Strona 834 z 1132 PierwszyPierwszy ... 334734784824832833834835836844884934 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,496 do 12,510 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12496
    Super, ale obrażenia magiczne bez atrybutu takie jakie zada pocisk na mój lvl? Takie jak zada runa na moj lvl? Obrażenia różdżki?

  2. #12497
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Super, ale obrażenia magiczne bez atrybutu takie jakie zada pocisk na mój lvl? Takie jak zada runa na moj lvl? Obrażenia różdżki?
    Zaklęcia to też obrażenia magiczne. Nie zauważyłeś, że jeżeli masz mało ataku to mniej bijesz Trującym Pociskiem? Wzór wygląda podobnie jak w przypadku zwykłego zaklęcia, tylko zamiast bonusu od atrybutu mnożyć razy 1/1,1/1,2.

  3. #12498
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bladawiec Obłąkaniec Zobacz post
    Zaklęcia to też obrażenia magiczne. Nie zauważyłeś, że jeżeli masz mało ataku to mniej bijesz Trującym Pociskiem? Wzór wygląda podobnie jak w przypadku zwykłego zaklęcia, tylko zamiast bonusu od atrybutu mnożyć razy 1/1,1/1,2.
    Nie zrozumiałeś pytania, trollu.

    Skoro jesteś taki mądry, to ile zadam obrażeń Trującym Pociskiem ** na 29 poziomie mając 130 ataku magicznego z EQ przeciwko przeciwnikowi mającemu 80 obrony magicznej?

  4. #12499
    Ale wzór wygląda w sposob następujący:
    Atakmag* obrażenia zaklęcia. Pytanie jest jednak inne: jakie obrażenia są brane w tym wzorze pod uwagę?

  5. #12500
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Jak dodać avatar profilowy, próbowałem na wiele sposobów i nie da sie anulować "nie używaj avatara"

  6. #12501
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    https://mfo3.pl/r/b1d4284ec
    Co to za czary?
    Mam taki syf w eq i akurat mój dyplom?

  7. #12502
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b1d4284ec
    Co to za czary?
    Mam taki syf w eq i akurat mój dyplom?
    Nie wiem, jakiej odpowiedzi oczekujesz, także najlepszą będzie chyba po prostu:
    Tak.
    Nieważne, ile rzeczy masz w eq, zawsze jest szansa na stratę czegoś dobrego.

  8. #12503
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Czy da się dodać w skrypcie opcję nie leczenia jeśli nasza postać ma wiecej niż x HP, przeciwnik ma dubla a zużył wcześniej 2 runy/ kamienie? Chciałbym coś takiego dodać, a wybierając przeciwnik w pierwszym okienku nie ma okienka "przedmiot" w kolejnym.

  9. #12504
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czy da się dodać w skrypcie opcję nie leczenia jeśli nasza postać ma wiecej niż x HP, przeciwnik ma dubla a zużył wcześniej 2 runy/ kamienie? Chciałbym coś takiego dodać, a wybierając przeciwnik w pierwszym okienku nie ma okienka "przedmiot" w kolejnym.
    Jak nie ma takiego okienka, to sam sobie odpowiedziałeś.

  10. #12505
    Użytkownik Avatar Krios
    Dołączył
    11-10-2019
    Postów
    18
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Czy da się dodać w skrypcie opcję nie leczenia jeśli nasza postać ma wiecej niż x HP, przeciwnik ma dubla a zużył wcześniej 2 runy/ kamienie? Chciałbym coś takiego dodać, a wybierając przeciwnik w pierwszym okienku nie ma okienka "przedmiot" w kolejnym.
    Sam sobie odpowiedziałeś.

  11. #12506
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak nie ma takiego okienka, to sam sobie odpowiedziałeś.
    Cytat Napisał Krios Zobacz post
    Sam sobie odpowiedziałeś.
    Pytałem się bardziej o jakiś inny sposób, ale ok.

  12. #12507
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Pytałem się bardziej o jakiś inny sposób, ale ok.
    Jest ewentualne częściowe obejście takiego problemu, ale działa tylko na ataki przeciwnika przeciwne do jego profesji.
    Przeciwnik->zadane obrażenia->dowolny fizyczny/magiczny(w przypadku magów fizyczny, chroni przed kamykami, w przypadku wojów magiczny, chroni przed runkami)-> liczba użyć.
    Ma to oczywiście wadę taką, że jeśli przeciwnik zna twój skrypt, może łatwo to obejść, dodając w swoim skrypcie polecenie niestandardowego ataku przeciwnej profesji.

  13. #12508
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    kto wprowadzał znowu zmiany w zdolnościach (zwłaszcza dla woja) i dlaczego one przeszły

  14. #12509
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    kto wprowadzał znowu zmiany w zdolnościach (zwłaszcza dla woja) i dlaczego one przeszły
    Podpisuję się pod tym

  15. #12510
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    kto wprowadzał znowu zmiany w zdolnościach (zwłaszcza dla woja) i dlaczego one przeszły
    Denol, dodatkowo były (albo chociaż powinny ;p) sprawdzane przez wszystkich testerów.

    Mimo wszystko rozumiem to zdziwienie oraz zakłopotanie, bo zmienia się bardzo dużo.
    Chętnie poznamy wasze opinie, stwórzcie temat w rozmowie, wymieńcie w nich zdolności, które bolą najbardziej, gdzie uważacie, że powinny być zmiany itp.
    Wspomnę tylko, że aktualne koszty zdolności są teraz ustalone wg. jakiegoś wzoru/standardu (a nie ustalane "na oko" przy każdym update), który pozwala go ustalać na X kolejnych aktualizacji oraz tworzyć ich następne wersje.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •