Strona 790 z 1130 PierwszyPierwszy ... 290690740780788789790791792800840890 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,836 do 11,850 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #11836
    ciekawy lecz bzdurny punkt myślenia panie defie

    - - - - - - - - - -

    jak dodać gif do poradnika?

  2. #11837
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Nie są konieczne do kontynuowania fabuły
    A od kiedy można wykonać questa za smoczą łuską bez pokonania smoka mroku? Myśląc znajdzie sie więcej questów . Mógłbym na każdej linijki znaleźć nie poprawność ale nie chcę marnować dnia przed kompem bo jest ładna pogoda

    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    ciekawy lecz bzdurny punkt myślenia panie defie
    Cytat Napisał def Zobacz post
    tyle że trzeba to zrozumiec
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 16-07-2019 o 09:37 Powód: ...

  3. #11838
    pytanie czy guesty poboczne są częścią fabuły?

  4. #11839
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    pytanie czy guesty poboczne są częścią fabuły?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Fabu%C5%82a
    Są ale nie są tak ważną.

  5. #11840
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    https://imgur.com/a/MuumamW

    Mam problem jak zmienić avatar mam takie coś jak w tym linku prosze o pomoc

  6. #11841
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony

  7. #11842
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony
    1. Codzienna wymiana minibossów 24h oraz wymiany mini, które się respi - ze sprzedaży uzbrojenia, zdolności można wiele zarobić + karty ale ich bym nie brał pod uwagę (karty z popularnych expowisk nie są specjalnie drogie, a częstotliwość wypadania ich jest tak mała, że nie warto brać ich pod uwagę w zyskach stałych)

    2. Nie

    3. Tylko gold

    4. Najlepsze uzbrojenie +3 (z czystym bonusem) mogą być warte miliony, to zależy od popytu/podaży, ale różnica między rozbitym a czystym +3 jest ogromna

  8. #11843
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Przez pewien czas zbierałem pytania teraz mi się uzbierało kilka i proszę o odpowiedź

    1. Jak szybko zarabiać nie chodzi o link na forum ,,jak szybko zarabiać mało wydawać" (czy jakoś tak) Tylko po prostu jakaś stała czynność przynosząca szybko duże zyski

    2. Czy oddawanie/sprzedawanie rangi PvP jest legalne ,czy można to robić i nie zarobić bana?

    3. Czy na Królu Góry (KG) wykorzystuje się coś ze swojego osobistego (nie tego co dostaje się po wejściu na arenę) plecaka? Gold żetony itp.

    4 O ile więcej jest wart item z czystym bonem na 40 lv np żółwi pancerz +3 z bonem w obronę od też itemu na ten lv +3 z rozmieszanymi statami na obie obrony
    1. Bijesz codziennie minibossy wszystkie samorespiące się, do tego wymieniasz krakena bo aktualnie eq z niego jest najdroższe. Respiąc tego krakena ubierasz górniczą zbroję, speca, 11 nienabitych gemów i przy tym farmisz ap. Po spaleniu energii na krakeny przez 24/7 patrzysz na aukcje i łapiesz śmietniki, kupujesz tanie eq na 1-30 lvl z dobrymi bonusami za grosze po czym sprzedajesz je kolekcjonerom. W wolnym czasie łapiesz na arenie bez straty złota, jeśli wygrywasz, i przepalasz potki których masz i tak za dużo (speeda, regeneracji), na żetony. Szybszej drogi nie ma, chyba że piki w postaci bardzo rzadkiej karty (pomiot na przykład), albo bicia globali, których i tak nie ubijesz.

    2. Nie jest legalne, ale jest powszechnie tolerowane, zgodnie z regulaminem nie możesz "wielokrotnie przelewać ranq", ale w tej chwili nie przypominam sobie nikogo kto otrzymał za to banicję. W każdym razie jest to niedozwolone więc na własną odpowiedzialność.

    3. Gold się wykorzystuje u kowala, reszta jest oddzielna dla eventu.

    4. Nie ma stałej wartości, wartość ustala rynek, dla jednego itemu w jednym okresie będzie to 200k, w innym 3kk.

  9. #11844
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    kiedy trailer nordi?

  10. #11845
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nautic Zobacz post
    kiedy trailer nordi?
    Nigdy, z tego, co mi wiadomo.

  11. #11846
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    to przed wejsciem nordii nie bedzie traileru?

  12. #11847
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Nigdzie oficjalnie nie potwierdzono, że traileru Nordii nie będzie. W każdym razie nie zdziwiłbym się, gdyby nie wyszedł. Jednak spora krytyka była przez spóźnienie wyjścia Devos.

  13. #11848
    Ile wynosiła całkowita liczba graczy (wraz z nieaktywnymi) w latach 2011 - 2017? i mean czy ktos pamieta

  14. #11849
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    Ile wynosiła całkowita liczba graczy (wraz z nieaktywnymi) w latach 2011 - 2017? i mean czy ktos pamieta
    sprawdź sobie
    https://web.archive.org/web/20151209...tps://mfo3.pl/

  15. #11850
    Jak dodać plik gif do poradnika????

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •