Strona 1010 z 1130 PierwszyPierwszy ... 10510910960100010081009101010111012102010601110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,136 do 15,150 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #15136
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    ,
    bardziej to chodzilo mi o bardziej kojarzace sie jak np Set Orka pod obrone lub koralowy set pod obrone magiczna niż typu czerwona szata
    setu pod atak magiczny na pewno nie będzie, zbyt potężne by to było
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #15137
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Czy planowane jest dodanie nowego setu unikatowewgo charakterystykująć się Atakiem, bo jest juz obrona, Obrona Magiczna, Szybkość, Szczeście. Nie mam na myśli to samo, bo wiem, że na pewno nie da sie to zrobic bo za duzo komplikacji oraz ataki na pewno by mialy mniej punktow niz obrony, żeby nie przesadzić i oczywiscie by sie roznila zwłaszcza, że ciezko zrobic cos z bronią, która byla by tym glownym statem, a to by bylo skomplikowane, ale ogolnie planowane jest po prostu jakis set unikatowy z atakiem?
    Za taki set można interpretować dodatki(koralowe w devos, krasnoludzkie w nordii) oraz buty z receptur(myrmidy w devos, berserkera w nordii).
    say gex

  3. #15138
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Za taki set można interpretować dodatki(koralowe w devos, krasnoludzkie w nordii) oraz buty z receptur(myrmidy w devos, berserkera w nordii).
    Dobra widze ze nie jest to planowane ogolnie i raczej pozostaną to tylko w butach czy dodatkach.

  4. #15139
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    wiedzie czym różnią się gemy statusowe na 35 lvl, a 45 lvl (Nie mam na myśli prostej odpowiedzi np: Ap czy jakieś innej oczywistości), bo jak ktoś powie, że z tym gdyż na 35 da się zdjąć a na 45 to statusy, które nie da się zdjąć to się totalnie myli.

  5. #15140
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    wiedzie czym różnią się gemy statusowe na 35 lvl, a 45 lvl (Nie mam na myśli prostej odpowiedzi np: Ap czy jakieś innej oczywistości), bo jak ktoś powie, że z tym gdyż na 35 da się zdjąć a na 45 to statusy, które nie da się zdjąć to się totalnie myli.
    Gemy statusowe na 35 poziom posiadają na max gwiazdce 500 000 Ap
    są to
    Ametyst
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Klątwa. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Rubin
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Zombie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Opal
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Ślepota. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Granat
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Zatrucie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Tygrysie Oko
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Uśpienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.

    Gemy statusowe na 45 poziomie posiadają na max gwiazdce 900 000 Ap
    są to
    Szafir
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Pomylenie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Szmaragd
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Spowolnienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Topaz
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Furia. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Cytryn
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Skamienienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Turkus
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Paraliż. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.

    Dodam jeszcze że gemy statusowe na 35lvl zostały dodane w aktualizacji Urkaden [Aktualizacja Wrzesień 2011] 2011-09-28
    a gemy na 45lvl zostały dodane w aktualizacji Eliar [Aktualizacja Lipiec] 2012 2012-07-06
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  6. #15141
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Gemy statusowe na 35 poziom posiadają na max gwiazdce 500 000 Ap
    są to
    Ametyst
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Klątwa. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Rubin
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Zombie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Opal
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Ślepota. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Granat
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Zatrucie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Tygrysie Oko
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Uśpienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.

    Gemy statusowe na 45 poziomie posiadają na max gwiazdce 900 000 Ap
    są to
    Szafir
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Pomylenie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Szmaragd
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Spowolnienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Topaz
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Furia. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Cytryn
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Skamienienie. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.
    Turkus
    Zmniejsza prawdopodobieństwo nałożenia statusu Paraliż. Minimalna wartość: 0%. Maksymalna wartość: 75%.

    Dodam jeszcze że gemy statusowe na 35lvl zostały dodane w aktualizacji Urkaden [Aktualizacja Wrzesień 2011] 2011-09-28
    a gemy na 45lvl zostały dodane w aktualizacji Eliar [Aktualizacja Lipiec] 2012 2012-07-06
    Nie o to mi zbytnio chodziło, nie miałem na myśli zbyt dosłownie. Spodziewałem się podobnej wypowiedzi co np to, że powiedzmy Atrybuty magiczne a fizyczne roznia się tym, że mają zupełne inne składy grup atrybutów, a nie, że np: Atrybuty fizyczne roznia sie animacja i tym, że kolejność jest inna. Nwm jak to wyjaśnić szczerze, ale nie chodziło mi po prostu o taka doslowno roznice tylko to czemu np wszystkie te gemy na 45 lvl nie sa na 35 skoro to tak samo negatywne statusy i mogły wejść w urkaden, a nie je opóźnić.

    Edit: Ale dzięki za poświecenie czasu, by mi napisać bardzo ładny opis, które znam. (To nie sarkazm)
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 29-03-2021 o 13:07

  7. #15142
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Nie o to mi zbytnio chodziło, nie miałem na myśli zbyt dosłownie. Spodziewałem się podobnej wypowiedzi co np to, że powiedzmy Atrybuty magiczne a fizyczne roznia się tym, że mają zupełne inne składy grup atrybutów, a nie, że np: Atrybuty fizyczne roznia sie animacja i tym, że kolejność jest inna. Nwm jak to wyjaśnić szczerze, ale nie chodziło mi po prostu o taka doslowno roznice tylko to czemu np wszystkie te gemy na 45 lvl nie sa na 35 skoro to tak samo negatywne statusy i mogły wejść w urkaden, a nie je opóźnić.

    Edit: Ale dzięki za poświecenie czasu, by mi napisać bardzo ładny opis, które znam. (To nie sarkazm)
    Są na 45 lvl, bo na taki powstały. Te gemy powstały w Eliar, dropisz je w Eliar, więc są na poziom standardowy dla Eliar. Tamte pierwsze gemy powstały już za czasów Urkaden.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #15143
    Użytkownik Avatar Refsgaard
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    70
    Czy podczas eventu Wielkanocnego po pewnym czasie dostaje udostępnione expienie na grupach potworków tak jak to miało miejsce 24 grudnia na evencie Bożonarodzeniowym czy cały czas jestem skazany męczyć się na pojedynczych zającach ?

  9. #15144
    nigdy nie było innych grup zająców, tylko pojedyncze.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  10. #15145
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Refsgaard Zobacz post
    Czy podczas eventu Wielkanocnego po pewnym czasie dostaje udostępnione expienie na grupach potworków tak jak to miało miejsce 24 grudnia na evencie Bożonarodzeniowym czy cały czas jestem skazany męczyć się na pojedynczych zającach ?
    rok temu miały być a nie było więc raczej i teraz nie będzie
    Nie chce banaa

  11. #15146
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    jak myślicie co to może oznaczać że redaktor patrzył na mój profil?

    - - - - - - - - - -

    kiedy Wielkanocny event?

  12. #15147
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    234
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    jak myślicie co to może oznaczać że redaktor patrzył na mój profil?
    A co ma oznaczać? Jezu wszedł sobie i tyle, a ty traktujesz to jak znaki na niebie.

    Cytat Napisał remano Zobacz post
    kiedy Wielkanocny event?
    Nikt tego nie wie. Jest to nierozwiązana tajemnica wszechświata.
    say gex

  13. #15148
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    ok

    - - - - - - - - - -

    gdzie się zgłasza administracji różne rzeczy typu : coś o oszustwo , jakieś zgłoszenie
    pozdrawiam redaktorów i administrację

  14. #15149
    Sprawy typu: ktoś mnie okradł, ktoś oszukuje na wymianach-tutaj.
    W sprawach związanych z łamaniem regulaminu (multikonta, wybitne wyzwiska itp, itd)- piszesz pw do admina (nick: Tomi).
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 30-03-2021 o 11:17
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  15. #15150
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    ok dzięki
    pozdrawiam redaktorów i administrację

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •