Strona 661 z 1130 PierwszyPierwszy ... 161561611651659660661662663671711761 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,901 do 9,915 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #9901
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fubuki Zobacz post
    Dobra dobra, ale w takim razie w co ładować przy najbliższych 7 lvl upach?
    Po 1pkt w obronę i obr.mag, 2 w szybkość, 2 w atak , 1 hp , 1 szczęście co level.

  2. #9902
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fubuki Zobacz post
    Dobra dobra, ale w takim razie w co ładować przy najbliższych 7 lvl upach?
    Dla początkujących graczy polecam rady ze znaku zapytania przy rozdawaniu stat.

    ?

  3. #9903
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Dla początkujących graczy polecam rady ze znaku zapytania przy rozdawaniu stat.
    Lub po prostu rozdaj automatycznie jeżeli nie potrafisz/nie wiesz w co rozdać statystyki.

  4. #9904
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Lub po prostu rozdaj automatycznie jeżeli nie potrafisz/nie wiesz w co rozdać statystyki.
    Automatyczne opierają się na tych założeniach, z tego, co mi wiadomo. Jednakże kolega może próbować modyfikować te statystyki tak, by grało mu się jego zdaniem lepiej. Dlatego właśnie wypisałem te założenia, zamiast "rozdawaj automatycznie". Znając założenia, łatwiej nauczyć się samodzielnego poprawnego rozdawania statów, niż klikając co poziom auto.

  5. #9905
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    No to źle się orientujesz.
    Pogląd "mag nie potrzebuje dużo MP" to nie jest głupota. To kwalifikuje do eutanazji.
    Sugerujesz więc, że magowie maja mieć po 300/400 mp, tylko dlatego, że to MAG. Nic dziwnego, że nic w pvp nie osiągnąłeś grając magiem.

  6. #9906
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Sugerujesz więc, że magowie maja mieć po 300/400 mp, tylko dlatego, że to MAG. Nic dziwnego, że nic w pvp nie osiągnąłeś grając magiem.
    Rozmowa z Goldenkiem:
    -Magowie nie mogą grać na 150-170 MP, bo to jest kompletnie niegrywalne
    - To co, mają 300-400 nosić?

    albo:
    - Znalazłem błąd i da się przejść koło Zmory i przejść fabułę bez pokonania jej
    - To nie błąd, tak było zawsze i tak ma być.

  7. #9907
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Co mam zrobić, żeby grać z rodzeństwem, przyjaciółmi itd. na jednym komputerze a nie dostać bana? bo właśnie coś takiego mi wyskoczyło za to, że poleciłem siostrze grę https://gyazo.com/a3e206a14cb808bacd61c8f1dae9a870 '' Zgłaszam multi konto, Sensei i Mistrz Sonquar! '' Czy to jest waszym zdaniem multi konto? Tylko dlatego, że grają na tych samych IP i są braćmi? Miałem nadzieję, że rodzeńswo polubi grę, ale właśnie usłyszałem pukanie w ścianę i głos mojej siostry '' ***, Jak chcę wejść na grę pokazuje, że konto zostało zablokowane bezterminowo z powodu Multi konta LeoMessi, ( a bardziej brata który pomógł zacząć grę -.- ) ''.
    Proszę napisać, czy taki ban to normalność u Senseia i Mistrza? P.S. I właśnie przegapiłem rozdawanie prezentów od Hitera...

  8. #9908
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Co mam zrobić, żeby grać z rodzeństwem, przyjaciółmi itd. na jednym komputerze a nie dostać bana? bo właśnie coś takiego mi wyskoczyło za to, że poleciłem siostrze grę https://gyazo.com/a3e206a14cb808bacd61c8f1dae9a870 '' Zgłaszam multi konto, Sensei i Mistrz Sonquar! '' Czy to jest waszym zdaniem multi konto? Tylko dlatego, że grają na tych samych IP i są braćmi? Miałem nadzieję, że rodzeńswo polubi grę, ale właśnie usłyszałem pukanie w ścianę i głos mojej siostry '' ***, Jak chcę wejść na grę pokazuje, że konto zostało zablokowane bezterminowo z powodu Multi konta LeoMessi, ( a bardziej brata który pomógł zacząć grę -.- ) ''.
    Proszę napisać, czy taki ban to normalność u Senseia i Mistrza? P.S. I właśnie przegapiłem rozdawanie prezentów od Hitera...
    Napisz pw do administratora Tomiego
    ***** ***

  9. #9909

  10. #9910
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    25 pkt, 13 w mdeff, jakieś 5kk dostaniesz.

  11. #9911
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    25 pkt, 13 w mdeff, jakieś 5kk dostaniesz.
    nyan chcial raczej odpowiedzi od osoby ktora potrafi liczyc

  12. #9912
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    nyan chcial raczej odpowiedzi od osoby ktora potrafi liczyc
    O boże, chodziło mi oczywiście o 23 punkty a nie 25, nie wiem jak ja to liczyłem. Co nie zmienia faktu, że nadal za jakieś 5kk sprzeda.

  13. #9913
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    O boże, chodziło mi oczywiście o 23 punkty a nie 25, nie wiem jak ja to liczyłem. Co nie zmienia faktu, że nadal za jakieś 5kk sprzeda.
    Jak dostanie 4kk to dobrze.

  14. #9914
    Kim Chi
    Konto usunięte

  15. #9915
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    28 pkt, 13 w mdeff, jakieś 5kk dostaniesz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •