Strona 1059 z 1130 PierwszyPierwszy ... 59559959100910491057105810591060106110691109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,871 do 15,885 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #15871
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?

  2. #15872
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?
    Szczerze? Myślę że to przez wszechobecny brak lojalności, dwulicowość czy brak dyskrecji i poszanowania cudzego zaufania. To psuje społeczność MFO na poziomie jednostek.

  3. #15873
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?
    Osobiście jestem zwolennikiem teorii która twierdzi, że to akurat taki typ gry (przeglądarkowa, 2d) ma większe szanse na ściągnięcie patologicznych przypadków (osoby skrzywione umysłowo - np. pedofile).
    Niestety nie ma na ten temat żadnych badań - i raczej ciężko żeby były, skoro nawet w polsce gry przeglądarkowe powoli odchodzą do lamusa.

  4. #15874
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?
    Moim zdaniem to kwestia tego że przez powolny rozwój gry i stosunkowo zamkniętą społeczność gry zostały nam dwa typy graczy - randomy izolujące się od reszty gry oraz wyjadacze tzw. "try hardy" którzy z natury są toksyczni i nie nadają się do normalnej współpracy.
    Osoby jakkolwiek sympatyczne i normalne albo od gry odeszły albo poszły w stronę randomowego izolowania się od reszty patoli i frustratów
    Co roku mam okazję podziwiać jak try hardy na evencie dyniowym na plantacji spinają się o każdą pielęgnacje jakby ktoś im rodzinę zażynał

    W mfo 2 widać to jeszcze lepiej, jak mnie gość kiedyś "upolował" po dłuższej zabawie w kotka i myszkę, podszedłem do tego na luzie i napisałem mu coś sympatycznego to był w szoku, pierwszy raz od lat po wygranej walce z innym graczem nie otrzymał wiązanki wyzwisk...
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 29-11-2021 o 02:05

  5. #15875
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?
    Bo bycie sympatycznym jest nudne?

    Co roku mam okazję podziwiać jak try hardy na evencie dyniowym na plantacji spinają się o każdą pielęgnacje jakby ktoś im rodzinę zażynał
    Gorsze patologie to ludzie latający z potką speeda po plantacji ;[

  6. #15876
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Dlaczego osoby grające w mfo są tak skrajnie niesympatyczne?
    Nie cała społeczność mfo, nie wszystkie osoby są niesympatyczne, może po prostu powinieneś zmienić towarzystwo, w którym się obracasz


    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Moim zdaniem to kwestia tego że przez powolny rozwój gry i stosunkowo zamkniętą społeczność gry zostały nam dwa typy graczy - randomy izolujące się od reszty gry oraz wyjadacze tzw. "try hardy" którzy z natury są toksyczni i nie nadają się do normalnej współpracy.
    Osoby jakkolwiek sympatyczne i normalne albo od gry odeszły albo poszły w stronę randomowego izolowania się od reszty patoli i frustratów
    Tutaj się zgadzam z Bukłakiem
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  7. #15877
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    czm moje posty musza byc zaakceptowane przez moderatora?

  8. #15878
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Pewnie masz za dużo karnych punktów za upomnienia i bany, w sumie nie pamiętam ile oznaczało że ktoś musi zaakceptować.

  9. #15879
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    kalendarz adwentowy można było robić na wszystkich postaciach czy tylko na jednej?
    ::::​)

  10. #15880
    Na wszystkich
    Ale karte wrednego możesz dostać tylko jedną na rok.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #15881
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Czy wrednego można pokonać w zerówkach na 80 poziomie?
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  12. #15882
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Czy wrednego można pokonać w zerówkach na 80 poziomie?
    Jeżeli będziesz miał 75% na paraliż i nie szkoda Ci mikstur specjalnych to tak.
    ***** ***

  13. #15883
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Czy wrednego można pokonać w zerówkach na 80 poziomie?
    Raz pokonasz, raz nie. Blokada przedmiotów sprzyja niskiemu winratio
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #15884
    Empiryk
    Konto usunięte
    Na jednej postaci zrobiłem zagadkę, ale nie zdążyłem otworzyć przed północą pierwszych drzwi, więc wykorzystałem ten klucz do dzisiejszej skrzynki. Zrobiłem od razu zagadkę na nowy dzień i zakupiłem klucz do drzwi z 1 grudnia, co oznacza, że mam jeden zapasowy klucz. Będzie dało się jakoś wykorzystać dodatkowy klucz przy regularnym dziennym robieniu zagadek?

  15. #15885
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Arczan Zobacz post
    Na jednej postaci zrobiłem zagadkę, ale nie zdążyłem otworzyć przed północą pierwszych drzwi, więc wykorzystałem ten klucz do dzisiejszej skrzynki. Zrobiłem od razu zagadkę na nowy dzień i zakupiłem klucz do drzwi z 1 grudnia, co oznacza, że mam jeden zapasowy klucz. Będzie dało się jakoś wykorzystać dodatkowy klucz przy regularnym dziennym robieniu zagadek?
    Jestem prawie pewny, że możesz teraz na spokojnie odpuścić jeden dzień zagadek.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •