wiadomo podobnie

  4. #15619
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Ja tam wykonałem tego questa za coś około 350 eny, terror z tego co mi wiadomo podobnie
    Z tego co widze ukończyłeś tego questa w maju tego roku czyli jak już wszystkie współrzędne są znane, poradniki solucje itd.
    napisałem wyżej że może to być mniej niż 1000 właśnie z tego powodu

    problematyczne lokacje to ta z arimanami i życiodajne źródła, tu już liczy się fart
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #15620
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Z tego co widze ukończyłeś tego questa w maju tego roku czyli jak już wszystkie współrzędne są znane, poradniki solucje itd.
    napisałem wyżej że może to być mniej niż 1000 właśnie z tego powodu

    problematyczne lokacje to ta z arimanami i życiodajne źródła, tu już liczy się fart
    No i przy zamku shivy

  6. #15621
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    No i przy zamku shivy
    Oj mógłbym się nie zgodzić z tym twierdzeniem, gdyż przy zamku shivy tylko parę kratek z kamieniami znajduje się w cieniu zamku. Ale faktycznie koszty kopania są już tam wysokie co być może miałeś na myśli.

  7. #15622
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    O co chodzi dokładnie z komunikatem ,,Nie możesz zebrać natychmiast dwóch kolejnych kryształów po sobie.''?
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 07-08-2021 o 18:32
    say gex

  8. #15623
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    O co chodzi dokładnie z komunikatem ,,Nie możesz zebrać natychmiast dwóch kolejnych kryształów po sobie.''?
    Dokładnie o to, co jest napisane w komunikacie. W starej kopalni już dość dawno temu wprowadzono ograniczenia na zbieranie kryształów (zależne od ilości zebranych na konto, jeśli się nie mylę). Aktualnie drugi pod rząd kryształ możesz zebrać po upływie 15 minut od jego respu.

  9. #15624
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Ino Zobacz post
    Dokładnie o to, co jest napisane w komunikacie. W starej kopalni już dość dawno temu wprowadzono ograniczenia na zbieranie kryształów (zależne od ilości zebranych na konto, jeśli się nie mylę). Aktualnie drugi pod rząd kryształ możesz zebrać po upływie 15 minut od jego respu.
    Po co to ograniczenie zostało w ogóle wprowadzone?
    say gex

  10. #15625
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2020
    Postów
    4
    Wyklęta Góra: Jaskinia Sześciu Ścieżek
    Na cokole pomnika można odczytać informację:

    "Tu walczył Kubaz, wielki bohater i wojownik Devos.
    Zasłynął męstwem, odwagą i zaangażowaniem w walce przeciwko 2xCyklops.
    Cześć jego pamięci!"



    https://mfo3.pl/r/b30712164




    https://mfo3.pl/r/b897dae35

    pokonałem na mniejszym poziomie czy to nie powinienem mieć teraz pomnika ?

  11. #15626
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Po co to ograniczenie zostało w ogóle wprowadzone?
    Żeby zapobiec nadużyciom zbierania. Jeszcze przed upkiem z Nordią bywało tam tak, że któryś gracz zbierał wszystkie i absolutnie nie pozwalał tykać kryształów nikomu innemu, a samo przebywanie w kopalni (czy to kopanie, czy tp na wdowę) wiązało się z nieustającymi bójkami.

  12. #15627
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał psycho Zobacz post
    Wyklęta Góra: Jaskinia Sześciu Ścieżek
    Na cokole pomnika można odczytać informację:

    "Tu walczył Kubaz, wielki bohater i wojownik Devos.
    Zasłynął męstwem, odwagą i zaangażowaniem w walce przeciwko 2xCyklops.
    Cześć jego pamięci!"



    https://mfo3.pl/r/b30712164




    https://mfo3.pl/r/b897dae35

    pokonałem na mniejszym poziomie czy to nie powinienem mieć teraz pomnika ?
    Kubaz otrzymał pomnik w ramach nagrody za wbicie 70 poziomu podczas gdy "limit poziomowy" wynosił 65 (Obecnie jest to poziom 80) Więc przykro mi to pisać ale nie dostaniesz tego pomnika.

  13. #15628
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Czy szczurołak kiedyś był szary czy mi się wydaje tylko?

  14. #15629
    Był. Ale jadł za dużo marchewki.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #15630
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    No właśnie ciekawi mnie motyw takiej zmiany xD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •