Strona 1107 z 1132 PierwszyPierwszy ... 107607100710571097110511061107110811091117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,591 do 16,605 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #16591
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    64
    Wiem, że wagonik się porusza jak się go popchnie. Chodziło mi o to czy ma to jakiś sens i do czegoś służy.

  2. #16592
    Mają taki sam sens jak trampolina w Dilli. Są częścią ukrytego questu z łyżeczką Solidusa ;>
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #16593
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    64
    ok, dzięki.

  4. #16594
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Nadal brakuje Rzezimieszka u mistrza areny

  5. #16595
    ThorusBB
    Konto usunięte

    pytanie odnośnie gry na smartfonie

    Witam. Czy tę grę można jakoś przestawić na wersje mobilną? wszelkie samouczki, wskazówki mówią np. kliknij prawym przyciskiem myszy itp. nie potrafię ustawić czarów jako aktywnych bo od razu je postać chce użyć, podczas walki turowej nie da się zastosować czaru,
    ekran trzeba caly czas przewijać palcem... do 7 poziomu
    było to znośne ale zaczyna irytować a i nie wiem jak użyć wielu funkcji bo podpowiedzi dot. tak jak piszę tylko wesji komputerowych.

  6. #16596
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2014
    Postów
    12
    Nazwa:  Screenshot_20230303_165907_Chrome.jpg
Wyświetleń: 171
Rozmiar:  106.3 KB W jaki sposób mogę się ustawić na przeciwko sopla który trzeba trafić śnieżką? Kiedy próbuje strzałką w górę postać robi krok, który to uniemożliwia

  7. #16597
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    MFO jest tworzone pod rozgrywkę na komputerze, zmiany w dialogach/samouczku najprawdopodobniej nie nastąpią. Na smartfonie 1 "tap" to LPM, a przytrzymanie PPM. Aby ekran przestał się ruszać w nieporządany sposób należy wyłączyć opcję "Zawsze aktywne pole czatu" w ustawieniach (prawy górny róg ekranu).
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #16598
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,335
    Cytat Napisał Jizik Zobacz post
    Nazwa:  Screenshot_20230303_165907_Chrome.jpg
Wyświetleń: 171
Rozmiar:  106.3 KB W jaki sposób mogę się ustawić na przeciwko sopla który trzeba trafić śnieżką? Kiedy próbuje strzałką w górę postać robi krok, który to uniemożliwia
    Użyj ctrl+strzałka w górę aby obrócić postać stojąc w miejscu.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #16599
    Użytkownik
    Dołączył
    04-03-2023
    Postów
    2
    Przytrzymaj klawisz Control podczas klikania strzałek, to może pomóc.

  10. #16600
    Użytkownik
    Dołączył
    04-03-2023
    Postów
    2
    Która broń jest lepsza na maga lvl 20 (bez plusów, oraz nie na pvp), Trująca Różdżka czy Różdżka Wywerny?

  11. #16601
    Czy pazury szczurołaka zadadzą obrażenia Magicznemu dzbanowi?

  12. #16602
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Meeerrrrrrrrrrrrrrrr Zobacz post
    Czy pazury szczurołaka zadadzą obrażenia Magicznemu dzbanowi?
    Tak bo wymagane są rekawicami a jedynie rękawicami się to leje.

  13. #16603
    ThorusBB
    Konto usunięte

    Jak powiększyć atrybuty czaru podczas walki?

    Witajcie. W jaki sposób grając na tel. zwiększyć atrybut jakiegoś czaru, bo póki co mam tylko lód i przeszedłem test atrybutow u dziadka przy arenie. No i powiedział mi dziadek ze moge na arenie podniesc jego wart. podnioslem ale quest nadal nie ukończony. Probowalem na stworach bo ponoć tak tez sie da mówił. Niestety nie mam nigdzie opcji zeby wyłączyć walke automatyczną. Skonczyly mi sie punkty energii i tak w kółk.o Jak się powiększa te atrybuty w walce?

  14. #16604
    ThorusBB
    Konto usunięte
    Pytanie mam.
    Udało mi się zaliczyć test teoretyczny dot. atrybutow magi. Teraz moim zadaniem jest wzmocnienie wybranego atrybutu. Atri zalecił trening atrybutów u Mistrza Areny. Jeśli taki trening nie będzie dla mnie zadowalający, mogę wciąż wzmacniać dany atrybut w walce z potworami. W jaki sposób. Mam walkę automat. i nie potrafie tego zmienić. Gram na smartfonie. Nie chce mi zaliczyć questa mimo ze powiekszylem atrybuty ale tylko poprzez lekcje na arenie.

  15. #16605
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    Pytanie mam.
    Udało mi się zaliczyć test teoretyczny dot. atrybutow magi. Teraz moim zadaniem jest wzmocnienie wybranego atrybutu. Atri zalecił trening atrybutów u Mistrza Areny. Jeśli taki trening nie będzie dla mnie zadowalający, mogę wciąż wzmacniać dany atrybut w walce z potworami. W jaki sposób. Mam walkę automat. i nie potrafie tego zmienić. Gram na smartfonie. Nie chce mi zaliczyć questa mimo ze powiekszylem atrybuty ale tylko poprzez lekcje na arenie.
    Zasadnicza kwestia kim grasz. Jeśli magiem i wzmocniłeś atrybut X to musisz takim zaklęciem bić w walce. Jeśli skrypt gry bije ci innym to musisz zrobić sobie skrypt chociażby najprostszy, aby bić tylko tym i leczyć się w walce. Jeśli jesteś wojem - wzmocniłeś atrybut Y - musisz założyć takową broń, wtedy automatycznie będziesz nią bić bez względu na skrypt. Podczas walki atrybuty delikatnie się zmieniają, chociaż bez przesady. Szczerze mówiąc jeśli zależy ci na czasie lepiej sobie machnąć te kilka % u mistrza areny, będzie z głowy.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •