Strona 1058 z 1130 PierwszyPierwszy ... 58558958100810481056105710581059106010681108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,856 do 15,870 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #15856
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Cytat Napisał pogromca zła Zobacz post
    jak zdobyć skrzynkę #2 w lochach urkaden poziom 2 ?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?9271

    Tak jak jest zapisane pod mapą, najpierw musisz zdobyć klucz z 1 poziomu lochów, dzięki niemu otworzysz rzeczoną skrzynkę#2
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  2. #15857
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2016
    Postów
    5

    Pierdoła odnośnie prezentacji

    Witam,
    Mam problem z prezentacją postaci - konkretniej z obrazkieem. Nie wiem jak ustawić ramkę (obramowanie). Doyślam się że to coś w stylu: Wstaw/edytuj obraz -> Prezentacja -> Obramowanie, aczkolwiek nie wiem co dalej :/
    Jest może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie, kto byłby w stanie pomóc i/lub wyjaśnić co robię źle? Tak wiem że to pierdoła, ale zależy mi...
    "The needle's breakin' your skin, the scar is sinkin' in. And now your trip begins but it's all over for you"

  3. #15858
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał pogromca zła Zobacz post
    jak zdobyć skrzynkę #2 w lochach urkaden poziom 2 ?
    musisz:
    -dojść do komnaty minotaura i aktywować tam portal
    -aktywować mostek do skrzynki #4
    -zdobyć klucz z pierwszego piętra
    -przestawić rurę, żeby lała wodę z drugiej strony i zepchać skrzynki, tworząc mostek od skrzynki #4 do skrzynki #2
    teraz teleportujesz się do portalu w komnacie minotaura i idziesz do skrzynki
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #15859
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2021
    Postów
    8
    Pytanko jak zarabiać na 30 lvl bo chciał bym mieć zdolności ale kosztują kupę kasy a drop golda mizerny

  5. #15860
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Gdzie są polarne gnomy*2

  6. #15861
    Łukasz
    Konto usunięte

  7. #15862
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Czy da rade zdobyć prezenty wymagane na dyplom dla mikołaja zaczynając bicie gremlinów dopiero 24, mając na start 1400 eny?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  8. #15863
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czy da rade zdobyć prezenty wymagane na dyplom dla mikołaja zaczynając bicie gremlinów dopiero 24, mając na start 1400 eny?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2853
    Ciężko oszacować, wszystko zależy od tego jak często będą ci dropiły fragmenty zabawek + jak sobie poradzisz przy ich pakowaniu.
    Aczkolwiek osobiście raczej bym w to wątpił.

  9. #15864
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Fade Zobacz post
    Witam,
    Mam problem z prezentacją postaci - konkretniej z obrazkieem. Nie wiem jak ustawić ramkę (obramowanie). Doyślam się że to coś w stylu: Wstaw/edytuj obraz -> Prezentacja -> Obramowanie, aczkolwiek nie wiem co dalej :/
    Jest może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie, kto byłby w stanie pomóc i/lub wyjaśnić co robię źle? Tak wiem że to pierdoła, ale zależy mi...
    By dodać ramkę do obrazka polecam użyć arkusza stylów i wkleić: border: 5px solid #555; gdzie liczba przy px oznacza grubość a liczba przy # oznacza kolor ramki.
    Instrukcja krok po kroku:
    1. Wstaw obrazek
    2. Wejdź w zakładkę edytuj obraz
    3. Wejdź w zakładkę "Prezentacja"
    4. W polu o nazwie "Styl" Wklej: border: Xpx solid #Y;
    5. Naciśnij przycisk "Wstaw"

  10. #15865
    ludzie kupują jeszcze ogniste fragmenty i rudę żelaza?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #15866
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2016
    Postów
    5
    Cytat Napisał aXe Zobacz post
    By dodać ramkę do obrazka polecam użyć arkusza stylów i wkleić: border: 5px solid #555; gdzie liczba przy px oznacza grubość a liczba przy # oznacza kolor ramki.
    Instrukcja krok po kroku:
    1. Wstaw obrazek
    2. Wejdź w zakładkę edytuj obraz
    3. Wejdź w zakładkę "Prezentacja"
    4. W polu o nazwie "Styl" Wklej: border: Xpx solid #Y;
    5. Naciśnij przycisk "Wstaw"
    Dzięki! Jeszcze będę wdzięczny za informację gdzie znajdę rozpiskę jaki numer odpowiada za jaki kolor i ewentualnie czy istnieje możliwość jakiejkolwiek innej ramki niż "linia ciągła" (chyba wiesz o co mi chodzi). Anyway, dzięki bardzo!

    Edit: Już ogarnąłem, że szesnastkowy zapis koloru działa. Ale pytanie o inną "linię ramki" pozostaje aktualnym
    Ostatnio edytowane przez Fade ; 24-11-2021 o 23:37
    "The needle's breakin' your skin, the scar is sinkin' in. And now your trip begins but it's all over for you"

  12. #15867
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2021
    Postów
    3

    Drenaż

    Mam 24 poziom i nadal nie mam drenażu, z gacków nie wypadł a smoka mroku zabiłam dwa razy. Jak mam go zdobyć?

  13. #15868
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Możesz go kupić od innych graczy lub poszukać na targu. Drenaż ma szansę, na drop ze Smoka Mroku, jeśli nie chcesz/ nie możesz kupić to możesz poczekać aż w końcu dropnie.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  14. #15869
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2021
    Postów
    3
    Już kupiłam ale po prostu na targu było dużo za drogo jak na mój fundusz, i tak dziękuję za pomoc.

  15. #15870
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Fade Zobacz post
    Dzięki! Jeszcze będę wdzięczny za informację gdzie znajdę rozpiskę jaki numer odpowiada za jaki kolor i ewentualnie czy istnieje możliwość jakiejkolwiek innej ramki niż "linia ciągła" (chyba wiesz o co mi chodzi). Anyway, dzięki bardzo!

    Edit: Już ogarnąłem, że szesnastkowy zapis koloru działa. Ale pytanie o inną "linię ramki" pozostaje aktualnym
    Naturalnie, html dostarcza wiele rodzajów ramek, podam kilka moich ulubionych: outset, dashed, groove, double.
    Żeby je zastosować po prostu zmień to "solid" na inny typ. Polecam się pobawić i wytestować te, co podałem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •