Strona 741 z 741 PierwszyPierwszy ... 241641691731739740741
Pokaż wyniki od 11,101 do 11,114 z 11114

Temat: [ Pytania ]

Użytkownik Avatar Tauriel
    Cos w tym stylu https://imgur.com/TL5mhHG albo cos w stylu jak ma Dyrkon.

Po prostu zrób schutzstaffel ss, usuń tło i dodaj te gimbusowe efekty w gimpie (chyba że ci sie chce wydawać mnóstwo hajsu na ps). Na youtubie jest miliard poradników z podkręcaniem zdjęcia. Jeżeli chodzi o gif, to zwyczajnie go zrób w jakimś programie lub komuś zapłać K3$H by ci zrobił

Użytkownik Avatar bartiks
    co się stało z forum mi pisze bulletyn a nie my fantasy online może mi ktoś powiedzieć co to jest?
    jakieś zmany forum czy coś w tym stylu?

Zmień motyw na domyślny.
    ♫ Żółwie tańczą jak szalone ♫

Użytkownik Avatar bartiks
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Zmień motyw na domyślny.
    dzienki przydało się

Czy oplaca sie wydawac MF na powiekszenie depozytu? Mam 6,94kk w depozycie ( limit) oraz 1kk na zewnacz, zastanawiam sie, czy powiekszyc depozyt czy kazde pieniadze jakie mam poza depozytem wydawac

Warto powiększyć. A złota z limitu prowizyjnego lepiej w ogóle nie ruszać.

A za poziomy dodatkowych postaci to tak samo 20lv=gold czy 20=x golda, 30=y golda wiecej?

Użytkownik

Co ożywi grę?

Chodzi o to, że kiedy ludzie częściej zaczną w nią grać, jakie upki, przedmioty ożywią tą grę.

Update fabularne i reklamowanie.

Moderator
    Rozsądnym pomysłem może się okazać rozesłanie wiadomości o nowej aktualizacji graczom na e-mail - zwłaszcza nieaktywnym. Mogę się założyć że sporo osób oczekując na update, całkiem o grze zapomniało. Oczywiście na pewno są gracze, którzy użyli nieprawdziwego maila podczas rejestracji, jednak można ich w prosty sposób zachęcić do jego aktywowania np. wrzuceniem 5-10 MF na konto.

Ogólnie wiele gier daje na start trochę waluty premium, nie wiem czemu w MFO tak nie jest

Tylko trzeba by wywalić usługę kupowania golda za MFy, bo już widzę jak multikonta pracują. Nawet i bez tego powinni ją wywalić, bo psuje rynek. Najlepiej byłoby wrócić do starych zasad, bez mega prowizji na targu...

Moderator
    Też mnie to zastanawiało. Zazwyczaj w każdej grze jest trochę takiej waluty, albo można ją gdzieś wygrać/wywalczyć. Przydałoby się coś takiego w formie zachęty - "rób z tym co chcesz, akurat może Ci się spodoba i kupisz".
    Multikonta to akurat mały problem wbrew pozorom. Mogę się założyć, że większość będzie aktywować maile o nazwach [email protected] itp., a to nie będzie trudne do wychwycenia. Nawet jeśli ktoś będzie to robił bardziej skrupulatnie, to prędzej czy później takiego osobnika się łatwo wychwyci (np. wskoczy na 1. miejsce w złocie w ciągu tygodnia), a korzyści można zawsze cofnąć.
    Usługi i prowizje to temat na osobną dyskusję, jednak wydaje mi się, że w miarę rozwoju gry ten "rynek" będzie stale się zmieniał i niektóre rzeczy, obecnie uznane za złodziejstwo i okradanie graczy, po prostu znikną ;)

Oj nie wiesz jak bardzo kreatywni i zawzięci potrafią być gracze
    Ktoś nafarmi złota na multi > szybko się obkupi w itemki i do obiegu trafi duża ilość lewego złota przez co sama wartość złota się zmniejszy. Tego już nie da się odkręcić.

Uprawnienia