Strona 1108 z 1132 PierwszyPierwszy ... 108608100810581098110611071108110911101118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,606 do 16,620 z 16969

Temat: [ Pytania ]

  1. #16606
    ThorusBB
    Konto usunięte
    U mistrza dalem zlota, zetonow i energii troche tak ze czterokrotnie mi czar lodu wzrosl dp 20% w statystykach i wiadomo ognia zmalal ale i tak mam aktywny tylko lód. zadanie dalej nie zaliczone. a w skryptach mam ustawione tylko leczenie miksturami jak hp ponizej 100, bo mam tylko 9 lvl. jak to zadanie zaliczyć kurka wódka. gram magiem i mam różdżke z czarem lodu.

    - - - - - - - - - -

    I dodam jeszcze ze w skryptach nie mam nic w walce ustawionego procz tego uzdrowienia ponizej 100 hp. czar lodu wytrenowalem u mistrza do 20%, a w walkach mogę tego lodu użyć tylko z bosami jak jest gra turowa. jak tluklem kroliki, osy, mewy, nietoperze i inne pierdoly co sie odradzaja on podchodzi i od razu jest tabelka z wynikiem. zapewnie tego czaru moja postać nawet nie uzywa i nie wiem jak to zmienic.
    Ostatnio edytowane przez ThorusBB ; 05-03-2023 o 20:15

  2. #16607
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    U mistrza dalem zlota, zetonow i energii troche tak ze czterokrotnie mi czar lodu wzrosl i wiadomo ognia zmalal ale i tak mam aktywny tylko lód. zadanie dalej nie zaliczone. a w skryptach mam ustawione tylko leczenie miksturami jak hp ponizej 0, bo mam tylko 9 lvl. jak to zadanie zaljczyc kurka wódka. gram magiem i mam różdżke z czarem lodu.
    Na pewno wbiłeś ten atrybut który wskazałeś w rozmowie

  3. #16608
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    U mistrza dalem zlota, zetonow i energii troche tak ze czterokrotnie mi czar lodu wzrosl dp 20% w statystykach i wiadomo ognia zmalal ale i tak mam aktywny tylko lód. zadanie dalej nie zaliczone. a w skryptach mam ustawione tylko leczenie miksturami jak hp ponizej 100, bo mam tylko 9 lvl. jak to zadanie zaliczyć kurka wódka. gram magiem i mam różdżke z czarem lodu.

    - - - - - - - - - -

    I dodam jeszcze ze w skryptach nie mam nic w walce ustawionego procz tego uzdrowienia ponizej 100 hp. czar lodu wytrenowalem u mistrza do 20%, a w walkach mogę tego lodu użyć tylko z bosami jak jest gra turowa. jak tluklem kroliki, osy, mewy, nietoperze i inne pierdoly co sie odradzaja on podchodzi i od razu jest tabelka z wynikiem. zapewnie tego czaru moja postać nawet nie uzywa i nie wiem jak to zmienic.
    1. Nie wiem czemu, ale wypowiedź pojawiła się dopiero po odpowiedzi gracza Suczek xd. Co jest z tym forum nie tak.
    2. NIGDY nie ulepszaj atrybutów ani nie naprawiaj EQ za żetony!!!
    3. Znajomy też miał problem z tą misją... Możliwości są 2 - wybrałeś inny atrybut albo jest coś nie tak z misją.
    4. Spróbuj stworzyć najłatwiejszy skrypt i tam bicie lodem ustaw jako jedyne + leczenia.
    ***** ****

  4. #16609
    ThorusBB
    Konto usunięte
    W jakiej rozmowie? w rozmowie z tym staruszkiem byly tylko wskazowki nie musialem nic deklarowac, potem u mistrza wybiera sie atrybut i go podbija. co moglem pominac?

  5. #16610
    Aliantra
    Konto usunięte
    Cześć! Aby zwiększyć atrybut jakiegoś czaru w grze My Fantasy Online, musisz go używać podczas walki przeciwko przeciwnikom. Im więcej razy użyjesz czaru podczas walki, tym bardziej wzrośnie jego atrybut.

    Jeśli nie masz opcji wyłączenia walki automatycznej, możesz spróbować kontrolować swoją postać podczas walki, aby ręcznie użyć czaru, gdy to konieczne. Możesz również użyć przedmiotów lub umiejętności, które zwiększą atrybuty twojego czaru, takie jak mikstury lub eliksiry.

    Co do zadania, które otrzymałeś od dziadka, spróbuj jeszcze raz na arenie podnieść wartość jego warta. Upewnij się, że zwiększyłeś go wystarczająco wysoko, aby ukończyć zadanie. Jeśli to nie działa, spróbuj porozmawiać z innymi postaciami w grze, aby uzyskać więcej wskazówek.

    Pamiętaj również, że punkty energii odnawiają się z czasem, więc nie musisz grać non-stop. Możesz poczekać, aż punkty energii się odnowią, aby kontynuować swoją przygodę w grze.

    Mam nadzieję, że to pomogło! Powodzenia w grze!

  6. #16611
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    W jakiej rozmowie? w rozmowie z tym staruszkiem byly tylko wskazowki nie musialem nic deklarowac, potem u mistrza wybiera sie atrybut i go podbija. co moglem pominac?
    3. Po przejściu testu trzeba wybrać używany przez nas atrybut (najlepiej wybrać ten, który jest polecany przez Atriego). Musimy go podbić do minimum 10% np. u Mistrza Areny , a Atri wzmocni nam go jeszcze bardziej (do równo 20%). Gdy mamy 10% lub więcej, nie trzeba nic wzmacniać u Mistrza Areny, a jeżeli 20% lub więcej, wystarczy wybrać atrybut u Atriego.

    Czy na pewno podbijasz ten atrybut który wybrałeś u niego? Bo jedyną sensowną odpowiedzią jest że nie, a nie że jest jakiś problem z questem

  7. #16612
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742
    1) Użyj konfiguracji nad oknem mapy (ikona trybów), aby włączyć walki manualne (na dłuższą metę niepolecane do walk ze zwykłymi potworami)
    2) Użyj konfiguracji bocznego panelu (guzik "konfiguracja" z prawej strony), aby przywrócić widżet postaci i tam też są przełączniki trybu walki
    3) Skoro jesteś magiem to skasuj warunek na atak fizyczny w skrypcie, bo w tej chwili ma pierwszeństwo przed lodem.
    4) Jeśli zachcesz zmienić używane zaklęcie w trybie auto - zakup zwój innego zaklęcia (w sklepie) i go użyj z poziomu zakładki przedmioty, a następnie edytuj skrypt, aby używać innego zaklęcia.
    5) W razie trudności ze skryptem przestaw go na bezobsługowy. Możesz też wrócić na zaawansowany i podejrzeć sobie co się zmieniło

  8. #16613
    ThorusBB
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    1)
    3) Skoro jesteś magiem to skasuj warunek na atak fizyczny w skrypcie, bo w tej chwili ma pierwszeństwo przed lodem.
    No wlasnie mam w skryptach uzycie lodu jako pierwsze. a i tak zaby walą do mnie lodem a ja tylko fizyczne zadaje. lod moge tylko uzywac przy bosach.

  9. #16614
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    No wlasnie mam w skryptach uzycie lodu jako pierwsze. a i tak zaby walą do mnie lodem a ja tylko fizyczne zadaje. lod moge tylko uzywac przy bosach.
    Jak w skrypcie nie masz ładowania many to nic dziwnego że gdy Ci się skończy to bijesz fizycznie

  10. #16615
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742
    Cytat Napisał ThorusBB Zobacz post
    No wlasnie mam w skryptach uzycie lodu jako pierwsze. a i tak zaby walą do mnie lodem a ja tylko fizyczne zadaje.
    Musisz mieć warunek na uzupełnianie many wyżej od lodu i odpowiednio ustawiony.
    Masz go teraz wprawdzie, ale leczy poniżej 10 MP, a lód na 3* już wymaga 12 MP.
    Zawsze możesz zmienić skrypt na tryb bezobsługowy, wtedy będzie na bieżąco się dostosowywał.


    lod moge tylko uzywac przy bosach.
    Przestaw tryb walki na manualny, jeśli koniecznie chcesz tak walczyć ze zwykłymi potworami.

  11. #16616
    Kiedy dodali Eliar do gry?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #16617
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    932
    HUH z tym Januszkiem?

  13. #16618
    ThorusBB
    Konto usunięte
    Nie ze koniecznie. Chce podbic procent mocy czaru lód, ale widze ze to lipa jest. wybilem dziesiątki os, żab i krolikow i ledwo 1% mi sie zwiekszyła siła lodu. Ogolnie nie mogę wygrac z żywiołamiem wszystkości a chce skończyć quest. obrażenia fizyczne odpadają więc myślałem że tak się wyszkole..

  14. #16619
    ThorusBB
    Konto usunięte
    Nie znalazłem tu informacji na temat czym się różni ochrona magiczna od fizycznej. Co poziom ładuję i w jedną i w drugą ale chyba nje powinno tak być. Jakieś sugestie? Gram magiem. //dobra doczytałem, na mobilnym kiepsko sie ogarnia gre. opis jest po nacisnieciu.
    Ostatnio edytowane przez ThorusBB ; 08-03-2023 o 07:13

  15. #16620
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Kiedy dodali Eliar do gry?
    dodano: 2012-07-06 00:35:57
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •