Strona 878 z 1132 PierwszyPierwszy ... 378778828868876877878879880888928978 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,156 do 13,170 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #13156
    Użytkownik Avatar Tensa Zangetsu
    Dołączył
    17-02-2014
    Postów
    479
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    przy obliczaniu obrażeń nie bierze się 100% obr fizycznej broniącego się, tylko 25% z niej i 100% obr magicznej

    ed:

    oczywiście zakładając że ktoś się dobrze pod woja ubrał, bo generalnie chodzi o obr wyższą i niższą
    Znaczy ja wiem o co chodzi z tą zdolnością, tylko dziwi mnoe początek zdania że zdolność ofensywna bierze "Do obrony" a nie do ataku/obrażeń 🤔

  2. #13157
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Znaczy ja wiem o co chodzi z tą zdolnością, tylko dziwi mnoe początek zdania że zdolność ofensywna bierze "Do obrony" a nie do ataku/obrażeń ������
    jest dobrze napisane, do ataku/obrażeń bierze się atak/obrażenia z broni i to dopiero porównuje się m.in. z obronami

    gdyby było napisane że bierze do ataku to byłby absurd typu im większa obrona przeciwnika tym większe obrażenia

  3. #13158
    Użytkownik Avatar Lisu aka wróciłem
    Dołączył
    20-03-2015
    Postów
    1,295
    w zasadzie błędu tam nie ma, działa to dokładnie tak jak napisała lejdis, z tym że brzmi to strasznie głupio. prawdopodobnie pójdzie poprawka

  4. #13159
    lejdis
    Konto usunięte
    zamiast

    Zadaje obrażenia fizyczne. Do obrony wykorzystuje 25% wyższej z obron przeciwnika, oraz całość obrony niższej.

    co najwyżej kosmetyka typu

    Zadaje obrażenia fizyczne. Przy obliczaniu obrażeń bierze się pod uwagę 25% wyższej z obron przeciwnika, oraz całość obrony niższej.

    nwm,może to lepiej brzmi ? Dla mnie i jedno i drugie jest jasne i wiadomo o co chodzi

  5. #13160
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    jakim statusem jest roztapianie, pozytywnym czy negatywnym? czy po prostu specjalnym,
    Jest szansa na dodanie go do warunku w skrypcie?
    Albo inne pytanie jak dodać kostke aby drużyna użyła jej tylko raz

  6. #13161
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Albo inne pytanie jak dodać kostke aby drużyna użyła jej tylko raz
    Wywalić ze skryptu i użyć manualnie na początku walki

    Załącznik 12783
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 21-09-2020 o 23:58

  7. #13162
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    A nie można ustawić moja drużyna przemioty kostka lodu liczba użyć 0 dla hp powyżej 40% i ponizej np 50% jesli dobrze pamietam wartości?

  8. #13163
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    moja drużyna przemioty
    brak możliwości ustawienia takiego warunku w skryptach niestety, też mi tego brakowało, tak samo z Moja drużyna → Zdolności

  9. #13164
    Użytkownik Avatar Patryk Szczęście
    Dołączył
    23-11-2013
    Postów
    499
    Czy są nagrody za obrzucanie graczy śnieżkami?

  10. #13165
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy są nagrody za obrzucanie graczy śnieżkami?
    Wysokie miejsce w rankingu.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Dla przypomnienia, zakładając ten temat w 2011 roku jeszcze jako tester, przypomnę zasady jego działania.

    1. Zadajemy pytanie jasno, precyzyjnie i wyczerpująco, jeśli nie możemy na nie znaleźć odpowiedzi na forum, w grze.
    2. Jeśli ktoś zna odpowiedź na zadane pytanie udzielamy jej konkretnie, można dołączyć link do tematu ze szczegółami.
    3. Zakaz odpowiedzi typu "poszukaj sobie" itp.
    4. Jeśli nie znamy odpowiedzi to nie wypowiadamy się w temacie.
    5. Jeśli już ktoś udzielił odpowiedzi, nie ma konieczności dublowania, chyba że ją uzupełniamy o nowe istotne informacje.
    6. Zakaz spamu i rozmów na inne kwestie, od innych rzeczy są inne tematy.



    Dzięki temu tematowi przez wiele lat powstało naprawdę dobre FAQ dla nowych.
    Zacznę od tego, że ten temat nigdy nie był dobrym FAQ, bo w FAQ nie umieszcza się po 50 razy tego samego pytania.
    Będę kontynuował mówiąc, że to, że stworzyłeś ten temat, nie oznacza, że masz prawo do zarządzania nim, ten temat, jak i wiele innych zmienił swoje pierwotne założenia, działa na takich zasadach, na jakie zezwalają moderatorzy, a nie twórca tematu.
    Skończę na tym, że tak, jak się zgodzę, że odpowiedź "poszukaj sobie" to czysty spam, tak często pojawiają się pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi (zwłaszcza zaraz po upie), ale wiele osób zdobyło jakąś cząstkową wiedzę na temat danego wydarzenia, więc razem można dojść do faktów. Także czasem odpowiedź "nie wiem, ale zauważyłem cośtam" jest lepsza, niż czekanie 5 lat, aż ktoś rozpracuje dane zagadnienie i ktoś inny ponownie zada to pytanie.

  11. #13166
    Użytkownik Avatar Patryk Szczęście
    Dołączył
    23-11-2013
    Postów
    499
    Od kiedy KG jest odwołane?

  12. #13167
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    od upka

  13. #13168
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Czy magmowa różdzka nie powinna działać w ten sposób, że uzupełnia brakujące HP i MP po zabiciu przeciwnika, ale w trakcie walki? Jak postać walczy z dwoma potworkami to chyba po zabiciu jednego HP i MP powinno zostać uzupełnione? Obecnie zostaje uzupełnione po zakończonej walce co jest bez sensu, to nie daje wielkich korzyści.


  14. #13169
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Ale przecież odnawia w trakcie walki, nawet jest to widoczne w twoich raportach.
    https://mfo3.pl/r/b989fd0e6 - 15 tura
    ***** ***

  15. #13170
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    No faktycznie, ja parę raportów przejrzałem i nie odnawiało. Na przykład tutaj: https://mfo3.pl/r/b4634ac86

    Z tego co przejrzałem to błąd występuje wtedy, kiedy dobijam potworki kulą piorunów.
    Ostatnio edytowane przez Czitosik ; 26-07-2020 o 15:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •