Strona 1031 z 1130 PierwszyPierwszy ... 3153193198110211029103010311032103310411081 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,451 do 15,465 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #15451
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Czy są przewidziane jakieś bonusy na dzień dziecka?

  2. #15452
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2017
    Postów
    16
    Nie w tej grze mordeczko

  3. #15453
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Czy są przewidziane jakieś bonusy na dzień dziecka?
    Nie te czasy Jak widać totalna olewka na grę. Kwestia czasu jak serwery wyłączą (:

  4. #15454
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  5. #15455
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Wychodzi na to że ludzie grają tylko w eventy. Trzeba zadać sobie pytanie czemu.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #15456
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    to tylko powoduje że ta gra jeszcze żyje.
    Nie chce banaa

  7. #15457
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Jeśli miałoby tak być, to w puli powinno być więcej eventów, bo zgodnie z Twoim pomysłem odbywałyby się jeszcze rzadziej.

  8. #15458
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Czy istnieje jakis mini boss co dropi odno 2 I 3? Oprócz eventowych I orka. Czy istnieje jakis unikat prosty do zabicia co dropi odno 2 I 3?
    Chyba wszystkie mini 50 lv i możliwe że wdowa oraz kraken.
    Z Bogiem.

  9. #15459
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    Ludzie za bardzo się przyzwyczaili do tego, że eventy są, bo muszą być i tyle. Ja się ucieszę, jeśli się okaże, że administracja postanowiła nic nie robić. Jak dla mnie powinno się ogólnie pozbyć regularności eventów (typu coroczne eventy świąteczne), bo powoduje to wypaczenia typu "nie gram przez miesiąc, bo na evencie wypalę enę hehehe". Zamiast tego eventy powinny być kompletnie nieregularne i niespodziewane. Jednego roku halloweenowy, innego wielkanocny itp
    Nagroda trolla roku.


    Gra jest praktycznie martwa, ożywiają ją głównie eventy (widać to po frekwencji). W grze po prostu nie ma co robić albo nie opłaca się wchodzić codziennie - wygodniej jest wejsc raz w tygodniu spalic ene i wyjsc. Szczerze mówiąc po żałosnych 10 urodzinach spodziewałem się, że na dzień dziecka nic nie będzie. Utrwalacie ludzi po prostu w przekonaniu, żeby dali sobie spokój z tą grą, jednocześnie odpychając nowych graczy, bo nie ma z kim grać.

    Od razu wyłączmy serwery, nie róbcie głupich nadziei ludziom którzy jeszcze chcieli się tu pobawić.

  10. #15460
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Sigfried Zobacz post
    Jeśli miałoby tak być, to w puli powinno być więcej eventów, bo zgodnie z Twoim pomysłem odbywałyby się jeszcze rzadziej.
    Jak najbardziej, więcej różnych eventów to fajna odmiana, gromadzenie zasobów, żeby je zużyć na corocznym evencie już nie.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #15461
    Julia Kołosera
    Konto usunięte
    Ja zgadzam się z Clover, eventy nie powinny być coroczne. Co z tego, że aktywność jest większa, skoro i tak nic z tego nie wynika, jeśli nowi ludzie chcieliby grać, to graliby.

  12. #15462
    Ależ eventy powinny być, coroczne które są powinny być. Te na święta obowiązkowo, zresztą na dzień dziecka to nawet nie był event jak mnie pamięć ni mli tylko darmowy reset i bonusy, więc nie wiem o co spina tutaj jest. A co do przyzwyczajania się do eventów - serio? To tak jakby raz w roku obchodzić jakieś święto a za rok nie, a w następnym może tak, żeby było zaskoczenie. W każdych większych grach, eventy są praktycznie co miesiąc, góra 3, po to, żeby była różnorodność w tym co robią gracze, i często są to eventy jak tutaj bożonarodzeniowy - wymaga zupełnie czegoś innego, niż to co jest normalnie dostępne w grze. Ja wierzę, że z czasem i tutaj tych eventów będzie przybywać, a nie ubywać, tylko wszystko w swoim czasie. Widać, że osoby zajmujące się tą grą chcą działać lepiej/szybciej z oferowanym kontentem w grze, bo jest rekrutacja na testera (być może są ubytki i szukają kogoś w te miejsce, ale może chcą powiększyć zespół).
    Le tits now

  13. #15463
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    Proszę o podanie możliwych współrzędnych ostatniej receptury do krasnoludka.

  14. #15464
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    Proszę o podanie możliwych współrzędnych ostatniej receptury do krasnoludka.
    Jeżeli chodzi Ci o te do Tajemnice Księgi Krasnoludów, to nie ma konkretnych koordynatów. Każdy ma inne. Kop tam gdzie pada pod zamczyskiem cień.

  15. #15465
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    Proszę o podanie możliwych współrzędnych ostatniej receptury do krasnoludka.
    Kop tam gdzie pada cień od zamczyska, oraz są kamyczki.
    Z Bogiem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •