Strona 844 z 1130 PierwszyPierwszy ... 344744794834842843844845846854894944 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,646 do 12,660 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #12646
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    A w przypadku, gdy się już tą dźwignię wykorzystało do drabinki przy do czarnej wdowy, co możemy uczynić ?
    Zabrać ją i użyć ponownie w innym miejscu.

  2. #12647
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jak to jest z tymi bójkami?

    * Pomoc może początkowo wezwać jedynie broniący się, a atakujący dopiero wtedy, gdy broniący ma przewagę. Nie mogą pomagać kolejne postacie z kont użytkowników, którzy biorą już udział w walce. Przewaga istnieje wtedy, gdy suma kwadratów poziomów broniących jest wyższa o co najmniej 10% od sumy kwadratów poziomów atakujących.
    Czyli, że pomoc można wezwać, dopiero, jak obrońcy mają przewagę, ale jak dużą pomoc? Tak, żeby w drużynie agresora nie przekroczyć tych 10% przewagi?

  3. #12648
    No toć masz napisane dokładnie xd masz po stronie broniącej 10 lvl (100), atakuje 11 lvl (121), do pomocy broniącemu przychodzi 12 lvl (100+144=244), czyli pomóc atakującemu może max taki lvl, którego kwadrat jest mniejszy od tej różnicy + 10% (123+24,4=147,4). W tym przypadku 12lvl.


    Mogę Ci wysłać kalkulator na twiterze jak chcesz.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 04-04-2020 o 20:36 Powód: co ja uczyniłem za matematyczną herezję

  4. #12649
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak to jest z tymi bójkami?



    Czyli, że pomoc można wezwać, dopiero, jak obrońcy mają przewagę, ale jak dużą pomoc? Tak, żeby w drużynie agresora nie przekroczyć tych 10% przewagi?
    Agresor może "wezwać" pomoc w dowolnym momencie, ale nie jest w stanie jej przyjąć, dopóki nikt nie dołączy do strony broniącej.
    Faktycznie cały ten podpunkt jest dziwnie sformułowany - nie widzę żeby wynikało z niego, że agresor nie może mieć większej ilości graczy po swojej stronie niż obrońca (bo nie może, nawet gdyby warunek kwadratów był spełniony). Tak samo nie jest podkreślone, że agresor nie może mieć przewagi tych 10% w sumie kwadratów. Zamiast tego jest podany błędny opis. Czysto techniczne, w walce 65 lv vs 39 lv, 52 lv obrońca nie ma przewagi, a do agresora może dołączyć 20 lv.

    Skąd to wygrzebałeś?

    Natomiast zasady dołączania do bójek i wzywania pomocy są takie:
    - Atakujący nie może być 2 przedziały poziomowe wyżej niż broniący (przedziały to 1-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-65).
    - Strona atakująca nie może mieć więcej graczy niż strona broniąca.
    - Strona atakująca nie może mieć "przewagi" - umownie przewaga występuje wtedy, gdy suma kwadratów poziomów strony atakującej jest większa o co najmniej 10% od sumy kwadratów poziomów strony broniącej. Próby dołączenia do strony agresora gracza ze zbyt dużym poziomem są aktywnie blokowane. To ograniczenie nie dotyczy przypadku, gdy po stronie atakującej znajduje się jeden gracz.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 04-04-2020 o 20:51

  5. #12650
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Agresor może "wezwać" pomoc w dowolnym momencie, ale nie jest w stanie jej przyjąć, dopóki nikt nie dołączy do strony broniącej.
    Faktycznie cały ten podpunkt jest dziwnie sformułowany - nie widzę żeby wynikało z niego, że agresor nie może mieć większej ilości graczy po swojej stronie niż obrońca (bo nie może, nawet gdyby warunek kwadratów był spełniony). Tak samo nie jest podkreślone, że agresor nie może mieć przewagi tych 10% w sumie kwadratów. Zamiast tego jest podany błędny opis. Czysto techniczne, w walce 65 lv vs 39 lv, 52 lv obrońca nie ma przewagi, a do agresora może dołączyć 20 lv.

    Skąd to wygrzebałeś?

    Natomiast zasady dołączania do bójek i wzywania pomocy są takie:
    - Atakujący nie może być 2 przedziały poziomowe wyżej niż broniący (przedziały to 1-20, 21-30, 31-40, 41-50, 51-65).
    - Strona atakująca nie może mieć więcej graczy niż strona broniąca.
    - Strona atakująca nie może mieć "przewagi" - umownie przewaga występuje wtedy, gdy suma kwadratów poziomów strony atakującej jest większa o co najmniej 10% od sumy kwadratów poziomów strony broniącej. Próby dołączenia do strony agresora gracza ze zbyt dużym poziomem są aktywnie blokowane. To ograniczenie nie dotyczy przypadku, gdy po stronie atakującej znajduje się jeden gracz.
    Temat o nazwie "zasady walk". Pisałeś już tam, że jest nieaktualny.

  6. #12651
    To z przewagą liczebną jest chyba traktowane jak wiele innych spraw, o których zakłada się, że gracz będzie wiedział, bo taka jest mechanika gry. W sumie jeśli mfo ma być grą polegającą na walkach, może przydałby się jakiś npc, który uczy między innymi takich rzeczy. Ten uczący o statusach i atrybutach sprawił (przynajmniej na moje oko), że pojawia się znacznie mniej pytań o ten aspekt gry.

  7. #12652
    Łukasz
    Konto usunięte
    Jakie są według was najlepsze koordynaty miejsc na poszczególne pułapki na świetliki ?

  8. #12653
    Ile % wynosi szansa na drop jajka z dzikiego zająca, a ile za zagonienie kurczaka?

  9. #12654
    Jaki był rekord online graczy w grze? Bo trochę nie chce mi się wierzyć w to co pisze w statystykach.

  10. #12655
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Mógłbym prosić o pełna rozpiskę zmian? Każdego eq i zmienione opisy zdolności.

  11. #12656
    musaraj
    Konto usunięte
    Czy można zebrać bonusy za liczniki globalne na więcej niż jednej postaci?

  12. #12657
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    witam
    szybkie pytanko: ile idzie mail z potwierdzeniem usunięcia postaci?

  13. #12658
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    witam
    szybkie pytanko: ile idzie mail z potwierdzeniem usunięcia postaci?
    Chyba jest z tym jakiś błąd, wczoraj zamówiłem usunięcie postaci i nadal nie dostałem wiadomości.

  14. #12659
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Bladawiec Obłąkaniec Zobacz post
    Chyba jest z tym jakiś błąd, wczoraj zamówiłem usunięcie postaci i nadal nie dostałem wiadomości.
    możliwe, napisałem, bo czekam już około 30 minut :/

  15. #12660
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    co ile resspią sie kurczaki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •