Strona 870 z 1132 PierwszyPierwszy ... 370770820860868869870871872880920970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,036 do 13,050 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #13036
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    ile trzeba mieć ataku żeby pokonać krytykiem uzdrowicielkę?

  2. #13037
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    ile trzeba mieć ataku żeby pokonać krytykiem uzdrowicielkę?
    270+ (oczywiście razem z gemami) wystarczy na zabicie uzdrowicielki, zacka czy berserka na dublu (przy większym ataku może nawet nie na dublu)

    Ja Viviene zabiłem akurat z gniewnego https://mfo3.pl/r/b4444de79

  3. #13038
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Co mam zrobić, żeby móc zrozumieć Garina, strażnika zakazanej kopalni?
    Mam wszystkie 5 części słownika, a dalej nie mogę z nim pogadać.
    nic, nie rozumiesz bo pewnie cie wyzywa

  4. #13039
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Zkąd mogę wziąć cukierki żeby je wymienić na śnieżki ?

  5. #13040
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Telimena daje w eterni raz dziennie

  6. #13041
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    śnieżnobiały lotos z życiodajnych źródeł gdzie on jest ?

  7. #13042
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    śnieżnobiały lotos z życiodajnych źródeł gdzie on jest ?
    W Życiodajnych Źródłach (od portalu Azarad w góre)

  8. #13043
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Jak wykraść księgę krasnoludów? Po wymienieniu ksiąg podczas wychodzenia z pomieszczenia mnich i tak mi ją zabiera i trzeba czekać znów pięć godzin.
    Za drugim razem podszedłem do regału jednak wybrałem opcje odejścia myśląc, że mnich wejdzie i zabierze mi fałszywą niezamienioną księgę lecz się tak nie stało i mogłem normalnie wyjść, więc spróbowałem wyjść drugim wyjściem (tym którym idzie się do Sebastiana) ale i to nie poskutkowało.
    Następnym razem zobaczyłbym czy jest opcja zamiany ksiąg dwukrotnie po ponownej interakcji z regałem ale w razie niepowodzenia nie chce czekać kolejnych pięciu godzin.

  9. #13044
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jak wykraść księgę krasnoludów? Po wymienieniu ksiąg podczas wychodzenia z pomieszczenia mnich i tak mi ją zabiera i trzeba czekać znów pięć godzin.
    Za drugim razem podszedłem do regału jednak wybrałem opcje odejścia myśląc, że mnich wejdzie i zabierze mi fałszywą niezamienioną księgę lecz się tak nie stało i mogłem normalnie wyjść, więc spróbowałem wyjść drugim wyjściem (tym którym idzie się do Sebastiana) ale i to nie poskutkowało.
    Następnym razem zobaczyłbym czy jest opcja zamiany ksiąg dwukrotnie po ponownej interakcji z regałem ale w razie niepowodzenia nie chce czekać kolejnych pięciu godzin.
    Pewnie dlatego że nie skończyłeś questa z sebastianem i nie pokonałeś go.

  10. #13045
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jak wykraść księgę krasnoludów? Po wymienieniu ksiąg podczas wychodzenia z pomieszczenia mnich i tak mi ją zabiera i trzeba czekać znów pięć godzin.
    Za drugim razem podszedłem do regału jednak wybrałem opcje odejścia myśląc, że mnich wejdzie i zabierze mi fałszywą niezamienioną księgę lecz się tak nie stało i mogłem normalnie wyjść, więc spróbowałem wyjść drugim wyjściem (tym którym idzie się do Sebastiana) ale i to nie poskutkowało.
    Następnym razem zobaczyłbym czy jest opcja zamiany ksiąg dwukrotnie po ponownej interakcji z regałem ale w razie niepowodzenia nie chce czekać kolejnych pięciu godzin.
    Podejrzewam, że masz wadliwą księgę. Jeśli masz dobrą podróbkę, to postać bierze obie księgi i oddaje bratowi fałszywkę.

  11. #13046
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Podejrzewam, że masz wadliwą księgę. Jeśli masz dobrą podróbkę, to postać bierze obie księgi i oddaje bratowi fałszywkę.
    "Jaka jest okładka, Chodzi mi o kolor" - nie wiem jak dokładnie wyglądała pierwsza część zdania ale sens był ten sam a druga zaznaczona część sugeruje napisanie niebieski zamiast niebieska.

    Jeśli błędem jest napisanie niebieski zamiast niebieska to tak, jest wadliwa.
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; 12-07-2020 o 19:43

  12. #13047
    Jaka jest okładka? Niebieska. Druga część sugeruje, że chodzi o kolor, a nie że należy zapomnieć jak się odmienia przymiotniki. Jaka jest podłoga, chodzi mi o materiał. Drewniana. Jaka jest wieża, chodzi mi o wysokość. Wysoka.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 12-07-2020 o 21:54

  13. #13048
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2020
    Postów
    3
    ok dzięki

  14. #13049
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Ominąłem patrole klonów, ale nie mogę dostać się pod samo ujęcie wody. Musi być jakiś sposób... o co chodzi w tym ?

  15. #13050
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    Ominąłem patrole klonów, ale nie mogę dostać się pod samo ujęcie wody. Musi być jakiś sposób... o co chodzi w tym ?
    Sposób polega na ominięciu klonów i dostaniu się do źródła wody. Próbuj

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •