Strona 998 z 1130 PierwszyPierwszy ... 4988989489889969979989991000100810481098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,956 do 14,970 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #14956
    Nie, jeden losowy.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  2. #14957
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    112
    Podczas pierwszego spotkania Wendigo w Śnieżno-Złotych górach, kiedy walczyły z nim krasnoludy, nagle cofno moją postać, po odświeżeniu przeglądarki i po ponownym jej otwarciu ponownie rozegrała się ta sama scena, problem w tym, że miałem dwukrotnie informacje na czacie o wpisie w dzienniku. Czy to nie wpłynie negatywnie na zakończenie questa lub na coś innego?
    Ostatnio edytowane przez iPodrazam ; 25-02-2021 o 18:06

  3. #14958
    Czemu się u antka opera (przeglądarka) włączyła XDDD?
    Nazwa:  Opera Zrzut ekranu_2021-02-25_171550_s1.mfo3.pl.png
Wyświetleń: 940
Rozmiar:  190.3 KB
    Janusz Korwin - Mikke

  4. #14959
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    to u ciebie się włączyła
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #14960
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    to u ciebie się włączyła
    Zadałem pytanie do antka byczku.
    Janusz Korwin - Mikke

  6. #14961
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    w takim razie zrobiłeś to w złym miejscu, napisz bezpośrednio do niego
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #14962
    To pewnie przez link do pobrania gry.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #14963
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Czy ktoś może mi podać ile kosztuje na aukcji teraz

    100 Sztuk Mikstura Odnowienia 1
    100 sztuk Mikstura Odnowienia 2
    100 Sztuk Mikstura Odnowienia 3

    Tak wiem że są średnie ceny i tak dalej, ale rzecz w tym, że się miesza wszystko i jeśli można to poda mi ktos rozsądne cenę które bym mniej więcej za płacił za 100 odno?

  9. #14964
    Jak można się wzbogacić na 80 i dlaczego u mnie ten model zarabiania nie działa? Otoz codziennie respie kryształowe giganty, najczęściej samodzielnie na 2x golem. Potem wiadomo bije te giganty i dropy sprzedaje na targu. Dodatkowo walczę też pvp, ale ceny itemow do pvp są tak drogie, że nie starcza mi na odłożenie czegokolwiek do depozytu. Nie dość że nie starcza mi na odłożenie czegokolwiek, to jeszcze mam spore problemy żeby kupić większe ilości miksów. Wszystko kupuje na styk po paręnaście sztuk.

  10. #14965
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Jak można się wzbogacić na 80 i dlaczego u mnie ten model zarabiania nie działa? Otoz codziennie respie kryształowe giganty, najczęściej samodzielnie na 2x golem. Potem wiadomo bije te giganty i dropy sprzedaje na targu. Dodatkowo walczę też pvp, ale ceny itemow do pvp są tak drogie, że nie starcza mi na odłożenie czegokolwiek do depozytu. Nie dość że nie starcza mi na odłożenie czegokolwiek, to jeszcze mam spore problemy żeby kupić większe ilości miksów. Wszystko kupuje na styk po paręnaście sztuk.
    Nie zarabiasz bo walczysz pvp i przegrywasz walki. A gdy przegrywasz dostajesz mniej zetonow i reszte mixow kupujesz za zloto. PvP to droga atrakcja.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 26-02-2021 o 12:32
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  11. #14966
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Nie zarabiasz bo walczysz pvp i przegrywasz walki. A gdy przegrywasz dostajesz mniej zetonow i reszte mixow kupujesz za zloto.
    Nie powiedziałbym, że tylko przegrywam. Mam srebrna ligę więc nie jest tak źle. Więc nie tu szukałbym przyczyny braku zarobku przy regularnych wymianach mini bossa.

  12. #14967
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    To.moze wydajesz sporo mixow na potworkach + drop zlota jest bardzo maly, chyba najmniekszy mozliwy. Kazda przegrana walka pvp to straty w zlocie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #14968
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Zbieraj codziennie kostki lodu, lotosy, kobalt i wymieniaj. Do tego polecam chodzić na króla góry, bo to tanie żetony (a do tego eq raz na miesiąc). No i dungeon w trybie umiejętności jak jesteś odważny
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 26-02-2021 o 13:17

  14. #14969
    Czy można wyłowić coś oprócz siatki na owady? Rybak opowiadał o listach w butelce i innych cudach, to dla picu czy warto sprawdzić?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #14970
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Czy można wyłowić coś oprócz siatki na owady? Rybak opowiadał o listach w butelce i innych cudach, to dla picu czy warto sprawdzić?
    dla picu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •