Strona 721 z 1130 PierwszyPierwszy ... 221621671711719720721722723731771821 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,801 do 10,815 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #10801
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Jaki jest link do tła .png w grze zarówno na stronie głównej jak i po zalogowaniu? Miałem go wcześniej w Adblocku, ale w wyniku pewnych perturbacji potraciłem wszystkie filtry i teraz zamiast nieskazitelnej czerni wyświetla mi się to cukierkowe szaleństwo.
    Możesz zrobić screena mfo z tymi odfiltrowanymi tłami? Jestem ciekawy jak to wygląda.

  2. #10802
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Możesz zrobić screena mfo z tymi odfiltrowanymi tłami? Jestem ciekawy jak to wygląda.
    Załącznik 6724

  3. #10803
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Trochę słabo. Przydałby się jakiś ciemniejszy/mniej cukierkowy motyw w tle.

  4. #10804
    Jakiej wielkości (pixele) są ikonki statusów w grze?

  5. #10805
    Statusy mają rozmiar 24x24 pixeli

  6. #10806
    sebios
    Konto usunięte
    Czy jak ktoś ma nietykalność to wejdzie na niego przeczekanie? Mój szanowny kolega tak twierdzi.

  7. #10807
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał sebios Zobacz post
    Czy jak ktoś ma nietykalność to wejdzie na niego przeczekanie? Mój szanowny kolega tak twierdzi.
    Nie, jak ktoś ma nietykalność to nie może zostać trafiony niczym (wyjątek: zniszczenie).

  8. #10808
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    kiedy MF za psc wraca

  9. #10809
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Nie wiadomo na ten moment.

  10. #10810
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Zapewne tego nawet nie wiedzą sami Usługodawcy. Psc nie straci tak szybko ważności więc po prostu poczekaj.
    Poza tym w takiej sytuacji na pewno promocja zostanie wydłużona o ten czas, kiedy nie można jej zrealizować. Nie ma powodów do rozpaczy.


    Śmiesznie się zrobiło, boki zrywać
    Nie wiadomo tego.

  11. #10811
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2011
    Postów
    1
    Witam. Grałem w tą grę trochę czasu temu jak jeszcze nie istniało Eliar, a maksymalnym poziomem był chyba 40? Od tamtego czasu sporadycznie wchodziłem i przeszedłem się po mapie wszystkie te czynności zajmowały może 5 minut, nie zagłębiałem się w rozgrywkę w ogóle, a teraz znowu zamierzam, nie mogę się całkowicie odnaleźć i mam parę pytań.
    1. Mam 41 poziom, nie pamiętam na czym wcześniej wbijałem poziomy, dlatego. Gdzie na moim poziomie najlepiej wbijać doświadczenie?
    2. Czy item`y takie jak Zielona Szata, które kiedyś były trudne do zdobycia są jeszcze coś warte?
    3. Ogólnie myślałem o tym, żeby zacząć całkowicie od nowa i usunąć wszystkie postacie, ale jak zobaczyłem, że nie mogę kupić tego stroju znowu to szkoda mi go tracić. Nazwa:  Postac.png
Wyświetleń: 425
Rozmiar:  7.9 KB
    4. I ogólnie chciałbym wiedzieć co się zmieniło w gemach i skryptach, prosiłbym jeśli ktoś mógłby pokrótce wytłumaczyć, byłbym wielce wdzięczny, oraz zapoznam się z poradnikami na tym forum o ile takowe istnieją.
    5. Najważniejsze pytanie. Czy wracanie do tej gry ma w ogóle sens?

    Pozdrawiam.

  12. #10812
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1. Mam 41 poziom, nie pamiętam na czym wcześniej wbijałem poziomy, dlatego. Gdzie na moim poziomie najlepiej wbijać doświadczenie?
    100 eny na Szczurołaku (cenne uzbrojenie), resztę na wampirach, albo w świątyni urkade.
    2. Czy item`y takie jak Zielona Szata, które kiedyś były trudne do zdobycia są jeszcze coś warte?
    Tak, wystarczy sprawdzić średnie ceny na targu.
    3. Ogólnie myślałem o tym, żeby zacząć całkowicie od nowa i usunąć wszystkie postacie, ale jak zobaczyłem, że nie mogę kupić tego stroju znowu to szkoda mi go tracić.
    Stroje są przypisane do konta, nie do postaci. Osobiście polecam skupienie się na graniu jedną postacią. Przed usunięciem innych możesz za pomocą depozytu sobie przenieść z nich uzbrojenie na tę postać, którą zostawiasz.
    4. I ogólnie chciałbym wiedzieć co się zmieniło w gemach i skryptach, prosiłbym jeśli ktoś mógłby pokrótce wytłumaczyć, byłbym wielce wdzięczny, oraz zapoznam się z poradnikami na tym forum o ile takowe istnieją.
    W skryptach umożliwiono działanie na sojusznikach (ożywianie, zmiękczanie itp). Dzięki wszystkie minibossy można bić już automatycznie.
    5. Najważniejsze pytanie. Czy wracanie do tej gry ma w ogóle sens?
    To zależy czego od gry oczekujesz.

  13. #10813
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    jaka jest styczność walki z potworem unikatowym?

  14. #10814
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mefisto Zobacz post
    jaka jest styczność walki z potworem unikatowym?
    styczność
    Słownik języka polskiego
    styczność1. «bliższe zetknięcie (się) z kimś lub z czymś»
    2. «cecha figur geometrycznych polegająca na tym, że mają one wspólną styczną»





    Co? xd

  15. #10815
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Tu chyba chodzi o "bliższe zetknięcie (się) z unikatem, czyli wtedy jak się go złapie. 0,5% szansy na 1 pkt eny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •