Strona 1106 z 1132 PierwszyPierwszy ... 106606100610561096110411051106110711081116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,576 do 16,590 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #16576
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    51
    10 tys na konto

  2. #16577
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    https://prnt.sc/rinkYiTb7XQJ o co chodzi nie mam przecież 10 tysiecy

  3. #16578
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Oprócz lotosów to gdzie najlepiej odno 4 farmic? Eventy?

  4. #16579
    Zależy na czym expisz, szczerze mówiąc. Jakby mi zależlao na odnówkach to bym się bawił w łowienie ale zbieractwa (w stylu kostek lodu czy właśnie lotosów) czy wymiany minibossów też brzmią rozsądnie.
    Eventy to substytut dla normalnej rozgrywki- da się na nich zdobyć trochę miksturek odnowienia więc polecam, ale standardowym sposobem na ich zdobycie to one nie są ;v
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #16580
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Zależy na czym expisz, szczerze mówiąc. Jakby mi zależlao na odnówkach to bym się bawił w łowienie ale zbieractwa (w stylu kostek lodu czy właśnie lotosów) czy wymiany minibossów też brzmią rozsądnie.
    Eventy to substytut dla normalnej rozgrywki- da się na nich zdobyć trochę miksturek odnowienia więc polecam, ale standardowym sposobem na ich zdobycie to one nie są ;v
    Wymian już od kilku miesięcy nie ma bo nikt nie bije arktosow i gigant dziennie. Jedynie terror sporadycznie ale on nawet jemu samemu nie chce się czekać na szukanie ludzi :/

  6. #16581
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    Jest jakaś opcja by zadanie dzienne się zmieniło?
    Wykonanie uzbrojenia u mariusza jest dość "trudne" mogłoby się zmienić, po minionym dniu.

  7. #16582
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    561
    Cytat Napisał abcdefg Zobacz post
    Jest jakaś opcja by zadanie dzienne się zmieniło?
    Wykonanie uzbrojenia u mariusza jest dość "trudne" mogłoby się zmienić, po minionym dniu.
    Jak na razie nie ma takiej opcji.
    Ale trudne to jest zadanie aby zaatakować 2 graczy mając lvl nie rankingowy.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  8. #16583
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Jak na razie nie ma takiej opcji.
    Ale trudne to jest zadanie aby zaatakować 2 graczy mając lvl nie rankingowy.
    Sieknij jakichś dwóch randomów lvl 51 i po sprawie
    This is a certified hood classic

  9. #16584
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Przy aktualizacji na win 11 znikly mi strzalki ( wesnei takim nie widze czy na siebie czy na przeciwnika daje statusy) wie moze jak to przywrocic?

  10. #16585
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    561
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Przy aktualizacji na win 11 znikly mi strzalki ( wesnei takim nie widze czy na siebie czy na przeciwnika daje statusy) wie moze jak to przywrocic?
    a sprawdzałeś na innej przeglądarce?
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  11. #16586
    Dlaczego przedmiotów depozytowych nie można nawet sprzedać w sklepie? Dla mnie to szkoda ich używać, bo patrzenie na efekt mnie nie rajcuje (mówię tu o miksturze przyspieszenia) z a chętnie bym je sprzedał w sklepie.

  12. #16587
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dlaczego przedmiotów depozytowych nie można nawet sprzedać w sklepie? Dla mnie to szkoda ich używać, bo patrzenie na efekt mnie nie rajcuje (mówię tu o miksturze przyspieszenia) z a chętnie bym je sprzedał w sklepie.
    Z reguły są w tej grupie rzeczy, których nie powinno się móc sprzedać w zwykłym sklepie (np. żetony klubowe) oraz przedmioty premium (np. w.wym. mikstury przyspieszenia oraz złote pyły, mikstury energetyczne).
    Więcej problemów byłoby z tym jakby ktoś przypadkiem sprzedał taki przedmiot niż jakby zużył i nie wykorzystał tego bonusu, a nie wydaje mi się by było warto dokładać kolejny rodzaj przedmiotu.
    ***** ***

  13. #16588
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dlaczego przedmiotów depozytowych nie można nawet sprzedać w sklepie? Dla mnie to szkoda ich używać, bo patrzenie na efekt mnie nie rajcuje (mówię tu o miksturze przyspieszenia) z a chętnie bym je sprzedał w sklepie.
    Miks przyspieszenia to end-gejmowy item. Jak masz gigantyczny limit eny i logujesz się raz w tygodniu, żeby zbijać. To możesz sobie tego miska odpalić i będzie znacznie szybciej. 15 Fenrisów samo się nie zresouje. Nigdy nie wiadomo, może kiedyś będziesz tego używał.

  14. #16589
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    67
    1. Czy wagonik w devos: część przemysłowa jeździ po torach, jak się go popchnie, z jakiegoś powodu czy tak po prostu?

    EDIT: Obok pociągu.

    2. Na jakich kordach najczęściej przelatują świetliki?
    Ostatnio edytowane przez Xbox ; 28-02-2023 o 18:34

  15. #16590
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    1. Czy wagonik w devos: część przemysłowa jeździ po torach jak się go popchnie z jakiegoś powodu czy tak po prostu?

    EDIT: Obok pociągu.

    2. Na jakich kordach najczęściej przelatują świetliki?
    Wagon porusza się jeżeli go pchniesz. Co do świetlików nie podam Ci dokładnych koordynatów, ale jest parę pól na mapie przez które przechodzi kilka tras świetlików. Poobserwuj chwilę jak latają to szybko je wyczaisz, w tych właśnie miejscach najlepiej postawić pułapki jeżeli planujesz zbierać świetliki będąc AFK. Siedząc przy komputerze najlepiej ustawić pułapki daleko od środka w miejscach, do których ciężko dobiec.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •