Strona 847 z 1130 PierwszyPierwszy ... 347747797837845846847848849857897947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,691 do 12,705 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #12691
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Usunie Ci się tylko ta postać, którą zaznaczysz do usunięcia, reszta postaci zostaje. Postacie są przypisane do konta.

    Super ! Dziękuję za odpowiedź

  2. #12692
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Podlinkowałby ktoś ten temat, w którym są wypisane poziomy i doświadczenie jakie się ma osiągając je?

  3. #12693
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Podlinkowałby ktoś ten temat, w którym są wypisane poziomy i doświadczenie jakie się ma osiągając je?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?25567-Tabela-EXP

  4. #12694
    Arenow
    Konto usunięte
    Mam pytanie czy wielki pomysł gdy będę miał wszystko rozbudowane do deski np mini i naprawdę będzie super się prezentował czy można napisać do admina?.

    Bo kilka osób byli pod wrażeniem (nwm czy randomy) i polecali do niego pisac

    - - - - - - - - - -

    Dodam, że chodzi o pomysł na mfo3

  5. #12695
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Cytat Napisał Arenow Zobacz post
    Mam pytanie czy wielki pomysł gdy będę miał wszystko rozbudowane do deski np mini i naprawdę będzie super się prezentował czy można napisać do admina?.

    Bo kilka osób byli pod wrażeniem (nwm czy randomy) i polecali do niego pisac

    - - - - - - - - - -

    Dodam, że chodzi o pomysł na mfo3
    Tylko jak będziesz pisał, to pisz z jedno konta a nie naprzemiennie z tego i z Nowego Gracza bo możesz dostać bana za multi

    A tak serio, to nie. Jest temat do propozycji i jak tam się nikt nim nie zainteresuje to zawracanie gitary adminowi nie sprawi, że jakaś propozycja wejdzie w życie.

  6. #12696
    Cytat Napisał Arenow Zobacz post
    Mam pytanie czy wielki pomysł gdy będę miał wszystko rozbudowane do deski np mini i naprawdę będzie super się prezentował czy można napisać do admina?.

    Bo kilka osób byli pod wrażeniem (nwm czy randomy) i polecali do niego pisac

    - - - - - - - - - -

    Dodam, że chodzi o pomysł na mfo3
    Bałem się, że chodzi o pomysł na minecraft roleplay. Najlepiej podzielić się wielkim pomysłem w jednym z wielkich działów z propozycjami

  7. #12697
    Arenow
    Konto usunięte
    Tak tez myślałem dlatego chciałem się upewnić

    Nwm czy bana dostan znaczy od dawna mam perma na nowym ale rozumiem już

  8. #12698
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jaki jest wzór na obliczenie % udziału gracza w walce?

  9. #12699
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Jaki jest wzór na obliczenie % udziału gracza w walce?
    chyba twój_lvl/suma_lvl

  10. #12700
    Jaki jest maksymalny bonus uzbrojenia Goth, który możemy uzyskać z zamówień u kowala w Eliar?

  11. #12701
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Jaki jest maksymalny bonus uzbrojenia Goth, który możemy uzyskać z zamówień u kowala w Eliar?
    +3.

  12. #12702
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Jakie eq najlepiej zlecać czeladnikowi, żeby jak najszybciej wbić ten lvl do testu. Jakieś z najpopularniejszych/ najtańszych składników.

  13. #12703
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zdecydowanie Pierścienie Zjawy i Pierścienie Celności (ten sam koszt). Główny item potrzebny do ich wytworzenia to Widmowa Nić.

  14. #12704
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    osobiście robiłem zakute hełmiki i pojemne zbroje. Potrzebują tylko 2 rodzaje składników, więc nie trzeba latać po wielu expowiskach.

  15. #12705

    Da się z tego wykuć +8?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •