Strona 919 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4198198699099179189199209219299691019 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,771 do 13,785 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #13771
    Znaczy chodziło mi o tę pasywkę z pomyślnością, biłem shive tym ostrzem i przy chybieniach nie pojawiał się ten status, a w opisie broni nie ma nic od czego jest zależne uzyskanie go (bo krwawienie to wiem jak działa i jakie warunki)

  2. #13772
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Znaczy chodziło mi o tę pasywkę z pomyślnością, biłem shive tym ostrzem i przy chybieniach nie pojawiał się ten status, a w opisie broni nie ma nic od czego jest zależne uzyskanie go (bo krwawienie to wiem jak działa i jakie warunki)
    Nie ma i nie będzie niestety. Z bossami tak już jest, że musisz przyjąć że na niektóre coś nie będzie działało, nie da się ich łatwo sklasyfikować, nie da się zwięźle zawrzeć informacje w opisie poza: może czasem nie działać lol. Myślę że można by było dodawać takie informacje do poradników, czy działają pasywki, bo chyba takiego info nie ma.

  3. #13773
    Azekar
    Konto usunięte
    Jak będę przeglądać na dniach poradniki to dopiszę do nich, na którego bossa działają jakiekolwiek statusy.

  4. #13774
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Znaczy chodziło mi o tę pasywkę z pomyślnością, biłem shive tym ostrzem i przy chybieniach nie pojawiał się ten status, a w opisie broni nie ma nic od czego jest zależne uzyskanie go (bo krwawienie to wiem jak działa i jakie warunki)
    MeeeeeehXD
    rozumiem, że ta pasywka z pomyślnością działa na zasadzie szans, tak?
    Nazwa:  Screenshot_2020-09-25 Ostrze Udręki - przedmiot w MFO3.png
Wyświetleń: 998
Rozmiar:  29.1 KB

    "Chybienie nakłada..." czyli może, ale nie musi nałożyć?

    Bo w przypadku pajęczej włóczni, mamy napisane, że "Każdy chybiony cios..."
    Nazwa:  Screenshot_2020-09-25 Pajęcza Włócznia - przedmiot w MFO3.png
Wyświetleń: 1028
Rozmiar:  28.7 KB

    testowane na shivie, tu włócznia: https://mfo3.pl/r/b2955dc2c
    tu miecz: https://mfo3.pl/r/b65b293e2 (widać na początku walki, 3 tura bodajże)

    Jeżeli to tak ma działać, to trochę lipa, bo wychodzi na to, że do 74 lvl lepiej będzie ubrać broń poniżej 73 lvla (na shive dla non luckerów, nawet kosztem zadawanych obrażeń (mode, jeśli sadzisz że trzeba przenieść do tematu o balansie broni w nordii etc. to przenoś)
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 26-09-2020 o 01:01 Powód: zapomniałem wspomnieć o shivie

  5. #13775
    Nie szans, po prostu nie działa na bossy i minibossy, co jest akurat dziwnie zrobione, bo nie widzę przeszkód, żeby to na nie miało nie działać, ale najprawdopodobniej efekt tej pasywy jest jako "jeden warunek", czyli albo nałożyć Krwawienie w przypadku krytyka, albo w przeciwnym razie Pomyślność w przypadku chybienia, z jednoczesnym wyłączeniem działania tego na bossy, natomiast gdyby to było jako 2 osobne warunki, że ten 1 za krytyk nie działa na bossy, to ten 2 za chybienie już można by wyłączyć jego niedziałanie na bossy.
    Ale nadal nie wychodzi na to, że bardziej opłacałoby się używać włócznię zamiast ostrza, ponieważ to wciąż strata 10% celności i około 5% obrażeń, a sama Pomyślność nie zrekompensuje chybienia - ona jest tylko dodatkiem, ponieważ musiałyby to być 3 krytyki w ciągu tych 5 tur, żeby odrobić stratę obrażeń za chybienie. Chyba że rozchodziło się o Astralny Miecz, w przypadku którego stracimy około 15% obrażeń, ale zyskamy całkiem przydatny efekt pasywy (który po nerfach nie jest nie wiadomo jaki), co i tak będzie dosyć indywidualne od buildu w którym bardziej może się przydać lekkie odnowienie HP czy może jednak więcej damage, no i głównie też od bossa (np. na Arboribusa faktycznie Astralny może być przydatny, ale na takiego Lodowego Trolla bardziej już Ostrze).

  6. #13776
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    z czego dropią bronie na 73 poziom?

  7. #13777
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Pingwin, Tanatos, Lavos i Wendigo.

  8. #13778
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Pingwin, Tanatos, Lavos i Wendigo.
    Nie widziałem żadnej walki z Tanatosem z dropem broni na 73 lv.
    Jeżeli chodzi o Pingwina- Lavosa, to z Pingwina nie dropi Magmowa Buława a z Lavosa dropi tylko Magmowa Buława (no i reszta magmowego EQ i zdolki).
    Wendigo dropi wszystko.

  9. #13779
    Co się stało z lejdis?

  10. #13780
    Skasowała konto

  11. #13781
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Ile się dostaje żetonów za wymianę kryształów północy ?

  12. #13782
    Cytat Napisał Vendetta Zobacz post
    Ile się dostaje żetonów za wymianę kryształów północy ?
    1 żeton za 2 kryształy

  13. #13783
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Ktoś wie jakie są warunki aby kapitan Frago użył mega mobilizacji lub mega regeneracji ?

  14. #13784
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Ktoś wie jakie są warunki aby kapitan Frago użył mega mobilizacji lub mega regeneracji ?
    Wbij wyższy poziom to zacznie używać

  15. #13785
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Co można dostać za kły warga?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •